Bet365 Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Bet365
Bet365 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Vërtet mirë në celular
+ Tërheqje të pakufizuara

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (3)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (14)
Angleze
Daneze
Gjermane
Holandeze
Hungareze
Italiane
Kineze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (121)
Algjeria
Andorra
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Bullgaria
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Guatemala
Guinea
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Italia
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kolumbia
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Letonia
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Moldavia
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Qipro
Ruanda
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Spanja
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Territoret Palestineze
Togo
Tunizia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (7)

About

bet365 u themelua fillimisht në vitin 2000, nga Denise Coates, në një ndërtesë portative në Stoke-on-Trent në Anglinë qendrore. Megjithatë, platforma e kazinosë u lançua në internet në mars 2001, pasi kompania mori hua 15 milionë paund nga Banka Mbretërore e Skocisë. Kazinoja është tani një nga operatorët më të mëdhenj të lojërave të fatit në internet në botë.

Games

Lojtarët e zjarrtë të kazinosë do të zbulojnë se bet365 Casino ofron një mori automatesh dhe lojërash të tjera. Koleksioni i respektuar i makinerive të fatit përmban, ndër të tjera, parkun e përjetshëm Jurassic, lojën argëtuese Hulk dhe librin e jashtëzakonshëm të Ra. Lojtarët mund të luajnë gjithashtu video poker, lojëra arcade, blackjack, baccarat dhe variante ruletë.

Withdrawals

Tërheqjet në bet365 kanë një afat kohor nga 0 deri në 24 orë. Kjo nënkupton që disa tërheqje janë të menjëhershme, ndërsa të tjerat mund të zgjasin deri në 24 orë. Megjithatë, të gjitha tërheqjet janë optimizuar për pajisje të shumta, duke përfshirë celularin. Megjithëse tërheqjet janë të pakufizuara, ato mund të ndryshojnë nga një procesor pagese te tjetri.

Languages

bet365 Casino është një platformë shumëgjuhëshe, duke qenë se pranon lojtarë nga vende të ndryshme në mbarë botën. Kjo platformë online e lojërave të fatit sportive dhe basteve mbështet rreth 20 gjuhë, duke përfshirë anglisht, spanjisht, portugalisht, holandisht dhe polonisht. Gjuhë të tjera përfshijnë gjermanisht, italisht, danez, norvegjez dhe arabisht. Lojtarët nga çdo vend do të zbulojnë se kazino në thelb mbështet gjuhën e tyre.

Promotions & Offers

Kazino bet365 u jep lojtarëve të rinj një bonus mirëseardhjeje, pas regjistrimit në kompani. Shpërblimi jepet pasi lojtarët bëjnë një depozitë minimale ose maksimale të caktuar. Ky bonus paguhet në tre këste. Lojtarët aktualë mund të mbledhin pikë kur luajnë, për të kërkuar shpërblime besnikërie. Lojtarët pretendojnë Bonus Milestone ndërsa rriten.

Live Casino

Në fakt, ka diçka për të gjithë në bet365. Ajo ofron një gamë të gjerë të llojeve të kazinove, duke përfshirë kazinotë celulare, virtuale dhe live. Të gjitha llojet e kazinove në këtë platformë të lojërave të fatit, paraqesin një shumëllojshmëri lojërash elektronike, lojëra tavoline, video poker dhe arkada. Lojtarët e drejtpërdrejtë mund të zgjedhin kundërshtarët e tyre nga çdo vend që dëshirojnë.

Software

Shumica e lojërave në bet365 mundësohen nga disa prej ofruesve më të mëdhenj të softuerit, duke përfshirë Microgaming dhe Playtech. Kjo kazino me shumë platforma përdor gjithashtu shërbimet e Genesis Gaming, Quickspin, WMS, Blueprint, Ash Gaming, Play'nGo dhe softuer të tjerë. Lojërat mund të luhen në të gjitha pajisjet, duke përfshirë desktopin dhe pajisjet mobile Android dhe iOS.

Support

Një nga veçoritë më të spikatura të bet365 është aftësia e tyre për të ofruar përgjigje të shpejta për klientët. Lojtarët mund të mbështeten te agjentët e sjellshëm, miqësorë dhe të besueshëm të kujdesit ndaj klientit, në çdo kohë të ditës (24/7), përmes bisedës live, emailit, telefonit ose faksit. Faqja gjithashtu përmban një faqe kontakti ku lojtarët mund të lënë mesazhe.

Deposits

Depozita minimale mund të variojë nga 5 deri në 20 dollarë, në varësi të llojit të lojës së luajtur. bet365 mbështet një mori procesorë pagesash, por kjo varet nga vendi nga vjen lojtari. Depozitat mund të bëhen nëpërmjet kartave të kreditit dhe debitit Mastercard dhe Visa, transfertave bankare elektronike, çeqeve dhe kuletave elektronike, të tilla si Skrill dhe Neteller.

Relaksoni titujt e lojërave për të shkuar drejtpërdrejt në bet365
2023-03-06

Relaksoni titujt e lojërave për të shkuar drejtpërdrejt në bet365

2023 tashmë premton të jetë një sukses për Relax Gaming pas lidhjes së marrëveshjeve të shumta të operatorëve dhe lançimit të disa lojërave elektronike. Por ajo që do të bëhet një nga historitë më të mëdha të suksesit për kompaninë është marrëveshja e saj e fundit me bet365.