Benard Maumo

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy
2023-06-01

Yggdrasil debuton slotin e ri Ragnawolves WildEnergy

Yggdrasil ka njoftuar lëshimin e Ragnawolves WildEnergy, një slot me temë nga mitologjia norvegjeze. Bëhet fjalë për përrallën e dy këlyshëve gjigantë ujku, Skoll dhe Hati, të cilët tmerruan perënditë derisa Odin i lidhi me zinxhirë në Asgard. Legjenda thotë se Odin mallkoi Skoll dhe Hati për të ndjekur diellin dhe hënën për përjetësi.

Përpiquni të fitoni një TV krejt të ri LG në turneun javor të Slottica
2023-05-30

Përpiquni të fitoni një TV krejt të ri LG në turneun javor të Slottica

Shumë turne kazino celularë i lejojnë lojtarët të fitojnë çmime në para dhe bonuse të tjera. Por në shumicën e rasteve, kazinotë do t'u kërkonin lojtarëve të plotësonin kërkesat e rikthimit përpara se të merrnin para. Por gjërat janë të ndryshme me turneun 5000 euro të Slottica-s. Ky promovim ju lejon të merrni në shtëpi një televizor krejt të ri LG dhe bonuset e rrotullimit falas. Lexoni për të mësuar se si funksionon turneu!

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777
2023-05-25

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Betsoft, një zhvillues kryesor i lojërave me orientim celular, ka kujtuar fansat e saj Blackjack që dëshirojnë diçka më shumë. Kjo ndodh pasi kompania publikoi Supreme 777 Jackpots, një lojë Blackjack që ruan përvojën klasike duke shtuar eksitimin e basteve anësore të Perfect Pairs dhe veçorive të Jackpot Progresiv.

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst
2023-05-23

Përmirësoni kohën tuaj të lojës në LevelUp me Promovimin Lucky Burst

MobileCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuse dhe promovime të reja për lojtarët e kazinosë celulare. Këtë javë, gjetëm promovimin "Lucky Burst" në LevelUp, një aplikacion i besueshëm i kazinosë celular i licencuar nga Qeveria e Curacao. Pra, për çfarë është ky bonus dhe pse e zgjodhëm atë për ju? Lexoni për të zbuluar!

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".
2023-05-19

BetConstruct e bën përmbajtjen kripto më të aksesueshme me lojën "Aligator Validator".

BetConstruct, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë celulare, ka shpallur Alligator Validator, lojën e saj inauguruese të ndërtuar vetëm duke përdorur teknologjinë blockchain. Në këtë lojë, operatorët dhe lojtarët e kazinosë celulare do të përdorin teknologjinë blockchain për të kryer të gjitha transaksionet. BetConstruct thotë se Alligator Validator krenohet me grafikë të gjallë, mekanikë moderne të lojës dhe një sistem pagese krejt të re të bazuar në blockchain.

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt
2023-05-18

Shijoni korrjen e parakolpit në lojën e kopshtit Duolitos nga Swintt

Më 17 maj 2023, Swintt, një furnizues kryesor i softuerit, njoftoi se po i gjurmonte rrënjët në Kopshtin Duolitos. Është një lojë me temë fermën që i lejon lojtarët të gjenerojnë shpërblime në një veçori të Rrotullimeve Falas, duke shkaktuar në fund të fundit katër jackpot-et fikse. Dhe për t'u dhënë lojtarëve një atmosferë bujqësore, loja është vendosur në një fushë të harlisur dhe qiell të pastër.

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €
2023-05-16

Queen Play rrit lojën tuaj celular me paketën e mirëseardhjes prej 1000 €

Është sërish koha kur MobileCasinoRank ju prezanton me më të mirat bonuse dhe promovime të kazinosë celulare. Ky artikull do të zhbëjë bonusin e mirëseardhjes prej 1000 € të Queen Play dhe do të zbulojë se si funksionon. Do të dini për depozitën minimale, kërkesat e bastit dhe kushte të tjera për t'ju ndihmuar të bëni një zgjedhje më të informuar.

