BetTilt

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Bettilt është një nga kazinotë më të mira në internet me një libër sportiv. Sipërmarrja, e drejtuar nga Abudantia BV filloi në vitin 2016 dhe është bërë e preferuara e fansave, veçanërisht në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove celularë. Bettilt Casino funksionon sipas rregulloreve të Curacao eGaming. Kazinoja ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2014-034).

BetTilt

Games

Siç u përmend më lart, Bettilt është një kazino me një libër sportiv. Ka tregje të mëdha bastesh sportive me disa nga shanset më të larta. Kur bëhet fjalë për seksionin e kazinosë, ka shumë opsione të lojërave të fatit. Bettilt ka një nga zgjedhjet më të mira të lojërave të pokerit. Lojtarët mund të gjejnë një gamë të gjerë variantesh pokeri, duke përfshirë Pai Gow, Russian Poker, Texas Holdem Poker, dhe Three Card Poker, vetëm për të përmendur disa. Përveç pokerit në internet, kjo kazino ka gjithashtu disa lojëra poker live që ofrojnë një përvojë më autentike të kazinosë. Lojëra të tjera të njohura të kazinosë në Bettilt përfshijnë lojëra elektronike, blackjack, baccarat dhe ruletë, ndër të tjera.

Withdrawals

Ekzistojnë gjithashtu disa mënyra tërheqjeje të disponueshme në Bettilt Casino. Lista përfshin Cryptopay, Jeton, Visa, ecoPayz, MasterCard, transferta bankare dhe Multibanco, vetëm për të përmendur disa. Gjëja e mirë për Bettilt është se është një markë e besuar që nuk i mashtron lojtarët nga fitimet e tyre. Për më tepër, tërheqjet janë të shpejta.

Monedhat

Përveç një platforme shumëgjuhëshe, një faqe interneti me shumë monedha është thelbësore në kazinotë online. Bettilt lejon lojtarët të përdorin si monedhën fiat para, ashtu edhe kriptomonedhën. Monedhat e disponueshme të parave fiat përfshijnë dollarin kanadez (CAD), korona norvegjeze (NOK), rupi indiane (INR), Bitcoin (BTC), jen japonez (JPY), Euro (EUR), dhe dollari amerikan (USD).

Bonuses

Ashtu si të gjitha kazinotë e reja në internet, Bettilt ka promovime dhe bonuse të çmendura për lojtarët në vende të zgjedhura. Kumarxhinjtë e rinj kanë një bonus fantastik mirëseardhjeje që përfshin a përputhje mbi shumën e depozituar dhe rrotullimet falas. Ka disa bonuse të tjera për lojtarët e regjistruar. Ato përfshijnë bonuse të ringarkimit, rrotullime falas, kthimi i parave, etj.

Languages

Një kazino e mirë në internet duhet të ketë një faqe interneti shumëgjuhëshe për t'u kujdesur për lojtarët që flasin gjuhë të ndryshme. Bettilt po përpiqet t'u shërbejë lojtarëve nga të gjitha rajonet, dhe kjo është arsyeja pse ajo ka një faqe interneti që mbështet shumë gjuhë. Deri më tani, opsionet e gjuhës në këtë kazino përfshijnë turk, anglisht, japonisht, italisht, portugalisht dhe rusisht.

Mobile

Bettilt është i disponueshëm si lojë e menjëhershme në të gjithë shfletuesit - celular dhe desktop. Kjo do të thotë që lojtarët mund të hyjnë në lojërat e tyre të preferuara të kazinosë dhe tregjet e basteve sportive pa shkarkuar ose instaluar ndonjë shtesë, shtojcë ose softuer shtesë. Është interesante se Bettilt ka aplikacione vendase për pajisjet Android dhe iOS. Aplikacionet janë optimizuar për lojëra të qetë në celular.

Support

Bettilt Casino synon të sigurojë që lojtarët të kenë një përvojë të qetë në kazino. Kjo është arsyeja pse ajo ka një infrastrukturë solide të mbështetjes së klientit. Lojtarët mund të kontaktojnë kazinonë përmes bisedës së drejtpërdrejtë të disponueshme në turqisht, portugalisht dhe anglisht. Faqja e internetit e kazinosë ka gjithashtu shumë burime, duke përfshirë seksionet e FAQ dhe udhëzuesit.

Deposits

Bettilt është një kazino në internet me para të vërteta, kështu që lojtarët kanë nevojë për para të vërteta për të filluar të luajnë. Kazinoja ka bashkëpunuar me të gjitha kuletat elektronike të njohura, kompanitë e kartave të kreditit/debitit, kuletat e kriptove dhe platformat e tjera të pagesave në internet për një bankë të lehtë. Opsionet e depozitave në dispozicion përfshijnë Papara, Jeton, Cryptopay, MasterCard, Visa, Multibanco, Transfer bankare, Cep Bank, etj.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Credit CardsDebit CardEcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)