Benard Maumo

Metodat më të mira bankare të kazinosë celulare të pagesës me telefon 2022
2022-09-14

Metodat më të mira bankare të kazinosë celulare të pagesës me telefon 2022

A keni vendosur të filloni të luani në një kazino celulare Pay by Phone? Ky është vendimi më i mirë i lojës që mund të merrni. Kjo mënyrë pagese ofron transaksione të menjëhershme dhe përdoruesit mund të luajnë dhe të paguajnë më vonë. E thënë thjesht, depozitat do të shfaqen në faturën tuaj mujore të telefonit. 

Aplikacionet e kazinosë celulare ose luajtja me shfletues: cila është më e mira?
2022-06-22

Aplikacionet e kazinosë celulare ose luajtja me shfletues: cila është më e mira?

Sipas statistikave të fundit nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, 43% e lojtarëve të kazinosë zgjidhni lojërat e fatit celular në vend të lojës në desktop. Tani kjo është provë e mjaftueshme që lojtarët në mbarë botën po zgjedhin të luajnë kumar në lëvizje duke përdorur telefonat e tyre celularë mbi desktopët statikë. 

5 pyetjet më efektive për zgjedhjen e kazinosë celulare
2022-06-01

5 pyetjet më efektive për zgjedhjen e kazinosë celulare

Sipas Statista, përdoruesit e smartfonëve në mbarë botën aktualisht janë 6,7 miliardë. Kjo do të thotë që entuziastët e kazinosë kanë më shumë gjasa të fillojnë të luajnë lojërat e kazinosë celulare në telefonat inteligjentë në vend të desktopëve. Megjithatë, lojtarët e rinj mund të kenë nevojë për disa udhëzime shtesë paraprakisht se si të zgjedhin kazinonë e përsosur celular midis të gjitha zgjedhjeve të mundshme. Pra, sot nëse jeni ende duke mësuar tregtinë tuaj në industrinë e ndërlikuar të lojërave të fatit. Më pas, këtu janë disa këshilla të tjera për zgjedhjen e një kazinoje celulare që mund t'i besoni. Tani, le të zhytemi menjëherë! 

Si të gjeni një depozitë 1 paund në Mobile Casino UK
2022-05-25

Si të gjeni një depozitë 1 paund në Mobile Casino UK

Të luash në një kazino celulare në Mbretërinë e Bashkuar është i përshtatshëm dhe argëtues. Përveç kursimit të lojtarëve në kohën dhe paratë që do të shpenzonit në një kazino me bazë tokësore, këto kazino celulare kanë kufij minimalë të basteve. Lojtarët mund të depozitojnë deri në 1 £ dhe të kënaqen duke luajtur lojëra elektronike me qindarkë, blackjack, ruletë dhe lojëra të tjera të kazinosë celulare. 

Këshilla të ekspertëve për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare
2022-03-17

Këshilla të ekspertëve për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare

Makinat e fatit janë të zakonshme në çdo kazino celulare. Përveçse janë të thjeshta për të luajtur, ato ofrojnë pagesa të larta që mund të arrijnë dhjetëra miliona. Kjo nuk është e gjitha. E juaja bonus mirëseardhjeje në kazino celulare ka të ngjarë të ketë disa rrotullime bonus në automate të zgjedhura si Starburst. Pra, thënë thjesht, ka çdo shans për të fituar para falas në lojëra elektronike celulare. 

Këshilla të dobishme për të gjetur kazinonë më të mirë celulare në Zelandën e Re
2022-03-15

Këshilla të dobishme për të gjetur kazinonë më të mirë celulare në Zelandën e Re

Zelanda e Re është një parajsë për qindra kazino celulare me para reale. Këto kazino ofrojnë një grup të madh lojërash, duke përfshirë makinat e fatit, lojërat e tavolinës dhe variante të drejtpërdrejta, duke përfshirë shfaqjet e lojërave. Por për shkak të numrit të madh të opsioneve, gjetja e kazinosë më të mirë celulare mund të jetë frikësuese për lojtarët e rinj të Kivit. Pra, cilat truke zbatohen kur kërkoni për një kazino celulare në Zelandën e Re?

Si funksionojnë vërtet kazinotë me telefon
2022-03-13

Si funksionojnë vërtet kazinotë me telefon

Ka shumë arsye për t'u regjistruar në kazinotë më të mira celulare në internet. Përveç faktorit të zakonshëm të komoditetit, këto kazino u lejojnë lojtarëve të financojnë llogaritë e tyre të lojërave shpejt dhe me lehtësi nëpërmjet mënyrave të shumta të pagesës. Në krye të listës është Paguaj me telefon dhe Paguaj me SMS. Pra, çfarë është saktësisht pagesa me celular dhe pse lojtarët duhet ta marrin parasysh këtë metodë bankare? 

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022
2022-03-11

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022

2021 ishte një vit vërtet i madh për Quickspin. Përveç se u emërua Kompania e Vitit në çmimet prestigjioze WIG Diversity, Quickspin krijoi gjithashtu lojëra të shumta mahnitëse, duke përfshirë lojën jashtëzakonisht të suksesshme Bad Wolf Megaways. Por e gjithë kjo zhurmë nuk ka vlerë nëse kompania ngadalësohet në vitin 2022. Dhe kjo nuk do të ndodhë vetëm, të paktën sipas Daniel Lindberg, Quickspin CEO dhe Bashkëthemelues!