Betsson Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2001
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Islandeze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Serbe
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (47)
Live 3 Card Brag
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Interac
MasterCard
MuchBetter
NetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Spanja
Suedia
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk StudiosEvolution Gaming
Fantasma Games
FoxiumFuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander GamesMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayQuickspinRealistic GamesRed Tiger GamingRelax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet

About

Kazino celulare Betsson filloi të funksionojë në 2001 nën kompaninë suedeze Betsson AB, e cila ka mbi pesëdhjetë vjet përvojë në industrinë e lojërave të fatit. 

Suksesi i saj dërrmues në tregjet evropiane mbështetet nga listimi i tij në bursën nordike si dhe nga më shumë se një milion përdorues të regjistruar në mbarë botën.

Games

Janë në dispozicion mbi 800 lojëra kazino nga firma me reputacion të lojërave. Shumica e tyre janë lojëra elektronike si Jack Hammer dhe Mega Fortune. Ofrohen gjithashtu lojëra tavoline dhe letrash, të cilat përfshijnë Blackjack dhe Roulette. 

Dhomat e pokerit me Microgaming janë gjithashtu të disponueshme me lojëra dhe turne kudo. Lojërat e reja dhe bingo janë gjithashtu pjesë e ofertës.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fitimeve, shumica e shërbimeve të disponueshme për kryerjen e pagesave dyfishohen gjithashtu si sistemet e tërheqjes. 

Sidoqoftë, vihet re se kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill do të ofrojnë kohë më të shpejtë të tërheqjes në krahasim me të gjitha metodat e tjera. Kufijtë zero zbatohen edhe kur bëhet fjalë për tërheqje.

Languages

Disa gjuhë mbështeten në platformën e lojërave Betsson, të gjitha në një përpjekje për të kujdesur për klientët e ndryshëm që luajnë nga e gjithë bota. 

Gjuhët kryesore përfshijnë anglisht, frëngjisht dhe italisht. Gjuhët gjermane dhe spanjolle përfshihen gjithashtu përveç portugalishtes, suedishtes, finlandishtes, polonishtes dhe danezes. Gjuhët serbe, turke dhe islandeze janë gjithashtu të mbështetura.

Promotions & Offers

Disa nga bonuset më tërheqëse të ofruara përfshijnë bonusin e mirëseardhjes 100% të lojtarëve të rinj në depozitat e para deri në 100 €, 100% bonusin e përputhjes së basteve për depozitat deri në 25 € dhe bonusin Betsson Poker ndër të tjera. 

Promovimet ndryshojnë çdo ditë dhe variojnë nga baste pa rrezik, sfida, turne deri në rrotullime falas.

Live Casino

Betsson gjithashtu i lejon lojtarët të marrin lojën me vete kudo që të shkojnë ose janë me akses në aplikacionin celular Betsson Mobile Casino. Kjo, megjithatë, ka kufizime si disponueshmëria e kufizuar e disa lojërave. Opsionet e lojës drejtpërdrejt dhe të menjëhershme janë gjithashtu të disponueshme si pjesë e llojeve të kazinosë nën Betsson.

Software

Kërkohet softuer i besueshëm për të mbështetur lojërat pa probleme. Prandaj, disa ofrues softuerësh janë kontraktuar në këtë rast për të mbështetur Betsson. 

Këto përfshijnë softuerin Net Entertainment, Leander, Evolution, IGT, NextGen, Micro gaming, Play'n Go ndër të tjera. Kjo është e dobishme në ofrimin e një game të gjerë përzgjedhjeje për llojet e ndryshme të klientëve të saj.

Support

Sistemi i mbështetjes 24/7 i ofruar nga Betsson është i pakrahasueshëm. Është në gjendje të mburret me kohë përgjigjeje shumë të shpejta si 30 sekonda me Live Chat, më së shumti 2 minuta në telefon dhe maksimumi 60 minuta për t'iu përgjigjur emaileve. Seksioni FAQ i ofruar gjithashtu ofron zgjidhje për klientët.

Deposits

Betsson Mobile Casino ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi në varësi të vendit dhe rajonit të origjinës së lojtarit. 

Këto përfshijnë karta krediti dhe debiti si karta Visa, MasterCard dhe Euro, karta Paysafe, kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill përveç metodave Ecopayz dhe Entropay. Për më tepër, opsionet e depozitimit lejojnë depozitimin e menjëhershëm të parave të gatshme.

BetSoft Gaming Cements Marrëdhënia Betsson me Marrëveshjen StarCasino
2023-02-28

BetSoft Gaming Cements Marrëdhënia Betsson me Marrëveshjen StarCasino

Furnizuesi i njohur i përmbajtjes së kazinosë në internet, Betsoft Gaming, kërkon të përmirësojë tërheqjen e markës së saj në Itali nëpërmjet një marrëveshjeje të re me StarCasinò. Kazinoja celulare është pjesë e grupit të gjerë Betsson. 

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra
2022-03-29

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra

Zoti Green është një kazino e shkëlqyer për ata që shijojnë lojërat klasike të tavolinës si blackjack, ruletë dhe baccarat. Provoni një nga lojërat befasuese mbi 60+ me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat përfshijnë çdo gjë nga Monopoly live deri tek blackjack VIP. Kazinoja ka gjithashtu dhoma emocionuese pokeri, keno, bingo dhe një libër sportiv të njohur. Në përgjithësi, faqja përfshin mbi 700 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, dhe lojtarët celularë mund të shijojnë shumicën e tyre edhe përmes versionit të aplikacionit.

5 kazinotë më të mira celular tani [nëntor 2020]
2020-10-29

5 kazinotë më të mira celular tani [nëntor 2020]

Telefonat inteligjentë po bëhen shpejt një pjesë integrale e jetës së njerëzve në mbarë botën. Sipas statistikave, aktualisht ka më shumë se 3 miliardë përdorues të smartfonëve. Prandaj, nuk është çudi që kazinotë celulare po marrin përsipër skenën e lojërave. Por me kaq shumë opsione në dispozicionin tuaj, gjetja e kazinosë së duhur celulare mund të jetë një sfidë. Pra, vazhdoni të lexoni për të mësuar deri në pesë zgjedhje të shkëlqyera.