Bizzo

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bizzo

Bizzo Casino është një hyrje e re në hapësirën e lojërave, e lançuar në vitin 2021. Kazino është në pronësi të TechSolutions Group, një grup i mirënjohur përgjegjës për drejtimin e operacioneve në markat e tjera të njohura të kazinove celularë në mbarë botën. Bizzo Casino ka një licencë Curacao që do të thotë se është një platformë e ligjshme. Faqja e internetit përmban një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave slot, lojërat më të fundit me letra dhe bonuse të jashtëzakonshme në kazinonë celulare. Ne gërmuam thellë në faqen e internetit për të gjetur më shumë informacion rreth kësaj kazinoje të re. Ky rishikim synon t'ju japë detaje të thella në lidhje me kazinonë celulare Bizzo, duke përfshirë bonuset, mënyrat e pagesës, sigurinë, pajtueshmërinë me celularin dhe shumë më tepër.

Pse të luani Bizzo Mobile Casino?

Luaj në kazino celulare Bizzo për një përvojë jashtë botës. Kazinoja moderne ka një bibliotekë unike që përmban mbi 3000 lojëra të ndryshme. Lojërat janë marrë nga zhvilluesit më të vlerësuar dhe kanë tema unike. Çdo lojtar ka diçka për të luajtur në hollin e kësaj kazinoje. Lojëra elektronike të bastit, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, jackpote progresive dhe më shumë. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga bonuse të konsiderueshme të mirëseardhjes, oferta ditore, turne slot dhe një program fitimprurës VIP. Faqja e internetit përmban një dizajn modern me pamje vizuale të qarta dhe pajtueshmëri të shkëlqyeshme celulare, duke u lejuar përdoruesve të Android dhe iOS qasje të pakufizuar në lojëra.

Aplikacionet e kazinosë Bizzo

Aktualisht, Bizzo Casino nuk ka një aplikacion celular për shkarkim. Gjithsesi, faqja e internetit është krijuar duke përdorur teknika moderne të zhvillimit të uebit si gjuha HTML5. Lojërat mund të lansohen në modalitetin e luajtjes së menjëhershme direkt nga shfletuesi i uebit celular. Mund të hyni lehtësisht në uebsajtin e tyre përmes shfletuesit tuaj celular dhe të zhyteni në lojëra emocionuese. Kazinoja ka një faqe interneti të dizajnuar mirë që përmban butona të mëdhenj. Përveç kësaj, skema e ngjyrave e bën gjithçka të lehtë për t'u parë dhe kështu lojtarët lundrojnë lehtësisht në seksione të ndryshme të kazinosë. Të rinjtë do të ndihen rehat duke përdorur faqen e internetit të kazinosë Bizzo kur luajnë lojëra për herë të parë. Meqenëse kazinoja e menjëhershme është e përputhshme me IOS dhe Android, sistemet operative më të njohura për celularë, lojtarët në mbarë botën e shohin shumë të përshtatshëm përdorimin e kazinosë.

Ku mund të luaj Bizzo Mobile Casino?

Pjesa emocionuese për kazinotë celulare është se ju mund të luani lojëra nga kudo dhe në çdo kohë. E gjitha varet nga preferenca juaj. Kazino celulare Bizzo nuk është ndryshe. Ju mund të përdorni lehtësisht faqen e tyre të internetit nga çdo pajisje celulare. Të gjitha sistemet operative të njohura mbështeten, duke përfshirë Windows, iOS dhe Android. Ne këshillojmë që të mos hyni në llogarinë tuaj përmes lidhjeve publike Wi-Fi për të siguruar llogarinë tuaj.

About

Kazinoja celulare Bizzo sapo ka filluar të fitojë popullaritet në fillimin e saj në 2021. Është anëtare e TechSolutions Group NV kazino celulare Bizzo mundësohet nga mbi 60 ofrues kryesorë softuerësh, duke përfshirë Pragmatic Play dhe Evolution. Të gjitha operacionet e tij janë të licencuara dhe të rregulluara nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao

Games

Lobi i Bizzo Casino strehon një portofol të gjerë lojërash që përmban më shumë se 3000 lojëra. Ju keni një shans për të luajtur qindra lojëra elektronike, disa prej të cilave kanë raunde jackpot-i në lojë, jackpote të mahnitshme progresive që përmbajnë çmime të bashkuara, mënyra mega fat dhe video poker. Provoni fatin tuaj në tabelat virtuale ku mbahen më shumë se 200 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat përditësohen shpesh për t'i mbajtur gjërat të freskëta sa herë që anëtarët identifikohen për të luajtur.

Slots

Ju mund të fitoni shpërblime të shkëlqyera me pika dhe të fitoni dhurata që përmbajnë para shtesë. Kazinoja ofron gjithashtu lojëra elektronike të blerjes së bonusit, të cilat i lejojnë anëtarët të kalojnë në ndjekje dhe të marrin të drejtën në raundet e bonusit duke rritur madhësinë e bastit. Disa nga lojërat elektronike të disponueshme përfshijnë:

 • Bonanza e ëmbël
 • John Hunter
 • Libri i Hor
 • Mjeshtër i Arit
 • Luani i Kuq

Blackjack

Blackjack është një lojë letrash ku tregtari fillon ndërsa lojtarët synojnë të arrijnë 21 ose të mbyllin. Blackjack është shumë i përhapur në mbarë botën dhe shfaqet pothuajse në çdo kazino. Rregullat janë të thjeshta dhe ju mund të zbatoni vazhdimisht strategji me pagesë të lartë. Disa nga titujt përfshijnë:

