20bet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
20bet
20bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 96%+ Pagesa në Top Sports
+ Shërbim i shpejtë ndaj klientit
+ Kazino bastesh sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBast në FutbollBaste onlineBingoBlackjack
Live Oracle Blackjack
PokerRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
Skrill
SticPay
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peso Kilean
Rubla ruse
ShtetetShtetet (32)
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbajxhani
Brazili
Danimarka
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kamboxhia
Kanadaja
Kazakistani
Kenia
Kroacia
Laosi
Nigeria
Nikaragua
Portugalia
Republika Çeke
Tajlandë
Turqia
Ukraina
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (42)

About

Libri i basteve dhe sportive 20Bet u krijua në vitin 2020. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions Group NV, kazino ofron baste të mbushura me aksione në një mjedis të sigurt dhe të sigurt kumari të garantuar nga licenca e Autoritetit të Lojërave Curacao. Ka mbi 1700 opsione bastesh me të paktën 50,000 ngjarje para ndeshjes dhe një pagesë 96%+ në ligat kryesore sportive.

20bet

Games

Fokusi kryesor janë bastet sportive në 20Bet, por ka një portofol lojërash premtuese. Slots ndahen në tre kategori, përkatësisht të reja, të njohura dhe jackpots. Edhe lojtarët më të rinj kanë një shans për të luajtur jackpot progresive në lojëra elektronike. Xhekpotet e njohura përfshijnë Age of the Gods, 5 Lions Gold, Bank Robbers dhe Book of Tattoo.

Withdrawals

Lojtarët e 20Bet mund të fillojnë pagesat me 11 metoda bankare, duke përfshirë MasterCard, Visa, EcoPayz dhe Skrill. Mund të duhen rreth 24 orë që kërkesa për tërheqje të përpunohet, në varësi të metodës specifike. Një konfirmim i dërgohet lojtarit brenda 12 orëve. Faqja nuk tarifon për tërheqje pavarësisht nga shuma e transaksionit. Monedhat Kur lojtarët depozitojnë para me monedha të tjera, kazino 20Bet i shkëmben ato në euro përpara se t'i shtojë në llogarinë përkatëse. Shërbimi mund të kushtojë një tarifë konvertimi në varësi të ofruesit të pagesës. Megjithatë, kazinoja nuk paguan për konvertimin e monedhës. Prandaj, lojtarët mund të depozitojnë para në EUR, CAD, CHF, CLP, NZD, fshij, JPY, etj.

Bonuses

20Bet ofron një bonus 100% të përputhjes deri në 120 € plus 120 rrotullime falas pas bërjes së depozitës së parë (10 € ose më shumë). Tjetra, është bonusi 20Bet Forecasts që ofron deri në 1000 € kur një lojtar parashikon rezultatet e ngjarjeve sportive. Lojtarët e rregullt mund të kërkojnë një bonus javor të rifreskimit të së premtes prej 50% ndeshje depozite deri në 100 €.

Languages

Përveç anglishtes, kazino 20Bet disponohet edhe në gjuhë të tjera, duke përfshirë norvegjisht, gjermanisht, polonisht, hungarisht, portugalisht, spanjisht, frëngjisht, italisht, finlandisht, japonisht dhe çekisht. Libri sportiv tërheq lojtarë kryesisht nga Kanadaja, Gjermania, Portugalia dhe Suedia. Lojtarët nga mbi 100 vende pranohen gjithashtu, kështu që ata mund të zgjedhin versionin e faqes në gjuhën e tyre të preferuar.

Mobile

Për momentin, 20Bet Casino nuk ofron një aplikacion celular për baste, por versioni i desktopit duket i mirë edhe në telefonat inteligjentë. Të dy pronarët e Android dhe iOS mund të luajnë lojërat e disponueshme pa mundim. Një seksion i dedikuar i basteve të drejtpërdrejta gjithashtu paraqet rezultate të drejtpërdrejta në ngjarjet sportive. Të gjitha garat kryesore të esports janë gjithashtu të mbuluara.

Software

Ekziston një përzgjedhje e madhe e 56 ofruesve të lojërave në 20Bet. Slotet më të mira në kazino janë krijuar nga Big Time Gaming, Elk Studios dhe Habanero. Lojëra tavoline live, duke përfshirë baccarat, ruleta dhe blackjack live janë nga Pragmatic Play, NetEnt, dhe Playtech. Tituj të tjerë mundësohen nga Fugaso, Belatra, Microgaming, Play'n GO, iSoftBet dhe Quickspin.

Support

Në fakt ka disa mënyra për të kontaktuar shërbimin e kujdesit ndaj klientit në 20Bet. Lojtarët mund të përdorin emailin i cili merr një përgjigje brenda një kohe të shkurtër. Plus, ka një formular në internet në faqe dhe një bisedë me tekst në dispozicion 24 orë në ditë. Shqyrtimet në internet zbulojnë se kazinoja jep përgjigje dhe përgjigje të shpejta për çdo pyetje.

Deposits

Puntorët mund të kryejnë transaksione depozitash në 20Bet përmes kriptomonedhave (Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin), Neteller, Visa, MasterCard, Perfect Money, ecoPayz, Jeton, Skrill dhe transferta bankare si Interac. Depozitat përpunohen gjithmonë në çast, dhe shuma minimale për një ngjarje të vetme është 0,10 €. Fitimet maksimale janë të kufizuara në 250,000 € në ditë dhe 100,000 € për bast.