Eddy Cheung

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Kanë ikur ditët kur lojtarët e kazinosë celulare do të luftonin për të marrë mënyrën e tyre të preferuar të pagesës. Këto ditë, lojtarët mund të tërheqin dhe depozitojnë me telefon përmes kartave të kreditit/debitit, kuletave elektronike, telit bankar dhe madje edhe kriptomonedhave. 

Gratë që luajnë bixhoz në rritje në bastet celulare
2022-09-07

Gratë që luajnë bixhoz në rritje në bastet celulare

Sipas hulumtimit të vitit 2017 nga UKGC, 44% e grave kishin luajtur kumar në një mënyrë ose në një tjetër krahasuar me 53% të burrave. Gjithashtu, Global Wireless Solutions zbuloi se 4.6 milionë gra të instaluara aplikacionet e basteve sportive në SHBA në vitin 2021. 

7 Kazinotë celulare të renditura më të mira 2022
2022-08-31

7 Kazinotë celulare të renditura më të mira 2022

Hulumtimet thonë se bota është shtëpia e 6.6 miliardë përdoruesve të telefonave celularë që nga viti 2022. Besoni apo jo, kjo është 2 miliardë më shumë se përdoruesit e kompjuterave. Pra, nëse këto shifra mund të varen, kazinotë në internet do të bëjnë gjithçka për të hyrë në tregun celular. 

NetEnt dhe Red Tiger Slots për të luajtur drejtpërdrejt në Kazino Supabets
2022-08-24

NetEnt dhe Red Tiger Slots për të luajtur drejtpërdrejt në Kazino Supabets

Çdo lojtar serioz do të ndihet mirë kur kazinoja e tyre e preferuar celulare shpall shtesa freskuese nga zhvilluesit kryesorë të lojërave. Epo, kjo është ajo që do të përjetojnë lojtarët e kazinove celularë të Afrikës së Jugut në Supabets. Në korrik 2022, NetEnt dhe Red Tiger njoftuan se lojtarët e Supabets do të kenë lojëra elektronike tani shijoni tituj emocionues nga këta dy zhvillues. Më poshtë është ajo që duhet të dini për marrëveshjen.

Një vështrim në peizazhin e sotëm të lojërave të fatit celular
2022-04-08

Një vështrim në peizazhin e sotëm të lojërave të fatit celular

Ndërsa rritja e përdorimit të celularëve vazhdon të arrijë kulmin, po kështu rritet edhe interesi për kazinotë celulare në nivel global. Pra, cilat janë dinamikat që i japin formë industrisë së lojërave të fatit celular?

Njohuri të rëndësishme rreth lojërave të fatit celular në Singapor
2022-03-31

Njohuri të rëndësishme rreth lojërave të fatit celular në Singapor

Singapori po bëhet një pikë e nxehtë e lojërave të fatit. Një aventurë e paparë tërheq njerëzit në qytete. Ndërsa më shumë njerëz po bastojnë në Singapor, të tjerët po qëndrojnë larg. 

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra
2022-03-29

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra

Zoti Green është një kazino e shkëlqyer për ata që shijojnë lojërat klasike të tavolinës si blackjack, ruletë dhe baccarat. Provoni një nga lojërat befasuese mbi 60+ me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat përfshijnë çdo gjë nga Monopoly live deri tek blackjack VIP. Kazinoja ka gjithashtu dhoma emocionuese pokeri, keno, bingo dhe një libër sportiv të njohur. Në përgjithësi, faqja përfshin mbi 700 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, dhe lojtarët celularë mund të shijojnë shumicën e tyre edhe përmes versionit të aplikacionit.

Aplikacionet e kazinosë miqësore për celularin 2022
2022-03-27

Aplikacionet e kazinosë miqësore për celularin 2022

Sektori i kazinove ishte ndër të parët që përfitoi nga krijimi i internetit, me hapjen e parë të kazinosë në internet në 1996. U desh pak kohë që tregu të arrinte inovacionin e kazinove online. Megjithatë, biznesi i lojrave në internet aktualisht përbën më shumë se një të katërtën e tregut të lojërave të fatit në Evropë.