Aristokrat pranon të blejë NeoGames për 1.8 miliardë dollarë
2023-05-15

Aristokrat pranon të blejë NeoGames për 1.8 miliardë dollarë

Më 15 maj 2023, Aristocrat Leisure Limited, një kompani e njohur argëtuese e lojërave me bazë në Australia, deklaroi hapur planet për të blerë 100% të aksioneve në NeoGames. Kompania planifikon të blejë çdo aksion për 29,50 dollarë dhe dokumentacioni i transaksionit do të publikohet në Platforma NASDAQ.

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues
2023-05-11

Play Pragmatic Launchs Diamonds of Egypt me 4 Jackpot emocionues

Lojë pragmatike ka shtuar Diamonds of Egypt në koleksionin e tij në rritje të lojërave elektronike me temë egjiptiane. Në këtë slot aventuresk, lojtarët mund të gjejnë pasuri nga e kaluara që mund të arrijnë 2,500 herë të aksioneve. Loja gjithashtu përmban 4 jackpot-e, duke e bërë atë një shtesë emocionuese për ndjekësit e jackpot-it.

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly
2023-05-10

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë që duhet të pretendoni Trustly

Trustly është një nga opsionet më të besueshme të pagesës së kazinosë celulare. Kjo mënyrë pagese në internet lejon lojtarët e kazinosë të bëjnë depozita direkt nga llogaritë e tyre bankare pa ndarë detajet bankare me kazinonë. Megjithatë, disa aplikacione të kazinosë mund të kufizojnë depozitat e Trustly nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë postim, CasinoRank renditi bonuset më të mira të mirëseardhjes nëse po mendoni të përdorni Trustly në kazino.

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023
2023-05-09

3 aplikacione të kazinosë celulare me bonuse të ringarkimit për t'u kërkuar në maj 2023

Shumica e aplikacioneve të rregulluara të kazinosë celulare u ofrojnë lojtarëve të rinj bonuse dhe promovime. Por një bonus që shumica e lojtarëve e dëshirojnë shpesh është bonusi i ringarkimit. Siç sugjeron emri, është një nxitje bonus për t'ju falënderuar që keni bërë depozitën tuaj të dytë, të tretë ose të katërt. Disa kazino gjithashtu mund të shpërblejnë lojtarët besnikë për depozitimin e parave të vërteta me këtë nxitje. Pra, lexoni për të zbuluar kazinotë më të mira celulare me bonuset e ringarkimit për të kërkuar këtë muaj.

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur
2023-05-04

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur

Furnizuesi i njohur i lojërave B2B me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Push Gaming, ka njoftuar një kthim në qytetin Triasik që frymëzoi lojën e tij popullore Dinopolis. Kjo pasi furnizuesi i përmbajtjes njoftoi lëshimin e automat Dino PD.

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune
2023-05-02

Fitoni një pjesë të turneut të monedhës së artë prej 2,000 € në Wild Fortune

Turnetë janë disa nga promovimet më emocionuese të kazinove aplikacionet e kazinosë celulare. Edhe pse konkurrenca është zakonisht e ashpër, shanset tuaja për të fituar janë të larta sepse skaji i shtëpisë nuk luan ndonjë rol. Për më tepër, shumica e turneve kanë kërkesa të ulëta ose zero për të përmbushur bastet.

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje
2023-05-01

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje

LeoVagas Group, një divizion i lojërave në pronësi të MGM, ka rënë dakord të bëhet aksionari i shumicës në Push Gaming, një furnizues i njohur i lojra kazino celulare. Kompania ka njoftuar se marrëveshja do të përfundojë përmes divizionit të saj të Investimeve LeoVentures dhe është pjesë e planit strategjik për të investuar në krijimin dhe furnizimin e përmbajtjes. Megjithatë, një shumë e mundshme mbetet sekret.

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë
2023-04-28

Reflex Gaming dhe 4ThePlayer bashkëpunojnë për të nisur lojërat e fatit me pakicë

Lojëra me refleks, një ofrues i lojërave kazino dhe automateve nga Newark-On-Trent, ka hyrë në një partneritet strategjik me 4Lojtari, një zhvillues i titujve të fundit të lojërave. Bashkëpunimi do të sjellë lojërat më të suksesshme të 4ThePlayer.com në kazinotë tokësore.

BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën
2023-04-25

BTG shkon në hapësirën e jashtme me Megaways mbi Hënën

Lojëra në kohë të mëdha, një degë e Evolution Gaming, ka lançuar një lojë krejt të re me temë eksplorimin e hapësirës, Over the Moon Megaways. Kjo lojë i çon lojtarët në kozmos për të kërkuar meteorë dhe minierë metalesh të çmuara hapësinore për disa fitore shpërblyese. Por kini kujdes sepse rraskapitja e karburantit tuaj të raketës mund t'ju lërë të bllokuar në hapësirën e jashtme.

BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI
2023-04-19

BGaming debuton slotin Alien Fruits me grafikë të krijuar nga AI

BGaming, një zhvillues kryesor i lojëra elektronike celulare në internet, ka njoftuar një udhëtim në hapësirën e jashtme për të mbledhur shpërblime me automatin Alien Fruits. Është një automat emocionues i thjeshtë me grafikë të mprehtë dhe shumëngjyrëshe që nxjerr në pah njëfarë niveli inovacioni.

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje
2023-04-18

Betsoft paraqet mundësi të jashtëzakonshme fitimi me para të trefishta ose përplasje

Betsoft Gaming, një ofrues suedez i përmbajtjes, ka shtuar një vend tjetër emocionues në koleksionin e tij të vlerësuar me çmime, Triple Cash ose Crash. Është një lojë në stil përplasjeje që ju sjell emocionet e lojërave sociale. Ju do të shkoni në një mision hapësinor për të fituar çmimin kryesor prej 100,000x.

Shkoni në një udhëtim argëtues me Megaways me autobus të egër të famshëm të Pragmatic Play
2023-04-17

Shkoni në një udhëtim argëtues me Megaways me autobus të egër të famshëm të Pragmatic Play

Lojë pragmatike, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike të lëvizshme, është rikthyer me një tjetër automat, Wild Celebrity Bus Megaways. Pas publikimit të saj më 14 Prill 2023, kjo lojë u bë një hit i menjëhershëm aplikacionet më të mira të kazinosë celulare, falë historisë së saj zhytëse dhe veprës artistike të mahnitshme.

Luajtja pragmatike rrit ekskluzivitetin e basit të madh me këste të reja
2023-03-23

Luajtja pragmatike rrit ekskluzivitetin e basit të madh me këste të reja

Slotet ikonë 'Big Bass' kanë sjellë Lojë pragmatike sukses i jashtëzakonshëm, me Big Bass Bonanza në trend aplikacionet më të mira të kazinosë celulare. Kohët e fundit, furnizuesi i shquar i përmbajtjes njoftoi se do të hidhte rrjetat e tij përsëri në ujëra për të kapur më shumë peshq me Big Bass Hold & Spinner. Kjo lojë prezanton elementë të rinj duke ruajtur tiparet origjinale që e bënë serialin të famshëm.

Yggdrasil dhe partneri i ReePlay do të lëshojnë Big Bucks Buffalo GigaBlox
2023-03-22

Yggdrasil dhe partneri i ReePlay do të lëshojnë Big Bucks Buffalo GigaBlox

Më 23 mars 2023, Yggdrasil, kompania e njohur iGaming, njoftoi debutimin e lojës slot Big Bucks Buffalo GigaBlox. Loja u krijua në partneritet me ReelPlay, duke shfaqur rrotullime falas shpërblyese me simbole Mega Coin.

Play'n GO ofron bandolier të egër me aksion gjuajtjeje që kafshon gozhdë
2023-03-20

Play'n GO ofron bandolier të egër me aksion gjuajtjeje që kafshon gozhdë

Për vite me radhë, kaubojët dhe armët kanë qenë yjet në Perëndimin e Egër me përballjet e tyre emocionuese. Kjo ide është jehonë në Wild Bandolier nga Luaj'n GO. Më 23 mars 2023, furnizuesi i përmbajtjes njoftoi një aventurë emocionuese Wild West me slotin e tij më të fundit në internet, Wild Bandolier. Loja fton lojtarë të guximshëm në aplikacionet më të mira të kazinosë celulare për të rrëmbyer sa më shumë plaçkë.