 • 21 Burn Blackjack
 • Atlantic City Blackjack Gold
 • Back Blackjack
 • Blackjack (3 dore)
 • Blackjack i pafund

Ruletë

Ruleta është një lojë kazinoje që ekziston prej kohësh, ku fitimi bazohet thjesht në fat. Një rrotë e madhe e rrumbullakët me shenja rrotullohet në qendër të tryezës. Lojtarët vënë bast se në cilin xhep bie topi kur rrota ndalon. Disa nga titujt kryesorë të ruletit përfshijnë:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë klasike
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë e kazinosë

Lojëra të tjera

Kazino celulare Bizzo liston lojëra speciale nën etiketën "Lojëra të shpejta". Lojtarët janë të lirë të luajnë shumicën e këtyre lojërave unike në modalitetin demo. Lojërat speciale në këtë kazino janë të ngjashme me ato që kazinotë e tjera i referohen si lojëra speciale. Disa nga titujt e njohur në këtë kategori përfshijnë:

 • Dice
 • Menaxher futbolli
 • Tërfili i Artë
 • Tanke me fat
 • Mafia: Sindikata

Bonuses

Lojtarët e rinj në kazino celulare Bizzo priten me një paketë bonus fantastike për regjistrim. Ai shpërblen lojtarët me një depozitë të ndeshjes deri në 400 € plus 150 rrotullime falas. Rrotullimet falas zbatohen vetëm për slotet e zgjedhura. Anëtarët ekzistues mund të vizitojnë faqen e promovimeve për disa oferta bonus të disponueshme. Një anëtar mund të kërkojë një bonus ringarkimi që i jep më shumë se 100 rrotullime falas çdo të hënë.

Për më tepër, një bonus ringarkimi 50% i së enjtes është i disponueshëm, ku lojtarët fitojnë deri në 200 € plus 100 rrotullime falas për depozita duke filluar nga 20 €. Ata gjithashtu kanë një turne orakull Slot Race me një grup çmimesh 2000 €. Së fundi, ata mund të hyjnë në një turne luksoz beteje tavoline me një grup çmimesh prej 500 € dhe një klub VIP me shumë nivele që përmban bonuse ekskluzive.

Payments

Kazino Bizzo ka metoda të shpejta dhe të sigurta pagese, duke e bërë atë një kazino të përshtatshme për lojtarët në shumicën e vendeve. Kërkohet një depozitë minimale prej 10 CAD për lojtarët kanadezë ose një ekuivalent për të tjerët. Mënyra juaj e pagesës do të përcaktojë shumën maksimale të depozitës.

Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Ecopayz

Monedhat

Kazinoja celulare Bizzo ka një sistem unik pagese që lejon pagesat duke përdorur kriptovaluta si bitcoin, Ethereum dhe monedha Litecoin ose Fiat. Sistemi rekomandon monedhën më të mirë për monedhat FIAT pasi është një veçori specifike për vendndodhjen. Ato përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • Rrënojat ruse
 • Krona Norvegjeze
 • euro
 • Dollar Australian

Languages

Kazino Bizzo është një kazino globale në internet për celular. Futbollistët nga e gjithë bota janë regjistruar në faqe, ndërsa më shumë vazhdojnë të krijojnë llogari përdoruesish. Ato ofrojnë shërbime të lojrave në internet në anglisht dhe gjermanisht, dy nga gjuhët më të përdorura në mesin e lojtarëve të saj. Lojtarët janë të lirë të kalojnë ndërmjet këtyre 2 gjuhëve.

Software

Numri i ofruesve të softuerit të listuar në këtë kazino është i jashtëzakonshëm. Bizzo duket se po bashkëpunon me të gjithë zhvilluesit më të shquar dhe më të njohur të programeve kompjuterike të kazinove në internet. Faqja e tyre e internetit ka lojëra unike me karakteristika të shkëlqyera falë këtij ofruesi të softuerit.

Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në këtë Kazino përfshijnë:

 • Betsoft
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Lojë pragmatike

Support

Bizzo Casino Canada ka shërbim të shkëlqyer ndaj klientit, i cili shquhet për shpejtësi dhe besueshmëri. Mbështetja e klientit të Bizzo Casino mund të kontaktohet përmes bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose formularit të kontaktit të faqes së tyre të internetit. Ata bëjnë që të reagojnë brenda 24 orëve nëse i shkruan. Ata gjithashtu kanë FAQ me përgjigje shumë të detajuara që shumica e anëtarëve i konsiderojnë shumë të dobishme.

Pse e vlerësojmë Bizzo Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Rishikimi ka treguar qartë konfigurimin operacional ideal në kazinonë celulare Bizzo. Kazinoja përmban shumë oferta për anëtarët e rinj dhe ekzistues. Lojtarët duhet të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes, si dhe bonuset javore, kthimi i parave dhe ofertat e programit të Besnikërisë. Mënyrat e tyre të pagesës janë të shpejta dhe të sigurta. Gjuajtësit që kërkojnë një platformë me një koleksion të madh lojërash dhe veçori unike duhet të konsiderojnë të bëhen anëtarë të kazinosë celulare Bizzo. Merrni akses të menjëhershëm në lojëra në çdo pajisje celulare. Kjo përfshin telefonat inteligjentë që funksionojnë në Android ose iOS. Duke marrë parasysh të gjithë faktorët, lojtarëve në mbarë botën u garantohet një përvojë unike në këtë kazino celulare. Vizitoni faqen e tyre të internetit, rishikoni platformën, regjistrohuni, provoni disa lojëra dhe shikoni argëtimin në këtë platformë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletëSlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming2 By 2 GamingAmatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArtGenesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Tiger GamingRelax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet