Katrin Becker

Si të luani lojëra në mënyrë efektive në një kazino celulare
2023-03-07

Si të luani lojëra në mënyrë efektive në një kazino celulare

Kazinotë celulare janë padyshim llojet më të mira të kazinove të disponueshme në këtë epokë. Këto kazino ofrojnë llojin më të mirë të përvojës pasi ato ofrojnë komoditet dhe akses maksimal. Për lojtarët, këto dy veçori janë të mjaftueshme për t'u shijuar, por ka shumë të tjera. Ndërsa ato ofrojnë veçori të tilla, ka gjithashtu një numër të madh lojërash në dispozicion, gjë që shkakton konfuzion tek disa njerëz. Për shkak të këtij konfuzioni, ata nuk mund të luajnë lojëra në mënyrë efektive.

Thunderkick bashkohet gjithnjë me zgjerimin e mundësuar nga Relax Studio
2022-10-18

Thunderkick bashkohet gjithnjë me zgjerimin e mundësuar nga Relax Studio

Programi popullor Powered By i Relax Gaming vazhdon të marrë anëtarë të rinj, Thunderkick duke u bërë zhvilluesi më i fundit i lojërave që i bashkohet rrjetit. Ky rrjet lojrash lidh operatorët me kazinotë më të mira celulare, duke u dhënë lojtarëve akses më të shpejtë në titujt e lojërave. Thjesht mendoni për atë si një server lojrash më të fundit me emra të tjerë të mëdhenj si Playson, Quickspin, BTG, etj.

Pse lojërat e kazinosë celulare janë të njohura sot?
2022-04-06

Pse lojërat e kazinosë celulare janë të njohura sot?

Nuk ka dyshim se kazinove celulare po marrin përsipër. Pas largimit nga kazinotë me bazë tokësore në lojërat online, ndryshimi tjetër i paradigmës është nga kazinotë desktop në platformat celulare. Lojtarët zgjedhin kazinotë celulare për disa arsye, siç diskutohet më poshtë.

Rishikimi i plotë i lojërave elektronike: Longmu dhe miti i Dragoit
2022-02-23

Rishikimi i plotë i lojërave elektronike: Longmu dhe miti i Dragoit

Red Rake Gaming nuk zhgënjen kurrë. Ky zhvillues spanjoll i lojërave të kazinosë e ka filluar vitin 2022 me stil, duke u ofruar lojtarëve të lojërave elektronike në internet një kënaqësi të vërtetë pasi shpalli një titull mitik të lojërave elektronike të frymëzuara nga Kina, Longmu and the Dragons.

Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme
2022-02-21

Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme

Më 27 janar 2022, Betsoft njoftoi debutimin e një eksperience të shijshme përmes Triple Juicy Drops. Kjo lojë krejt e re krenohet me sistemin kaskadë, i cili sjell një mënyrë freskuese të ndryshme se si lëvizin rrotullat.

Pse po rritet trafiku i kazinove celulare?
2022-02-19

Pse po rritet trafiku i kazinove celulare?

Nëse përdorni rregullisht kazinotë celulare, duhet të keni vënë re trafikun në rritje dhe numrin e përdoruesve në kazino të ndryshme celulare dhe nëse po mendoni bashkimi në një kazino celulare portal, gjithashtu duhet të jeni të vetëdijshëm për gjithçka të renditur më poshtë.

Ofertat kryesore të kazinove në 2022: Rrotullime falas, kthim parash dhe më shumë
2022-02-13

Ofertat kryesore të kazinove në 2022: Rrotullime falas, kthim parash dhe më shumë

Një nga mënyrat më të mira për të nisur 2022 me një zhurmë është të përfitoni nga një ofertë kazinoje – dhe komunitetit të kazinove në internet nuk i mungojnë pazaret e mahnitshme si për bastorët e rinj ashtu edhe për ata me përvojë.

Zhbllokoni fuqinë e Perëndisë së vjetër norvegjez me lojën e Odinit të Thunderkick
2022-01-20

Zhbllokoni fuqinë e Perëndisë së vjetër norvegjez me lojën e Odinit të Thunderkick

Thunderkick tashmë ka disa automate mitologjike atje. Dhe numri do të rritet më 26 janar 2022, pas publikimit të Odin's Gamble. Ky automat me paqëndrueshmëri të lartë i lejon lojtarët të zhbllokojnë sekretet e perëndive skandinave dhe të marrin një çmim befasues prej 19,333 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati të takoni perëndinë popullore norvegjeze dhe të kërkoni pasurinë?

Toro Goes Berserk në Wild Toro II
2022-01-10

Toro Goes Berserk në Wild Toro II

Toro, demi plaçkitës nga ELK Studios, shpërtheu në arenë në vitin 2016. I pari sulmues në tetor 2021, ai po bën një rikthim të madh në kazinonë tuaj të preferuar celular. Kjo slot tarifimi nga zhvilluesi suedez krenohet me shtirje në rritje, rrotullime të shumta falas, shumëzues progresiv dhe një normë maksimale pagese prej 10,000 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati për vrapimin me dema të egër? Shtrëngoj!

Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks
2022-01-08

Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks

Më 8 dhjetor 2021, Thunderkick njoftoi një përvojë të gjallë dhe të ndjeshme përmes Fortune Cats Golden Stacks. Në këtë lojë, gjithçka që ju nevojitet është Macja e Artë me fat për të fituar pasuri dhe pasuri. Ky slot në internet vjen me simbole misterioze, një lojë bonus dhe pirgje Golden për t'i ndihmuar lojtarët ta arrijnë këtë. Potenciali maksimal i fitores? 2500 herë aksioni fillestar!

Heqja e miteve të njohura të kazinove celularë në internet
2022-01-06

Heqja e miteve të njohura të kazinove celularë në internet

Ka një kamion me mite dhe keqkuptime rreth duke luajtur në kazino celulare në internet. Por ndërsa lojtarët dembelë i blejnë këto argumente të pabaza pa një mendim të dytë, lojtarët e zgjuar bëjnë pak kërkime së pari.

Zgjedhja e lojërave elektronike më të mira për celular për të luajtur në 2022
2022-01-04

Zgjedhja e lojërave elektronike më të mira për celular për të luajtur në 2022

Harrojini lojtarët dhe bloget "ekspertë" që këshillojnë fillestarët të luajnë lojëra aftësish si poker dhe blackjack. Realiteti në terren është se lojëra elektronike për celular janë të preferuarat e fansave. Këto lojëra janë të lehta për t'u luajtur, dhe pagesa është e pakrahasueshme. Në fakt, fitimet më të larta të lojërave të fatit në internet kanë qenë nga lojëra elektronike.

Udhëzues për fillestarët për të luajtur lojëra elektronike me para të vërteta në celular
2021-12-31

Udhëzues për fillestarët për të luajtur lojëra elektronike me para të vërteta në celular

Luajtur ndonjëherë lojëra elektronike me para reale në celular? Sado argëtuese që vijnë, këto lojëra mund t'ju bëjnë të dyshoni në aftësitë tuaja të lojës. Slotet online konsiderohen kryesisht lojëra të bazuara në fat, gjë që është e vërtetë deri diku. Por me disa konsiderata, ju mund të reduktoni ndjeshëm seancat e humbjes dhe të filloni të fitoni më shpesh.

Shkoni në një kërkim Epik me Slotin e Yggdrasil's Glory of Heroes
2021-12-17

Shkoni në një kërkim Epik me Slotin e Yggdrasil's Glory of Heroes

Yggdrasil lëshon deri në pesë tituj të rinj slot çdo muaj. Dhe kompania nuk po planifikon ta ndryshojë këtë traditë së shpejti. Më 4 nëntor 2021, grumbulluesi, në partneritet me Dreamtech Gaming, njoftoi debutimin e Glory of Heroes. Kjo lojë i çon lojtarët në një aventurë magjepsëse në kohët mesjetare. Ai përmban disa rrotullime falas, modifikues dhe një pagesë maksimale prej 18,815x të aksioneve. Gati për të kërkuar çmimin?

Poseidon WowPot Megaways i Microgaming fitoi disa ditë pas publikimit
2021-12-07

Poseidon WowPot Megaways i Microgaming fitoi disa ditë pas publikimit

WowPot i Microgaming është një çmim i parë në internet me katër nivele me pagesë të lartë që arrin në 2 milionë euro. Deri më sot, ky xhekpot ka paguar gjithsej 73.34 milionë euro, ku më i fundit është 3.8 milionë i fituar nga një lojtar suedez (emri nuk është mbajtur).

Lojërat më të mira të kazinosë celulare për fillestarët
2021-11-29

Lojërat më të mira të kazinosë celulare për fillestarët

Pas regjistrimit në kazinotë më të mira celulare, shumica e fillestarëve e shohin koleksionin e lojës paksa dërrmuese. Kjo për shkak se këto kazino kanë një det automatesh dhe variante lojërash tavoline. Pra, ku fillon një lojtar fillestar i kazinosë? Më poshtë është një listë e plotë e lojërave më të mira të kazinosë celulare për duar të gjelbra.

Fitoni shumë me këto këshilla për lojëra elektronike celulare
2021-11-21

Fitoni shumë me këto këshilla për lojëra elektronike celulare

Duke rritur shanset tuaja për duke fituar në lojëra elektronike celulare nuk është vetëm një detyrë tjetër. Në fund të fundit, video-slotet kanë të bëjnë kryesisht me fat. Megjithatë, ky artikull do të përpiqet të rrëzojë këtë mit të vjetër.

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2
2021-11-05

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2

Pragmatic Play është i njohur për lëshimin e deri në pesë lojëra elektronike të reja çdo muaj. Por nëse ka një temë që grumbulluesi duket se nuk mund të mjaftohet me të, përveç asaj aziatike, atëherë kjo është tema ikonë e frutave.

