21casino

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

21Casino u krijua në 2015 nga një grup entuziastësh të lojërave të fatit. Sipërmarrja me bazë në Maltë është në pronësi të Imperial Network Solutions Limited dhe operohet nga Whitehat Gaming. Është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Curacao. Të gjitha lojërat në 21Casino deri më tani janë provuar të jenë të drejta nga disa organe të pavarura.

Luaj nga aplikacioni i Kazinosë ose uebsajti i celularit

Casino 21 ka një faqe interneti miqësore për celularin, e përputhshme me pajisjet celulare. Lojtarët mund të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara nga Mozilla Firefox ose Shfletuesit Safari. 

Ashtu si lojërat në PC, lojërat me bazë celulare në kazino 21 nuk kërkojnë shkarkimin e konfigurimit të lojës. Të gjitha lojërat kanë specifikime bazë html5 që lejojnë akses të menjëhershëm nëpërmjet flush player. Sidoqoftë, përditësimi i rregullt i shfletuesve është i nevojshëm. 

Zhvilluesit e programeve kompjuterike që furnizojnë lojëra në këtë kazino zakonisht lëshojnë të rejat me veçoritë më të fundit të përputhshmërisë së shfletuesve. 

Kumarxhinjtë gjithashtu mund të përmirësojnë përvojën e tyre celulare në 21 Casino duke instaluar aplikacionin. Ndryshe nga aplikacionet tipike, kjo kazino ofron mundësinë e shkarkimit të aplikacionit nga faqja e saj e internetit. 

Pas shkarkimit, aplikacioni instalohet në pajisjet tuaja Android, iPhone, iPad, MacBooks ose Windows përmes një procesi pa probleme. Me instalime të suksesshme, përvoja e lojërave bëhet e nivelit të lartë. 

Aplikacioni integrohet pa probleme me një veçori të bisedës live. Lojtarët shijojnë përgjigjet në kohë reale për pyetjet e tyre të ngutshme të lojërave direkt në ekranet e celularëve. Është edhe më mirë kur luani lojëra kazino live në shtëpi. 

Aplikacioni ka cilësime të rregullueshme për ta bërë përvojën autentike. Tingujt e sfondit në ndërfaqen tuaj celulare kanë një buton volumi. Gjithashtu, aplikacioni lejon rregullime të ndriçimit për të imituar dyshemetë reale të kazinosë me ndriçim tërheqës.

Games

21Casino është qendra për të gjitha llojet e lojërave të kazinosë në internet. Pavarësisht nëse është një adhurues i lojërave të kazinosë në internet si ruleta dhe blackjack, ose një entuziast i vërtetë i kazinosë, 21Casino ka mbuluar çdo lojtar. Opsionet e lojërave përfshijnë lojëra elektronike, video poker, lojëra elektronike jackpot dhe madje edhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

21 Lojëra miqësore për celularin e kazinosë

Të apasionuarit pas lojërave celulare kanë një faqe mbresëlënëse në 21 Casino. Operatori i faqes premton një përvojë celulare të përshtatshme dhe të përqendruar te kumari. Nuk ka rëndësi nëse lojtarët preferojnë aplikacionin apo lojërat në uebsajt. Të gjitha ato mund të luhen ndërsa jeni në lëvizje ose kur pushoni në shtëpi.

Duke hyrë në llogarinë tuaj, këto opsione kryesore të lojërave zbukurojnë ekranin. 

  • Lojëra me slot. Kjo kategori ndriçon ekranin tuaj celular me disa tituj. Seksioni ka nën-kategori të ndryshme për shkak të diversitetit të temave të lojërave elektronike. Për shembull, lojërat e reja të lojërave elektronike paraqesin lojëra si The Goonies Return, Bomb Blaster dhe Gladiator Legends. Kategoria emocionuese e lojërave elektronike megaways ka Bonanza dhe Temple Tumble. 
  • Lojëra tavoline celulare. 21 lojërat e tavolinës në kazino sjellin argëtim virtual të pakrahasueshëm në ekranin tuaj celular. Faqja mund të përshtatet nga modaliteti celular në desktop për një pamje më të gjerë. Kjo është ideale kur luani lojëra të disponueshme Blackjack, Ruletë dhe poker tavoline. 
  • Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë. Casino 21 ofron një shans për të shijuar praktikisht zhurmën e kazinosë me tulla dhe llaç përmes aplikacionit celular ose faqes së internetit. Lobi i drejtpërdrejtë ka tregtarë të mbushur me argëtim me lojëra si Evolution's Megaball ose Dream Catcher.

