BetVictor

Age Limit
BetVictor
BetVictor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

BetVictor Casino është ndër operatorët kryesorë në industrinë e lojrave. Rrënjët e saj të përulura mund të gjurmohen në vitin 1946, kur William Chandler e themeloi atë. Vetëm në vitin 1963 filloi të specializohej në lojërat e fatit dhe lojërat. Sot, është një forcë për t'u marrë parasysh në industrinë e kazinove në internet. Ai u shërben mbi gjysmë milioni lojtarëve.

Games

Kur bëhet fjalë për lojërat, BetVictor qëndron kokë e shpatull mbi pjesën tjetër. Lojtarët marrin një katalog të gjerë të lojërave dhe titujve të kazinosë. Ka diçka për çdo lojtar, qofshin lojëra tavoline, lojëra elektronike ose lojëra me letra. Lojërat përfshijnë timon ruletë (17 versione të ndryshme), poker jackpot, Fortune Pai Gow Poker, poker me tre letra, blackjack (19 versione), kartë me gërvishtje, shfaqje live lojërash, mini-bacarat, për të përmendur disa. Dashamirët e lojërave elektronike do të entuziazmohen nga titujt si Mega Fortune, Hall of Gods, Guns n Roses, Riches of Ra, Kleopatra, Siberian Storm, Wolf Run dhe Arabian Nights. Me jackpote progresive si Mega Moolah, lojtarët mund ta godasin shumë.

Withdrawals

Ngjashëm me pagesat, opsionet e arkëtimit në BetVictor janë të gjera. Lojtarët mund të tërhiqen nëpërmjet PayPal, Banka Wire, Kartat e Debitit, BACS (MB), Skrill, Neteller dhe Paysafecard. Pagesa maksimale kufizohet në 100,000 dollarë në ditë. Koha e përpunimit për tërheqjet varion nga një ditë në shtatë ditë. Metodat si PayPal janë relativisht të shpejta pasi zgjasin një ditë.

Monedhat

Meqenëse BetVictor operon në shumë juridiksione, ai mbështet monedha të ndryshme. Monedhat e pranuara përfshijnë USD, CAD, GBP, CHF, AUD, NOK, EUR, SAR, NZD dhe SEK. Zgjedhja e monedhës varet shumë nga vendndodhja gjeografike e një lojtari. Kumarxhinjtë nga vendet e kufizuara nuk mund t'i përdorin këto monedha. Vendet e ndaluara janë të listuara në faqen e internetit të kazinosë.

Bonuses

Lojtarët e rinj që bastojnë me 10 dollarë marrin bonuse deri në 70 dollarë. Ka një depozitë 100% bonus ndeshjeje që lojtarët mund ta kapin brenda shtatë ditëve nga regjistrimi. Lojtarët e rregullt mund të fitojnë shpërblime duke vizituar faqen e ofertave. Këtu, lojtarët e bixhozit marrin promovime si rrotullime falas, çmime në para dhe bileta falas për të parë ngjarje sportive.

Languages

BetVictor ofron shërbime kazino në shumë vende. Megjithatë, kazino nuk mbështet shumë gjuhë. Vetëm tre gjuhë janë në dispozicion, anglisht, kineze, dhe gjermanisht. Gjuha kryesore në sit është anglishtja. Lojtarët duhet të lundrojnë te simboli me emrin EN dhe të zgjedhin një gjuhë sipas zgjedhjes së tyre nga drop-down.

Mobile

Përvoja e lojërave të fatit në celular është e ngjashme me atë në PC. Përveç versionit celular, lojtarët mund të luajnë në lëvizje duke përdorur aplikacionin e kazinosë BetVictor. Gjithashtu, aplikacioni është i pajtueshëm me telefonat inteligjentë me fuqi Android dhe iOS. Lojtarët mund të marrin aplikacionin e BetVictor në Play Store, App Store ose faqen zyrtare të faqes së internetit.

Support

Ka mënyra të ndryshme në të cilat lojtarët mund të marrin ndihmë. Mënyra ideale është përmes funksionit Live Chat 24/7. Futbollistët gjithashtu mund të kenë akses në mbështetje duke përdorur faqen Na Kontaktoni që ndodhet në faqen e internetit të kazinosë. Më shumë ndihmë ofrohet përmes Facebook, Twitter, email-it dhe mesazheve me tekst. Udhëzuesit e shpejtë publikohen në FAQ-të e faqes.

Deposits

Çuditërisht, opsionet bankare në këtë kazino janë të mëdha. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre përmes WebMoney, Transfertë Bankare, Paysafecard, PayPal, Skrill, Maestro, Switch, Solo, UKash, Neteller, dhe Transferta me tela. Depozita minimale e lejuar është 10 £, ndërsa maksimumi varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Të gjitha pagesat në këtë kazino janë të menjëhershme.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (48)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
Craps
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Kriketi
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Mini BaccaratPai GowPoker me tre letra
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Irlanda
Kanadaja
Kina
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)