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".
2023-02-24

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".

Duket sikur çdo studio lojërash këto ditë po kërkon të jetë pjesë e programit “Powered by” gjithnjë në zgjerim. Më 24 janar 2023, furnizuesi kryesor i teknologjisë së kazinove në internet njoftoi se Galaxsys do të ishte anëtari më i ri i kësaj teknologjie inovative.

Aplikacionet e basteve celulare në Massachusetts do të lansohen më 10 mars
2023-02-22

Aplikacionet e basteve celulare në Massachusetts do të lansohen më 10 mars

Pasi Gjykata e Lartë e SHBA-së bllokoi PASPA-n në 2018, lojërat e fatit të ligjshëm në internet në celular janë rritur. Shteti më i fundit që iu bashkua partisë është Massachusetts, me Komisionin e Lojërave të Masaçusets që njoftoi se aplikacionet e basteve do të lejohen deri më 10 mars 2023. Kjo është sipas Tom Mills, shefi i Divizionit të Komunikimit të MGC, i cili përditësoi PlayMA nëpërmjet e-mail.

Tendencat më të mëdha që do të formësojnë lojërat e kazinove celulare në 2023
2023-01-24

Tendencat më të mëdha që do të formësojnë lojërat e kazinove celulare në 2023

Kumari celular është një gjë e madhe në ditët e sotme. Me aplikacionet e kazinosë që po përhapen kudo, lojtarët e bixhozit po heqin dorë nga udhëtimet e gjata të kazinosë dhe lojërat statike në desktop në favor të lojërave të fatit në distancë në telefon. Dhe nga pamja e gjërave, industria e lojërave të fatit celular është gati të rritet edhe më tej. Pra, në këtë lexim 3-minutësh, do të mësoni rreth disa tendencave të kazinosë celulare që do të ndikojnë në industri në vitin 2023 dhe më tej.

NetEnt publikon mrekullitë e Krishtlindjeve në kohë për sezonin festiv
2023-01-17

NetEnt publikon mrekullitë e Krishtlindjeve në kohë për sezonin festiv

Nëse e keni pritur festën e Krishtlindjes së Santa, ai më në fund është këtu me automatin Wonders of Christmas të NetEnt. Më 1 dhjetor 2022, kompania publikoi këtë lojë krejt të re për të rritur atmosferën e pushimeve në kazino. Është një automat shumë i paqëndrueshëm i luajtur në një tabelë unike në formë diamanti me një format 3x4x5x4x3. Mos u shqetëso; faqosja do të përshtatet në mënyrë të përkryer në ekranin e tabletit ose smartfonit tuaj.

Lojërat më të mira të kazinosë celulare me temë futbolli për të luajtur gjatë Kupës së Botës
2022-11-29

Lojërat më të mira të kazinosë celulare me temë futbolli për të luajtur gjatë Kupës së Botës

Më në fund në Katar po zhvillohet kompeticioni më i shtrenjtë i Kupës së Botës FIFA. Ngjarja është mundësia perfekte për bastet sportive që të bëjnë një vrasje duke analizuar me kujdes ekipet dhe duke bërë lojën e duhur.

Këshilla për të shijuar tërheqjet në të njëjtën ditë në kazinotë në internet në celular
2022-11-01

Këshilla për të shijuar tërheqjet në të njëjtën ditë në kazinotë në internet në celular

Zgjedhja e një aplikacioni të kazinosë celulare mund të duket si një proces i drejtpërdrejtë që përfshin instalimin e një aplikacioni dhe lojën menjëherë. Nuk është kështu, pasi ka shumë kuti jetike që një kazino duhet të shënojë përpara se ta miratojë atë. Një nga gjërat që duhet të kryesojë listën tuaj të përzgjedhjes janë tërheqjet në të njëjtën ditë.

Çfarë është Mobile Slingo dhe si funksionon?
2022-10-25

Çfarë është Mobile Slingo dhe si funksionon?

Industria e kazinove celularë po ndryshon vazhdimisht për të vazhduar me realitetet aktuale dhe kërkesat e lojtarëve. Industria aktualisht po shijon inovacione si lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë celulare, karta gërvishtëse, lojëra VR dhe pagesa me kriptomonedha.

Metodat më të mira bankare të kazinosë celulare të pagesës me telefon 2022
2022-09-14

Metodat më të mira bankare të kazinosë celulare të pagesës me telefon 2022

A keni vendosur të filloni të luani në një kazino celulare Pay by Phone? Ky është vendimi më i mirë i lojës që mund të merrni. Kjo mënyrë pagese ofron transaksione të menjëhershme dhe përdoruesit mund të luajnë dhe të paguajnë më vonë. E thënë thjesht, depozitat do të shfaqen në faturën tuaj mujore të telefonit.

Aplikacionet e kazinosë celulare ose luajtja me shfletues: cila është më e mira?
2022-06-22

Aplikacionet e kazinosë celulare ose luajtja me shfletues: cila është më e mira?

Sipas statistikave të fundit nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, 43% e lojtarëve të kazinosë zgjidhni lojërat e fatit celular në vend të lojës në desktop. Tani kjo është provë e mjaftueshme që lojtarët në mbarë botën po zgjedhin të luajnë kumar në lëvizje duke përdorur telefonat e tyre celularë mbi desktopët statikë.

5 pyetjet më efektive për zgjedhjen e kazinosë celulare
2022-06-01

5 pyetjet më efektive për zgjedhjen e kazinosë celulare

Sipas Statista, përdoruesit e smartfonëve në mbarë botën aktualisht janë 6,7 miliardë. Kjo do të thotë që entuziastët e kazinosë kanë më shumë gjasa të fillojnë të luajnë lojërat e kazinosë celulare në telefonat inteligjentë në vend të desktopëve. Megjithatë, lojtarët e rinj mund të kenë nevojë për disa udhëzime shtesë paraprakisht se si të zgjedhin kazinonë e përsosur celular midis të gjitha zgjedhjeve të mundshme. Pra, sot nëse jeni ende duke mësuar tregtinë tuaj në industrinë e ndërlikuar të lojërave të fatit. Më pas, këtu janë disa këshilla të tjera për zgjedhjen e një kazinoje celulare që mund t'i besoni. Tani, le të zhytemi menjëherë!

Këshilla të ekspertëve për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare
2022-03-17

Këshilla të ekspertëve për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare

Makinat e fatit janë të zakonshme në çdo kazino celulare. Përveçse janë të thjeshta për të luajtur, ato ofrojnë pagesa të larta që mund të arrijnë dhjetëra miliona. Kjo nuk është e gjitha. E juaja bonus mirëseardhjeje në kazino celulare ka të ngjarë të ketë disa rrotullime bonus në automate të zgjedhura si Starburst. Pra, thënë thjesht, ka çdo shans për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare.

Si funksionojnë vërtet kazinotë me telefon
2022-03-13

Si funksionojnë vërtet kazinotë me telefon

Ka shumë arsye për t'u regjistruar në kazinotë më të mira celulare në internet. Përveç faktorit të zakonshëm të komoditetit, këto kazino u lejojnë lojtarëve të financojnë llogaritë e tyre të lojërave shpejt dhe me lehtësi nëpërmjet mënyrave të shumta të pagesës. Në krye të listës është Paguaj me telefon dhe Paguaj me SMS. Pra, çfarë është saktësisht pagesa me celular dhe pse lojtarët duhet ta marrin parasysh këtë metodë bankare?

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022
2022-03-11

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022

2021 ishte një vit vërtet i madh për Quickspin. Përveç se u emërua Kompania e Vitit në çmimet prestigjioze WIG Diversity, Quickspin krijoi gjithashtu lojëra të shumta mahnitëse, duke përfshirë lojën jashtëzakonisht të suksesshme Bad Wolf Megaways. Por e gjithë kjo zhurmë nuk ka vlerë nëse kompania ngadalësohet në vitin 2022. Dhe kjo nuk do të ndodhë vetëm, të paktën sipas Daniel Lindberg, Quickspin CEO dhe Bashkëthemelues!

Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick
2022-03-09

Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick

Shpërthimet vullkanike janë padyshim dukuri spektakolare që nuk duhen humbur kurrë. Por nëse ende nuk e keni parë këtë spektakël me oktan të lartë, Thunderkick planifikon ta sjellë atë në kazinotë më të mira celulare më 9 mars 2022. Zhvilluesi premton një aferë të nxehtë me një potencial fitimi maksimal prej 10,000 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati për shpërthimet vullkanike dhe po kërkoni atë që Nëna Natyra ka rezervuar për ju?

Vendet më të pritura të parave të vërteta për lojërat celulare në 2022
2022-03-07

Vendet më të pritura të parave të vërteta për lojërat celulare në 2022

Bota e lojërave elektronike me para të vërteta për celular është vazhdimisht në inovacion. Zhvilluesit si Microgaming, NetEnt, Betsoft, Thunderkick dhe shumë të tjerë vazhdimisht përpiqen të tejkalojnë njëri-tjetrin me publikimet e barazimit më të lartë. Por megjithëse të kesh shumë opsione është e mirë, gjetja e disa titujve të besueshëm për t'u luajtur sa herë që vizitoni kazinonë celulare mund të jetë sfiduese. Pra, ky postim ka bërë tashmë punën e kërkimit për t'ju sjellë lojërat më të mira celulare për para të vërteta për t'u luajtur në 2022.

Numrat pas rritjes së kazinove celularë në internet
2022-03-05

Numrat pas rritjes së kazinove celularë në internet

Interneti dhe telefonat celularë janë bërë disi nevoja themelore këto ditë. Përveç bërjes së komunikimit pa probleme, këto teknologji ju sigurojnë që të mos keni më nevojë të shkelni në kazino me tulla.

Rezolutat e lojërave të fatit të Vitit të Ri 2022 për lojtarët inteligjentë
2022-02-07

Rezolutat e lojërave të fatit të Vitit të Ri 2022 për lojtarët inteligjentë

Gëzuar 2022! Ndihem mirë të shohësh një tjetër po, a? Por për lojtarët e kazinosë, kjo është koha për të vendosur një listë tjetër të gjatë të zgjidhjeve të lojërave të fatit të Vitit të Ri. Fatkeqësisht për shumë lojtarë, krijimi i një liste kontrolli për zgjidhjen e lojërave të fatit është po aq i ndërlikuar sa ta nderosh atë.

Këshillat më të mira për kazinotë celulare që do të lexoni këtë vit
2022-02-05

Këshillat më të mira për kazinotë celulare që do të lexoni këtë vit

Kështu që, çfarë janë kazinotë celulare? Një kazino celulare është në thelb një platformë që lejon lojtarët të luajnë lojëra kazino në një telefon celular. Thjesht, po luan lojëra kazino me para të vërteta si lojëra elektronike, poker, blackjack, baccarat dhe të tjera në celular.

Evolucioni i pagesave të kazinosë celulare në mbarë botën
2022-02-03

Evolucioni i pagesave të kazinosë celulare në mbarë botën

industria e telefonisë celulare ka evoluar shumë. Sot, është e sigurt të thuhet se telefonat inteligjentë të nivelit të lartë janë më të shpejtë dhe më efikas se një PC 'mesatar'. Por një fushë për të cilën flitet më pak janë pagesat me celular.

Pa Depozita Vs. Bonusi i depozitave - cili është më i miri?
2022-01-28

Pa Depozita Vs. Bonusi i depozitave - cili është më i miri?

Kazinotë më të mira celulare dinë saktësisht se si të tërheqin lojtarë. Përveç ofrimit të bibliotekave të mëdha të lojërave të mundësuara nga kush-është-kush në industri, këto kazino mirëpresin lojtarët me paketa bonusi. Kryesuesi midis bonuseve të kazinosë është bonusi i depozitave dhe pa depozitave.

Duke luajtur në kazinotë më të mira Android – Çfarë duhet të dini
2022-01-26

Duke luajtur në kazinotë më të mira Android – Çfarë duhet të dini

Android është sistemi operativ celular më i zakonshëm me një pjesë të tregut global prej 70.01%. Por nuk është rastësi. Këta telefona kanë bërë një rrugë të gjatë për të ofruar siguri të nivelit të lartë të të dhënave, grafikë dhe procesorë. Kjo bën të luash Lojërat më të mira të kazinosë për Android i sigurt, argëtues dhe i varur.

Popullariteti i kazinove celulare në Afrikë
2022-01-24

Popullariteti i kazinove celulare në Afrikë

Kumari online është një praktikë disi e zakonshme në shumicën e vendeve të zhvilluara. Lojtarët në juridiksione të rregulluara në të gjithë Evropën, Azinë dhe Amerikën munden Luaj lojëra elektronike me para të vërteta në celular kudo, në çdo kohë.

Koha për të luajtur lojëra kazino celulare me telefona të palosshëm
2022-01-22

Koha për të luajtur lojëra kazino celulare me telefona të palosshëm

Vetëm pak vite më parë, ideja për të mbajtur një telefon të palosshëm si ai Samsung Galaxy Z ishte një ëndërr e thjeshtë. Por e ardhmja është tashmë këtu, falë inovacioneve nga Samsung, Motorola dhe Huawei. Edhe Apple thuhet se po punon për telefonin e saj të parë të palosshëm, iPhone Flip.

Popullariteti në rritje i lojërave elektronike Megaways
2022-01-12

Popullariteti në rritje i lojërave elektronike Megaways

Ka ikur kohët kur lojtarët binin mbi njëri-tjetrin për të luajtur lojëra elektronike me 243 mënyra fitimi dhe bobina kaskadë. Këto ditë, lojërat elektronike të Megaways janë marrëveshja e vërtetë. Ndërsa ka të ngjarë që më shumë shpikje janë në rrugë e sipër, ky mekanik i pagave nuk po zbehet së shpejti.

Atributet kryesore të një loje slot celular
2022-01-02

Atributet kryesore të një loje slot celular

Lojtarët me përvojë mendojnë se makinat e fatit janë një zonë e ndaluar në kazino. Ato janë disi të sakta, për shkak të RTP të ulët në krahasim me lojërat e tavolinës si craps, poker dhe blackjack. Por megjithatë, loja slot në internet mbetet më e popullarizuara sot. Kjo për shkak se ato janë të thjeshta për t'u luajtur dhe ofrojnë pagesa fantastike.

Cilat lojëra të kazinosë celulare kanë shanset më të mira?
2021-12-29

Cilat lojëra të kazinosë celulare kanë shanset më të mira?

Bastet në internet nuk kanë qenë kurrë më argëtuese. Këto ditë, lojtarët e kazinove celularë kanë shumë mundësi për të zgjedhur. Zhvilluesit po ofrojnë lojëra të reja tavoline dhe variante të lojërave elektronike, me disa prej tyre që eksplorojnë mënyrën VR. Por të gjitha lojërat e kazinosë celulare nuk janë të njëjta. Disa thjesht ofrojnë shanse më të mira fituese se të tjerët. Kjo është arsyeja pse ky postim gërmon për të gjetur lojërat më të dobishme të kazinosë për të luajtur në celular.

Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve
2021-12-25

Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve

Periudha e shumëpritur e Krishtlindjeve më në fund po fillon. Për shumicën e njerëzve, kjo është koha për të luajtur Jingle Bells dhe këngë të tjera të Krishtlindjeve për të hyrë në humorin e festave. Por për lojtarët e zjarrtë të kazinosë, Lojëra elektronike për Krishtlindje do të bëjë mirë.

Kujdes! Fitoni një lojë kazino celulare me këto këshilla
2021-12-15

Kujdes! Fitoni një lojë kazino celulare me këto këshilla

Të luash dhe të fitosh një lojë kazinoje celulare mund të jetë e ndërlikuar, njësoj si të luash në një kompjuter ose në ambientin personal. Lojtarët duhet të mësojnë rregullat dhe strategjitë e nevojshme të lojës për ta shkurtuar atë. Por asgjë e mirë nuk vjen lehtë. Pa udhëzimin e duhur, të mësosh se si të fitosh në një aplikacion kazino në internet mund të jetë sfidues. Për këtë arsye, këshillat e mëposhtme do t'ju udhëheqin drejt fitores së parë të kazinosë celulare.