BAO

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në vitin 2019 dhe që operon nën pronësinë e Dama NV, një kompani që zotëron një licencë të lojërave të fatit Curacao, Bao është një nga platformat më unike të lojërave në mbarë botën. Që nga fillimi i saj, kazino ka qenë një temë diskutimi në botën e lojrave në internet. Ndjenja e tij unike dhe faqosja e jashtëzakonshme e veçojnë atë nga konkurrenca.

BAO

Games

Kazino Bao është një parajsë për lojëra online me një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë për t'u zhytur. Shumëllojshmëria dhe cilësia janë parimet thelbësore të ofertës së kazinosë. Lojtarët mund të zhyten në një mori lojërash kazino në internet, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, kazino live, lojëra kripto, dhe jackpots, ndër shumë kategori të tjera. Disa nga zgjedhjet më të njohura të lojërave përfshijnë Playson's Book of Gold dhe Buffalo Power, pa harruar Booongo's Sun of Egypt dhe 15 opsionet e lojërave Dragon Pearls. Lojtarët gjithashtu mund të kënaqen me lojërat e pokerit si American Poker Gold, All Aces Poker, 6+ Poker, dhe shumë të tjera.

Withdrawals

Kazino Bao gjithashtu ka mënyra të shumta tërheqjeje ashtu si ka me depozitat. Ato përfshijnë Neteller, Accentpay Rapid Transfer, Skrill, ecoPayz, Mastercard, VISA, MiFinity, WebMoney, Maestro, Bitcoin, Astropay, iDebit, Transfertë bankare, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin dhe Dogecoin. Ai u jep klientëve mundësi të ndryshme për të hyrë në fondet e tyre sa herë që lind nevoja.

Monedhat

Kazino Bao përdorte tradicionalisht rubla ruse si monedhën e tyre zyrtare. Megjithatë, ndryshimet e fundit janë bërë dhe monedhat e mëposhtme janë në dispozicion për përdorim. Këto përfshijnë euro, dollarë amerikanë, dollarë kanadezë, dollarë australianë, Krona Norvegjike, dollarë të Zelandës së Re, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum dhe Bitcoin. Këto monedha përfshijnë edhe paratë dixhitale.

Bonuses

Bonuset në kazinonë Bao janë të shumta dhe shkojnë më tej për të kënaqur pjesëmarrësit e rinj të të gjitha kategorive. Të bonus mirëseardhjeje, për shembull, jepet në tre depozitat e para. Për depozitën e parë, lojtarët marrin deri në 200 € ose 0,5 BTC plus 20 rrotullime falas, ose një bonus Highroller prej 1,000 $ plus 100 FS.

Languages

E shquar si një kazino ndërkombëtare me klientelë të gjerë, kazino Bao mbështet gjuhë të ndryshme për klientët e saj në mbarë botën. Kjo siguron që ajo të jetë e përhapur në mbarë botën dhe të arrijë një larmi të madhe klientelesh. Gjuhët kryesore të mbështetura përfshijnë anglisht, frëngjisht, gjermanisht, rusisht, spanjisht, finlandisht, japoneze, malajisht norvegjeze, portugeze, tajlandeze dhe vietnameze.

Mobile

Kazinoja Bao u jep lojtarëve më shumë se arsye të mjaftueshme për t'u regjistruar dhe për të qenë pjesë e familjes. Qoftë në Android ose iOS, operatori u ofron anëtarëve një aplikacion falas për lojëra elektronike. Kjo jep akses në shumë opsione lojrash, duke përfshirë ruletin, lojërat elektronike dhe blackjack. Disa nga lojërat kryesore përfshijnë Big Blox dhe Pyramid: Quest for Immortality.

Support

Në kazinonë Bao lojtarët mund të sigurohen për ndihmë të menjëhershme përmes mjeteve të ndryshme të komunikimit të disponueshme në vend. Kjo është për shkak se kazino ka disa nga përfaqësuesit më të mirë të kujdesit ndaj klientit të disponueshëm në internet; Gjithmonë në gatishmëri dhe gati për t'u ofruar lojtarëve zgjidhjet për kërkesat e tyre. Lojtarët mund të marrin ndihmë përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit support@baocasino.com.

Deposits

Nga shumat minimale të ulëta të depozitave deri në kohëzgjatjen e menjëhershme të depozitave, kazino Bao kujdeset shumë për klientelën e saj të përhapur. Klientët kanë një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bankare për të përfituar, pa lënë pas dore preferencën e tyre. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë opsionet e pagesës me kartë debiti dhe krediti, Visa, e-Portofoli dhe kriptovalutat si p.sh Bitcoin Cash dhe Dogecoin.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Litecoin
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)