888 Casino

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Kur bëhet fjalë për një përvojë të kazinosë celulare, do ta keni të vështirë të gjeni një përvojë më të mirë se ajo e ofruar nga 888 Mobile Casino. Duke shfaqur një softuer më të avancuar, lojtarët nuk mund të presin asgjë më pak se performancë intuitive dhe grafikë të mahnitshme. Meqenëse kazinoja është e përputhshme me pothuajse çdo pajisje celulare bashkëkohore, nuk do të pendoheni të shmangni desktopin tuaj.

888 Casino

Luaj Lojërat 888 nga aplikacioni i kazinosë ose faqja e internetit për celular

Uebsajti i kazinosë 888 ofron një përvojë bindëse celulare. Lojtarët mund të luajnë menjëherë lojërat e tyre më të mira me disa klikime në pajisjet e tyre celulare. Me një pajisje Android ose iOS, ndërfaqja interaktive e përdoruesit i lejon lojtarët të zgjedhin midis +1500 titujve të saj.

Në përgjithësi, dizajnerët krijues të faqeve të internetit 888 morën parasysh veçoritë futuriste të lojërave celulare në këtë faqe interneti. Faqja ngarkohet pa probleme në shfletuesit e kromit celular, safari ose Mozilla. Dritat janë të balancuara mirë dhe sfondi i errët sjell të gjitha opsionet në një pamje të qartë nëpër platformat celulare. 

Aplikacionet Android të kazinosë dhe aplikacionet iOS të shkarkueshme ofrojnë një alternativë ndaj aksesit në uebsajt. Është më e lehtë të regjistroheni përsëri në llogarinë tuaj. Algoritmet e aplikacionit mund t'ju çojnë drejtpërdrejt në lojërat tuaja të preferuara bazuar në historikun tuaj të lojërave. 

Instalimi i aplikacionit në pajisjen tuaj është i thjeshtë. Kazinoja ka oferta ekskluzive të mirëseardhjes për shkarkimet e përdoruesit të parë. Është ideal për të kapur hapin me lojërat tuaja më të mira ndërsa pushoni në shtëpi pas një dite të ngarkuar. 

Nëse jeni në lëvizje ose jeni duke u kthyer në shtëpi me taksi, aplikacioni pa dyshim do të jetë i përshtatshëm. Kjo ju lejon të bëni shpejt zgjedhje përmes tasteve miqësore të navigimit celular.

Games

Casino 888 premton të ofrojë një paketë lojërash premierë. Ai i bën të dashur të gjithë dashamirët e lojërave celulare që të provojnë lojërat e tij të adaptueshme në celular për një përvojë të paharrueshme. 

Nuk nevojiten shtojca shtesë gjatë luajtjes së lojërave të tij, qoftë përmes faqes së internetit apo aplikacionit. Shitësit kryesorë të tij si Microgaming, NetEnt dhe lojërat Evolution kanë një histori të projektimit të lojërave celulare të përqendruara te lojtarët. 

Për një përzgjedhje të lehtë, kazino 888 shpërndan lojërat e tyre në kategori specifike. 

Slots celularë

Slots janë lojërat më të njohura në kazino 888. Ato vijnë me grafika tërheqëse dhe tema bindëse të pajtueshme me platforma të ndryshme celulare. Loja e tyre është e thjeshtë dhe gjeneruesit e tyre të pandryshueshëm të numrave të rastësishëm tregojnë për drejtësinë përfundimtare. 

  • 888 ekskluzivitetet kryesore. Ky nën-seksion nxjerr në pah zgjedhjet kryesore të sajtit me një çmim mbresëlënës në celularin tuaj. Shembujt përfshijnë; Milioneri Genie Megaways, Një makth në rrugën ELM dhe milionat e Mermaid. 
  • Vendet e raftit të librave. Titujt në këtë pjesë premtojnë të sjellin argëtim të jashtëzakonshëm të lojërave celulare me tregime të frymëzuara nga librat. P.sh. Libri i Legjendave, Libri i Mbretërve dhe Libri i Rrotullave. 
  • lojëra elektronike Vegas. Sipas kësaj kategorie, kazino 888 sjell një përvojë të ngjashme me Vegas në ndërfaqen tuaj celular. Opsionet përfshijnë Jackpot Bells, Pharaon's Treasure Deluxe dhe Purple Hot.

 

Slot të tjera të mahnitshme miqësore për celularët vijnë në kategori të ndryshme. Pavarësisht nga shija dhe preferencat tuaja, ka gjithmonë diçka për të shuar etjen tuaj për lojëra.

Withdrawals

Shumica e metodave të depozitimit, duke përfshirë PayPal, Neteller, Visa, Skrill, përdoren gjithashtu për të tërhequr fitimet. Ju gjithashtu mund t'i tërhiqni paratë tuaja përmes transfertës bankare, InstaDebit, Maestro, draft bankar dhe WebMoney. Meqenëse krijuesi i basteve duhet të verifikojë identitetin tuaj përpara se të lëshojë ndonjë fitim, përpunimi i tërheqjeve mund të zgjasë deri në 7 ditë pune.

Languages

Lojtarët ndihen më të sigurt kur kazinotë përdorin gjuhën që mund të kuptojnë. Kjo është një pikë e vlefshme që 888 Mobile Casino duket se e ka marrë parasysh pasi kazinoja është e disponueshme në shumë gjuhë. Zgjidhni nga gjuhët angleze, japoneze, gjermane, spanjolle, frënge, italiane, portugeze, kineze tradicionale dhe kineze të thjeshtuar.

Live Casino

Kazinoja ofron dy mënyra për të luajtur lojëra: opsionet e shfletuesit dhe shkarkimit. Për të luajtur në shfletuesin tuaj, thjesht hyni në faqe dhe filloni të luani menjëherë pa instaluar asgjë. Opsioni i shkarkimit, nga ana tjetër, përfshin shkarkimin dhe instalimin e ndonjë prej aplikacioneve vendase të kazinosë, të cilat janë të pajtueshme me pajisjet iOS dhe Android.

Lobi i lëvizshëm i kazinosë live

Lobi i drejtpërdrejtë i Casino 888 është një mënyrë e shkëlqyer për të thyer mërzitjen në celularin tuaj. Krupierët e mrekullueshëm sjellin aftësitë e tyre më të mira të komunikimit në shtëpinë tuaj. Pa dyshim, përvoja gjithëpërfshirëse këtu imiton kumarin e vërtetë autentik në dyshemetë e kazinove. Duke klikuar në seksion, një sërë zgjedhjesh kryesore shfaqen në ekranin tuaj. Ato përfshijnë Quantum Blackjack live, Quantum Roulette, 888 VIP dhe Emerald Blackjack. Këto lojëra sjellin veprimin në ekranin tuaj celular së bashku me tregtarët e talentuar.

Promotions & Offers

Si një anëtar i ri në 888 Casino, ju mund të shijoni një ofertë bonus mirëseardhjeje deri në 200 € + 25 rrotullime falas. 

Për të marrë pjesë në këtë ofertë ju duhet të bëni një depozitë minimale prej 10 €. Depozita juaj më pas do të përputhet me një shumë deri në 200 €. Për më tepër, do të merrni edhe 25 rrotullime falas që mund të përdoren në lojëra elektronike të zgjedhura celulare. 

Gjithmonë lexoni termat dhe kushtet përpara se të përdorni një bonus kazino.

Software

Softueri i 888 Mobile Casino është zhvilluar nga brenda dhe përmban lojëra pronësore dhe lojëra nga zhvillues të tjerë të respektuar duke përfshirë Net Entertainment (Twin Spin, South Park Touch, Starburst etj.), NextGen (Ramesses Riches, Irish Riches, etj.), Random Logic (Ultimate Grill Thrills, Millionaire Genie etj.), dhe Evolution Gaming (lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë), për të përmendur vetëm disa.

Support

Keni nevojë të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit? Me tre kanale komunikimi në dispozicion, nuk do të keni vështirësi për të arritur tek ekipi. Mund të bëni një telefonatë ose të dërgoni një email. Biseda e drejtpërdrejtë është kanali më i përshtatshëm këtu, por cilido kanal që përdorni, jini të sigurt që ekipi do të kthehet më shpejt se më vonë.

Deposits

Fitimi i parave të vërteta në 888 Mobile Casino, siç është me shumë platforma të tjera celulare, përfshin fillimisht bërjen e një depozite në llogarinë tuaj të parave reale. Ju mund ta bëni këtë nëpërmjet metodave të sigurta dhe të sigurta bankare, duke përfshirë MasterCard, Visa, Neteller, PayPal, Skrill, draft bankar ose transfertë bankare. Opsione të tjera përfshijnë Ukash, Moneta, InstaDebit, ndër të tjera.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Daneze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Official National Gaming Office
Serviço de Regulação e Inspeção de Jogos Portugal
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Prestige Live Roulette
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
The Oscars
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Franca
Hungaria
Italia
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Letonia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Rumania
Rusia
Spanja
SoftwareSoftware (10)