96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Rreth 96M

Ky Mobile Casino u themelua në 2014 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 23/05/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, 96M shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në 96M

96M ofron lojëra të njohura si Blackjack, Baste sportive, Poker, Lotaria, Baccarat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino ​-dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në 96M

Pas lojërave të ofruara nga 96M ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. 96M ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Playtech, Microgaming, Red Tiger Gaming, Pragmatic Play, NetEnt , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në 96M

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, 96M mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bank transfer , dhe më shumë.

Pse të luani në 96M ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në 96M për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. 96M është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (9)
Baste falas
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (10)
BaccaratBaste sportiveBlackjack
Futboll
LotariaPokerSlotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Bank transfer
Crypto
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
Touch N Go
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (15)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution GamingHabaneroMicrogamingNetEntPlaytechPragmatic PlayRed Tiger Gaming
SA Gaming
SABA Sports
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend