BK8

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Një nga kazinotë më të mira celulare në rajonin e Azisë është BK8 Casino, e njohur më parë si Bola King. Ndërsa ekziston një version celular i kazinosë, operatori ka bërë një milje shtesë për të zhvilluar aplikacione celulare për pajisjet iOS dhe Android. BK8 Casino operon sipas rregullores së Curacao eGaming.

Games

BK8 krenohet me një gamë të gjerë lojërash kazino online të optimizuara për celular. Kjo do të thotë që lojtarët nuk duhet të jenë në një desktop për të shijuar përvojën e kazinosë. Disa nga lojërat më të mira të kazinosë celulare në këtë kazino përfshijnë pokerin celular dhe lojërat elektronike për celular. Përveç lojërave tipike të kazinosë, ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë për lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në celular.

Withdrawals

Ndryshe nga tregtarët e tjerë të kazinove që nuk arrijnë të paguajnë lojtarët pasi fitojnë, BK8 është i njohur për pagesën e lojtarëve me fat. Është thelbësore të theksohet se kërkesat e lojës duhet të plotësohen së pari që të bëhen pagesat. Mënyrat e pagesës janë të shpejta dhe të sigurta. Metodat e disponueshme të tërheqjes janë Help2Pay, Eazypay, PayTrust88 dhe Transferta Bankare Lokale.

Monedhat

Meqenëse BK8 Casino mbulon vetëm rajonin e Azisë Juglindore, ai mbështet vetëm monedhat e njohura vetëm në rajon. Monedhat e disponueshme në këtë kazino përfshijnë Dong Vietnamez, Baht Thai, Ringgit Malajzian dhe Rupiah Indonezian. Lojtarët e kazinosë BK8 gjithashtu mund të luajnë kumar duke përdorur kripto të tilla si ethereum, bitcoin cash dhe bitcoin, ndër të tjera.

Bonuses

Të apasionuarit pas kazinove celularë kanë shumë oferta të kazinove celularë për të kërkuar në BK8 Casino. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë bonusin fitimprurës të mirëseardhjes së kazinosë celulare. Përveç bonusit të mirëseardhjes, kjo kazino ka disa oferta të tjera kazinoje, duke përfshirë bonuse të rregullta të ringarkimit, zbritje në para, shpërblime për ditëlindje, bonuse referimi dhe bonuse në para, vetëm për të përmendur disa.

Languages

BK8 Casino është përshtatur me porosi për lojtarët në rajonin e Azisë Juglindore. Kjo shpjegon pse ofron vetëm një pjesë të vogël të gjuhëve në krahasim me kazinotë e tjera. Është në dispozicion në anglisht, kinezisht, vietnamez, tajlandez, indonezisht dhe malajz. Lojtarët janë të lirë të kalojnë në një gjuhë me të cilën njohin në çdo kohë.

Software

BK8 Casino ofron lojërat më të mira dhe më të fundit pasi ka partneritet me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Lista e ofruesve të softuerit përfshin Pragmatic Play Ltd., Microgaming, SA Gaming, Play 'n GO, Spadegaming, Asia Gaming, Playtech, Mega888, 918Kiss, Game Play, Allbet, Dream Gaming, TopTrend Gaming, Funky Games, Ultimate, Evolution Gaming, etj.

Support

Shumë kazinove u mungon mbështetja e besueshme, por ky nuk është rasti me BK8 Casino. Faqja ka mbështetje të besueshme. Biseda e drejtpërdrejtë 24/7 me reagime të menjëhershme është një ndihmë e madhe për lojtarët. Lojtarët duhet të regjistrohen për të hyrë në këtë shërbim. Kumarxhinjtë gjithashtu mund të marrin ndihmë përmes WhatsApp, WeChat dhe telefonit.

Deposits

BK8 Casino ka para falas dhe lojëra kazino me para të vërteta. Për të pasur akses në lojërat e kazinosë me para të vërteta, lojtarët duhet së pari të depozitojnë para të vërteta. Opsionet e disponueshme të depozitave përfshijnë Help2Pay, PayTrust88, EeziePay dhe Transfer Bankare Lokale. Megjithëse BK8 Casino ka pak opsione depozitimi, këto metoda janë shumë të besueshme dhe të sigurta.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)
AE Casino
Big Time Gaming
DreamGaming
Evolution GamingMicrogamingPlaytechPragmatic Play
SA Gaming
SABA Sports
Spadegaming