Betchan Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Betchan
Betchan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Betchan Casino është ndër sipërmarrjet e kazinove online në pronësi dhe operim të Direx NV Casinos; një konglomerat me bazë në Qipro që operon më shumë se 20 kazino online. Kazinoja ka funksionuar që nga viti 2015 dhe është ndër të parat që ofron lojëra të fatit Bitcoin. Është licencuar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao, por nuk është audituar publikisht.

Games

Opsionet e lojërave të fatit në Betchan janë të mëdha. Kazinoja krenohet me 700+ lojëra me cilësi të lartë nga shitës të njohur, duke përfshirë lojëra elektronike në internet, lojëra elektronike video, jackpot dhe lojëra me top, ndër të tjera. Lojërat e preferuara përfshijnë Bonanza, Golden Book, Aztec Secret, Piramida, Fruit Zen, Stone Age, Go Bananas, Jewels, Lost Islands dhe Valley of the Gods, etj.

Withdrawals

Të gjitha tërheqjet e portofolit elektronik kërkojnë dy orë për t'u pasqyruar në llogaritë përkatëse, por tërheqjet e kreditit dhe debitit mund të zgjasin deri në 24 orë. Fituesit gjithashtu mund të tërhiqen në llogaritë bankare përmes transfertës bankare, dhe kjo zgjat 24 deri në 72 orë. Kufiri maksimal i tërheqjes është 4000 dollarë në ditë, 8000 dollarë në javë dhe 250000 dollarë në muaj.

Languages

Si një kazino ndërkombëtare në internet, Betchan përpiqet t'u shërbejë lojtarëve nga të gjitha rajonet dhe për këtë arsye është në dispozicion në shumë gjuhë. Gjuhët e disponueshme përfshijnë gjermanisht, anglisht, finlandisht, norvegjeze, suedisht, portugalisht, frëngjisht, spanjisht dhe polonisht vetëm për të përmendur disa. Kaloni në gjuhën e preferuar duke përdorur menynë e gjuhës.

Promotions & Offers

Betchan pret disa promovime të vazhdueshme gjatë gjithë vitit, prandaj sigurohuni që të kontrolloni faqen e promovimeve. Ekziston gjithashtu një sistem bonus me katër nivele. Depozita e parë u jep lojtarëve një bonus 100% deri në 100 dollarë, ndërsa depozitat e dyta, të treta dhe të katërta vijnë me një bonus 50% deri në 100 dollarë. 30 rrotullime falas vijnë së bashku me këto bonuse depozitash.

Live Casino

Lidhur me opsionet e mbështetjes së klientit, lojtarët mund të përdorin mbështetjen e bisedës live 24/7 për reagime të menjëhershme, megjithëse agjentët janë kryesisht të zënë. Ekziston edhe një linjë telefonike dhe një adresë poste. Nga ankesat e shumta të pazgjidhura për Betchan, ka ende shumë vend për përmirësim për sa i përket shërbimit ndaj klientit.

Software

Për të ruajtur një avantazh konkurrues, Betchan qëndron i përditësuar me përparimet më të fundit duke punuar me ofruesit kryesorë të softuerit. Lojërat në këtë kazino janë nga lojërat si Net Ent, Quickspin, Ezugi, Evolution Gaming, Play n' Go, Big Time Gaming, Iron Dog Studio, ELK Studios, Pragmatic Play Ltd, Microgaming dhe Amaya ndër të tjera.

Support

Për t'iu përshtatur nevojave të ndryshme të lojtarëve të kazinove në internet, Betchan është i disponueshëm në të gjitha llojet e pajisjeve; desktop, tablet dhe celular. Ndërfaqja është e përgjegjshme dhe nuk kërkon pajisje shumë të fuqishme për të punuar pa probleme. Platformat janë siguruar me kriptimin më të fundit SSL për të siguruar që të dhënat e klientëve të jenë të sigurta.

Deposits

Ka shumë opsione depozitimi në Betchan duke përfshirë kartat e kreditit dhe debitit dhe kuletat elektronike. Lojtarët mund të ngarkojnë me lehtësi llogaritë e tyre duke përdorur Neteller, PayPal, Zimpler, Skrill, Instadebit, Visa dhe Mastercard. Jo vetëm që Betchan ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh depozitash, por kthesa është gjithashtu mjaft e shpejtë në krahasim me kazinotë e tjera në këtë gamë.

Total score8.0
Përfitimet
+ E shkëlqyeshme në celular
+ Oferta javore për kthim parash
+ Nuk ka bonus bastesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (161)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Greqia
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (39)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic Gaming
BallyBarcrest GamesBetsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Gaming1
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
NovomaticPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
ThunderkickWMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet