21.com

Age Limit
21.com
21.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth 21.com

Ky Mobile Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 04/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, 21.com shënon 8.2 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në 21.com

21.com ofron lojëra të njohura si Ruletë, Blackjack, Baccarat, Video Poker, Mahjong , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në 21.com

Pas lojërave të ofruara nga 21.com ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. 21.com ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Push Gaming, Microgaming, Play'n GO, iSoftBet, 2 By 2 Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në 21.com

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, 21.com mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Neteller, Debit Card, MasterCard, EcoPayz , dhe më shumë.

Pse të luani në 21.com ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në 21.com për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. 21.com është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (6)
Bonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Debit CardEcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardNeteller
Revolut
Skrill
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet