5 kazinotë më të mira celular tani [nëntor 2020]

Lajme

2020-10-29

Telefonat inteligjentë po bëhen shpejt një pjesë integrale e jetës së njerëzve në mbarë botën. Sipas statistikave, aktualisht ka më shumë se 3 miliardë përdorues të smartfonëve. Prandaj, nuk është çudi që kazinotë celulare po marrin përsipër skenën e lojërave. Por me kaq shumë opsione në dispozicionin tuaj, gjetja e kazinosë së duhur celulare mund të jetë një sfidë. Pra, vazhdoni të lexoni për të mësuar deri në pesë zgjedhje të shkëlqyera.

5 kazinotë më të mira celular tani [nëntor 2020]

Kazino 888

Kur bëhet fjalë për kazinotë celulare, shumë pak mund t'i afrohen këtij emri të njohur. Kjo kazino në internet ka qenë në lojë për 20+ vjet tani dhe ofron produkte të shumta të lojërave të fatit, duke përfshirë një libër sportiv. Megjithatë, është bonusi bujar i mirëseardhjes Kazino 888 që e ndan nga pjesa tjetër. Pas instalimit të aplikacionit dhe regjistrimit të një llogarie, do të merrni deri në 30 rrotullime falas pa nevojën e depozitimit.

Gjithashtu, lojtarët do të shijojnë rrotullimin e 100+ automateve, lojëra të shumta tavoline dhe një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinosë live. Slotet e njohura të disponueshme përfshijnë Gonzo's Quest, Starburst, Pirates Milions, Kazino Reels, etj. Plus, do të merrni mbështetje të përgjegjshme ndaj klientit 24/7 për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në kohë reale.

Panda mbretërore

Një tjetër kazino celulare e klasit të lartë për adhuruesit e lojërave celulare është Panda mbretërore. E lançuar vetëm në vitin 2014, kjo kazino është aq e mirëorganizuar sa do të mendoni se ekziston prej dekadash. Përveç kësaj, Royal Panda mirëpret klientët e saj për herë të parë me një bonus të shkëlqyer regjistrimi 100% deri në 100 dollarë dhe një bast falas prej 20 dollarësh në librin e saj sportiv.

Ndërkohë, lojtarët e kazinosë mund të fitojnë shumë me lojëra elektronike video, lojëra elektronike klasike dhe lojëra elektronike jackpot. Do të luani gjithashtu lojëra tavoline si baccarat, blackjack dhe ruletë, si dhe lojëra kazino live si ruleta live. Thjesht shkarkoni aplikacionin dhe kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes dhe filloni të luani lojërat emocionuese.

Jackpot City

Nëse nuk mund të përballoni një udhëtim në Vegas, Lëreni qytetin e lojërave të vijë tek ju përmes kazinosë celulare Jackpot City. Në këtë aplikacion kazinoje, do të përjetoni një përvojë emocionuese lojërash, njësoj si në një kazino me bazë tokësore. Aplikacioni ofron grafikë 3D moderne dhe tinguj të shkëlqyeshëm që do t'ju bëjnë të ndiheni sikur jeni duke vënë baste në Vegas.

Siç pritej, Jackpot City ofron promovime të bollshme dhe çmime shpërblimi si para falas, rrotullime bonus, pengesa, udhëtime pushimesh dhe nëse jeni me fat, një makinë. Përveç kësaj, do të shijoni një furnizim të pakufizuar lojërash nga furnizuesit kryesorë si NetEnt dhe Evolution Gaming. Lojtarët mund të luajnë lojëra elektronike të njohura si Tomb Raider, Mermaid Millions, Thunderstruck dhe më shumë.

Kazino William Hill

Kazino William Hill është një aplikacion i besuar në Mbretërinë e Bashkuar që ju lejon të luani disa lojëra elektronike, lojëra letrash, lojëra tavoline dhe jackpote. Aplikacioni i lehtë i shkarkueshëm është i pajtueshëm me sistemet operative Android dhe iOS. Ju gjithashtu mund të shkarkoni aplikacionin e kazinosë live, i cili është më i vogël në rreth 20 MB vetëm.

Edhe pse mund të luani shumicën e varianteve të lojërave në kazinonë celulare William Hill, është koleksioni i ruletës që bie në sy. Ju mund të luani Ruletë Evropiane, Ruletë Franceze, Ruletë Klasike, Ruletë Jackpot dhe Ruletë Vegas Speed. Lojtarët mund të luajnë gjithashtu Blackjack Live, Blackjack VIP dhe Blackjack Mayfair. Mos harroni titujt e njohur të lojërave elektronike si Epoka e Perëndive, Koha për një marrëveshje dhe Epic Ape.

Kazino Betsson

Nisur në vitin 2001, Betsson Casino and Sportsbook është padyshim një emër me përvojë në skenën e iGaming. Në aplikacionin e lehtë për t'u përdorur do të merrni slot-automatë me shumë tema, lojëra elektronike jackpot, lojëra pokeri dhe lojëra tavoline si baccarat dhe ruletë.

Libri i sporteve, nga ana tjetër, është i hijshëm dhe me çelësa të qartë navigimi. Ai ofron shanse marramendëse për të gjitha pikat e njohura dhe përditësimet e drejtpërdrejta. Ju mund të vendosni baste në Premier League angleze, NBA, La Liga spanjolle dhe më shumë. Me pak fjalë, Betsson Casino është një nga kazinotë më të mira celulare të gjithanshme në botën e lojërave të fatit.

konkluzioni

A e lashë tëndin aplikacionet e preferuara të lojërave të fatit celular? shpresoj qe jo! Me kazinotë celulare si opsionet e mësipërme, do të shijoni komoditet të pakrahasueshëm dhe shumëllojshmëri të shkëlqyer të lojërave. Dhe më e mira nga të gjitha, lojtarët mund të zgjedhin një platformë lojrash bazuar në sistemin e tyre të preferuar celular.

Lajmi i fundit

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare
2023-01-31

Si të argëtoheni më shumë duke luajtur lojëra kazino celulare

Lajme