Amok

Age Limit
Amok
Amok is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Amok

Ky Mobile Casino u themelua në 2017 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 25/01/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Amok shënon 8.2 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Amok

Amok ofron lojëra të njohura si Blackjack, Video Poker, Poker, Ruletë, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Amok

Pas lojërave të ofruara nga Amok ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Amok ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Lightning Box, 2 By 2 Gaming, Quickspin, Genesis Gaming, Realistic Games , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Amok

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Amok mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin EcoPayz, Neteller, Skrill, Paysafe Card, Debit Card , dhe më shumë.

Pse të luani në Amok ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Amok për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Amok është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk StudiosEvolution Gaming
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Pulse 8 Studio
Push GamingQuickspinRabcatRealistic GamesRed Rake GamingRelax Gaming
Snowborn Games
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet