Avalon78

Age Limit
Avalon78
Avalon78 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Avalon78

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 30/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Avalon78 shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Avalon78

Avalon78 ofron lojëra të njohura si Bileta gërvishtëse, Blackjack, Ruletë, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Avalon78

Pas lojërave të ofruara nga Avalon78 ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Avalon78 ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si NetEnt, Elk Studios, Novomatic, Betsoft, Evolution Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Avalon78

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Avalon78 mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin EcoPayz, MasterCard, Neteller, Visa, Skrill , dhe më shumë.

Pse të luani në Avalon78 ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Avalon78 për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Avalon78 është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)
1x2Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
Amatic IndustriesBetsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Northern Lights Gaming
NovomaticPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickspinRed Tiger GamingRelax Gaming
Spearhead
Swintt
ThunderkickYggdrasil GamingiSoftBet