Të 90 zhargonet Bingo dhe çfarë përfaqësojnë
2021-10-12

Të 90 zhargonet Bingo dhe çfarë përfaqësojnë

A keni parë ndonjëherë një lojë Bingo dhe keni pyetur veten se çfarë kuptimi kanë ato rima që thirrësi po bërtet? Nëse përgjigja është po, kjo do të thotë dy gjëra.

Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft
2021-10-04

Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft

Kur bëhet fjalë për zhvillimin e disa prej lojërat më të mira të kazinosë celulare përreth, Betsoft ia vlen reklamën. Kompania deri më tani ka lëshuar më shumë se 200 lojëra RNG në 15+ tregje të rregulluara. Mos harroni, lojërat Betsoft janë testuar për drejtësi nga Gaming Labs International i pavarur.

5 lojërat më të mira slot në 1xbet
2021-09-30

5 lojërat më të mira slot në 1xbet

Jeni duke kërkuar për një përvojë të re në lojërat e fatit? Dëshironi të provoni diçka ndryshe nga ajo që ofrohet nga shumica e kazinove celularë?

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito
2021-09-28

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito

Ky postim në blog ka të bëjë me Fuqinë e Ujkut. Është një lojë kumari që ka qenë në trend kohët e fundit në botën e kazinove online. Të apasionuarit pas lojërave të fatit në të gjithë botën po grumbullohen drejt kësaj loje të re inovative që ka pushtuar Las Vegasin. Rregullat janë të thjeshta, por mund të jetë e vështirë për të fituar për shkak të mënyrës se si ata e kanë dizajnuar lojën.

Charms fat për lojërat e fatit: Magjia pas një kutie drithërash
2021-09-24

Charms fat për lojërat e fatit: Magjia pas një kutie drithërash

A keni dëgjuar ndonjëherë për Lucky Charms për kumar? Charms fat janë një kuti me drithëra me marshmallows të vogla që shije magjike e shijshme. Bukuritë me fat mund të ndihmojnë fatin tuaj në lojë, dhe hajmalitë me fat për lojërat e fatit nuk ndryshojnë!

Kazinotë celulare rriten në popullaritet
2021-08-07

Kazinotë celulare rriten në popullaritet

Kazinotë celulare po rriten në popullaritet për lehtësinë e tyre të përdorimit, lojën problematike dhe ofertat e shkëlqyera të bonusit të nxitura nga tregu në rritje dhe konkurrues. Ka shumë bonuse të shkëlqyera atje, veçanërisht në tregun e kazinove celularë për shkak të rritjes ekstreme dhe konkurrencës në industrinë e kazinove celulare vitet e fundit.

NetEnt: Një përmbledhje e shkurtër
2021-08-03

NetEnt: Një përmbledhje e shkurtër

NetEnt është një furnizues premium i sistemeve të lojërave të shpërndara dixhitale përdoret nga disa prej operatorëve më të suksesshëm të lojërave online në botë. Në këtë blog, ne do të shikojmë lajmet e tyre më të fundit në industri, duke përfshirë çmimin e tyre më të fundit në Global Gaming Awards në Londër në fillim të këtij viti dhe produktin e tyre të ri.

Bitcoin brilant - duke revolucionarizuar industrinë e kazinove
2021-07-30

Bitcoin brilant - duke revolucionarizuar industrinë e kazinove

Unazë, unazë! E ardhmja po thërret! Metodat e pagesës në kazinotë celulare po ndryshojnë me shpejtësi dhe ju duhet të siguroheni që po ecni në hap me kohën ndërsa ato ndryshojnë gjithashtu. Ajo që dukej si një mundësi e largët vetëm disa vite më parë, tashmë po bëhet realitet. Duke paguar me Bitcoin në kazinotë celulare është një opsion që po rritet në popullaritet kohët e fundit. Në fund të fundit, kriptovalutat ofrojnë shumë përfitime në krahasim me metodat e tjera, më tradicionale të pagesës. Si cfare? Epo, lexoni për të mësuar më shumë…

Lojërat e kazinosë celulare: në trend
2021-07-28

Lojërat e kazinosë celulare: në trend

Në lojëra tani, lojra kazino celulare po bëjnë valë. Shumëllojshmëria dhe vëllimi i madh i lojërave të kazinove celularë të disponueshme tani për lojtarët do të thotë se ka diçka që i përshtatet çdo individi dhe tregu po rritet çdo ditë – duke lulëzuar, mund të thoni. Tregut të lojërave të fatit celular vetëm në SHBA i është dhënë një vlerë e vlerësuar prej 21.4 miliardë dollarë në vitin 2020 dhe pritet të rritet me një normë prej mbi 17% në shtatë vitet e ardhshme.

Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming
2021-07-16

Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming

Flladi i nxehtë i verës në korrik është vendosur të zgjojë një stuhi publikimesh të reja nga Microgaming studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes. Kjo përmban më shumë Wowpots, Hyperspins, Connectify Pays dhe Megaways. Si i tillë, Microgaming po përgatitet për një mori publikimesh të reja këtë muaj nga studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes, duke sjellë edhe më shumë argëtim për lojtarët. Këto përfshijnë mbi 16 lojëra.