 

21 lojëra të tjera kazino

Klikimi i seksionit të lojërave në platformat celulare çon në kategori të ndryshme. Lojërat e tjera shfaqen në fund të menysë së lojërave të aplikacioneve celular, krahas atyre të njohura. Ato përfshijnë; Koi Kash, Scratch Platinum, Tutan Keno dhe Super Expanding splash card. Lojtarët mund të fillojnë t'i shijojnë këto lojëra menjëherë nga celulari i tyre pasi ato nuk kërkojnë shumë strategji.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ekziston mundësia e përdorimit të kuletave elektronike, dhe kjo zgjat mesatarisht 24 orë. Nga ana tjetër, tërheqjet e kartave zgjasin 2 deri në 5 ditë, ndërsa transfertat bankare maturohen në 3 ditë. Të gjitha këto i nënshtrohen 12 deri në 36 orë në pritje dhe kufirit maksimal të tërheqjes prej $25000 në javë.

Languages

Kazinoja më e mirë në internet duhet të ketë një platformë shumë-gjuhëshe me të paktën të gjitha gjuhët kryesore globale. 21Casino, për fat të keq, ka anglisht dhe gjermanisht si gjuhë të njohura dhe lë jashtë frëngjisht dhe spanjisht folësit. Është përkthyer edhe në suedisht, finlandisht dhe norvegjisht. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë në panelin e kontrollit.

Live Casino

21Casino përpiqet të ofrojë mbështetjen më të mirë të klientit në disa kanale të ofruara. Ka mbështetje për biseda të drejtpërdrejta dhe një adresë emaili për ndihmë të mëtejshme, e cila mund të kërkojë informacion të detajuar, për shembull, Programi i Filialit. Një disavantazh me këtë kazino është se nuk ka mbështetje telefonike si në shumicën e kazinove.

Promotions & Offers

Ka promovime të vazhdueshme në 21Casino gjatë gjithë vitit. Etiketat e depozitës së parë së bashku me një bonus 121% pa depozitë maksimale. Depozita e dytë ka një bonus 30% deri në 100 dollarë, dhe e treta tërheq gjithashtu 60% bonus deri në 100 dollarë. Ju lutemi vini re, lojtarët mund të shpenzojnë para bonus vetëm në lojëra të zgjedhura; lojëra elektronike dhe karta gërvishtëse.

Software

Për të siguruar që lojtarët të marrin lojërat më të mira dhe më të fundit të kazinosë, 21Casino ka bashkëpunuar me të gjithë emrat e njohur në industrinë e madhe të softuerit të kazinosë. Ofruesit e programeve të lojërave si NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Leander Games, NextGen Gaming, Elk Studios, Blueprint Gaming, Genesis Gaming, Multicommerce Game Studio, Big Time Gaming dhe Ezugi ndër të tjera janë në bord.

Support

Kjo kazino është shumë e gjithanshme dhe funksionon pa probleme në shumë pajisje; desktop, tablet dhe celular. 21Casino është i disponueshëm si lojë e menjëhershme dhe nuk kërkon asnjë shkarkim. Faqja e internetit është e siguruar SSL, që do të thotë se të gjitha të dhënat duke përfshirë pagesat dhe të dhënat e kartës janë të gjitha të sigurta. Kjo është me të vërtetë e rëndësishme duke pasur parasysh valën e fundit të mashtrimit të kazinove në internet.

Deposits

Mënyrat e pagesave për 21Casino janë të shkëlqyera. Lojtarët nga e gjithë bota kanë të paktën një ose dy opsione depozitimi. Lista përfshin platforma të tilla si PayPal, Neteller, Skrill, UKash, Ochapay, GiroPay, Trustly, Paytrail, Maestro, Visa, MasterCard dhe Paysafe Card vetëm për të përmendur disa. Shuma minimale e depozitës është vendosur në 10 dollarë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Entropay
GiroPay
Interac
Maestro
MasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
MonedhatMonedhat (6)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (61)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Barcrest Games
Betdigital
Big Time Gaming
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Bulletproof Games
Cayetano Gaming
Chance Interactive
Concept Gaming
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEvolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
FoxiumFuga Gaming
Games Warehouse
Genesis Gaming
Inspired
Just For The Win
Kalamba Games
Leander GamesLightning Box
Live 5 Gaming
Magic Dreams
MetaGU
Microgaming
Multicommerce Game Studio
NetEntNextGen Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GO
Probability
Push GamingQuickspinRabcatRealistic GamesRed Tiger Gaming
Reflex Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
Seven Deuce Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Storm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
Wazdan
Wild Streak Gaming