Aw8

Age Limit
Aw8
Aw8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

Aw8 është një emër i spikatur dhe i besueshëm në industrinë e kazinove të Azisë Jugore, i njohur gjerësisht për gamën e larmishme të basteve sportive dhe lojërave të lotarisë. Kjo platformë argëtuese gjithëpërfshirëse ofron një përvojë moderne të kazinosë për klientët e saj të mundshëm.

E themeluar në vitin 2018, kjo faqe është e pajisur me një bollëk lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë që u përkasin titujve më të kudondodhur të njohur në botën e lojërave të kazinove. Faqja e internetit ka një ndërfaqe të drejtpërdrejtë të përdoruesit, duke e bërë shumë të lehtë lundrimin për çdo adhurues të lojës.

Games

Kur bëhet fjalë për ofrimin e lojërave emocionuese të kazinosë, kazino Aw8 drejton shfaqjen. Kjo kazino punon me ofruesit kryesorë të softuerëve për t'u ofruar klientëve të saj lojën më të mirë të mundshme, duke përfshirë:

  • Microgaming
  • Lojë pragmatike
  • NextSpin
  • Spadegaming
  • Playtech

Ai modifikon periodikisht repertorin e tij argëtues për të pasqyruar lëshimet më të fundit të softuerit nga furnizuesit e tij të aplikacioneve. Sigurisht që rekomandohet të eksploroni botën e Aw8 Casino nëse jeni duke kërkuar për lojëra elektronike bashkëkohore ose lojëra konkurruese të kazinosë live.

Withdrawals

Ekipi AW8 punon për të kryer të gjitha procedurat e tërheqjes sa më shpejt të jetë e mundur. Një pengesë e vogël është se ju duhet të krijoni një llogari dhe të identifikoheni si anëtar për të marrë më shumë informacion rreth metodave bankare të ofruara, sepse ato nuk janë paraqitur hapur në faqen kryesore të faqes së internetit.

Bonuses

Kjo platformë i plotëson përdoruesit e saj me një gamë të gjerë bonusesh nga të cilat ata mund të përfitojnë gjatë basteve në sport ose duke shijuar grupin e madh të lojërave të kazinosë.

Futbollistët mund të përdorin dy lloje stimujsh të mirëseardhjes, Kazino Bonus i mirëseardhjes dhe bonusin e mirëseardhjes së Librit Sportiv. Për të hyrë në këto bonuse tërheqëse, gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të dorëzojnë një shumë përfundimtare parash. Klientët e përkushtuar shijojnë gjithashtu bonusin ditor të rimbushjes, nxitjen e kthimit të parave prej 5% dhe një fushatë tërheqëse zbritjeje javore prej 0,5%.

Languages

Përveç anglishtes dhe kinezishtes, Aw8 mund të shijohet nga lojtarët në Thai, Malay dhe Vietnamisht.

Ky portal online pranon monedha të ndryshme, duke përfshirë MYR dhe THB, IDR dhe VND. Ju gjithashtu mund të mësoheni të përdorni metodën e pagesës Bitcoin.

Live Casino

Për shkak të uebsajtit të tij plotësisht të adaptueshëm dhe lehtësisht të lundrueshëm, Aw8 ofron një mjedis miqësor të lojërave celulare. Për t'u pranuar në portal dhe aftësitë e tij, lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë një aplikacion vendas për pajisjet iOS ose Android. Për t'u angazhuar në të kazino celulare, shkoni te faqja duke përdorur shfletuesin e telefonit inteligjent. Faqja dhe lojërat e tij janë krijuar plotësisht për lojëra në celular dhe përshtaten automatikisht me dimensionet e ekranit të telefonit tuaj.

Provoni opsionin "Live Casino" në AW8 nëse dëshironi të provoni diçka ndryshe. Përgatituni për një përvojë emocionuese kumari që do t'ju japë një rritje të eksitimit. Një variacion i tillë i lojërave të kazinosë live SGD është megjithatë argëtues dhe sfidues në të njëjtën kohë. Disa nga lojërat e përfshira janë Allbet, WM Casino, SA Gaming dhe Dream Gaming.

Software

Disa nga zhvilluesit më të njohur të industrisë po fuqizojnë lojërat e disponueshme në Aw8. Në lidhje me Aw8 ofron lojëra nga një sërë zhvilluesish të tjerë të njohur:

Support

Stafi i përzemërt dhe ndihmues i Aw8 është aty për t'ju ndihmuar 24/7. Ato janë të arritshme përmes bisedës live, emailit, telefonit dhe mediave sociale, ju mund të shkoni tek ata në çdo orë nëse keni një problem që ka të bëjë me platformën e lojrave që kërkon vëmendje të menjëhershme.

Deposits

Rrjeti i lojrave përpiqet t'u sigurojë klientëve të tij një lehtësi transaksioni të shpejtë, të drejtpërdrejtë dhe të besueshëm.

Platforma mbështet opsione të ndryshme të depozitimit të parave të gatshme si:

  • Kartat e debitit

  • Kredia

  • Skrill

    Menjëherë pasi të bëhet anëtar i familjes Aw8, lojtari do të njoftohet për të gjitha opsionet e pagesës që janë aktualisht në dispozicion. Të gjitha proceset e transaksionit përfundojnë brenda një dite.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (3)
ATM
Bank transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (5)
Indonezia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (9)
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution GamingMicrogamingPlay'n GOPlaytechPragmatic Play
Spadegaming
TopTrend