Boka Casino

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Boka Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 15/02/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Boka Casino shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Boka Casino

Boka Casino ofron lojëra të njohura si Craps, Bingo, Keno, Casino War, Bileta gërvishtëse , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Boka Casino

Pas lojërave të ofruara nga Boka Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Boka Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si VIVO Gaming, Playtech, Ezugi, Microgaming, BTG , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Boka Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Boka Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në Boka Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Boka Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Boka Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Hungaria
Islanda
Kanadaja
Polonia
SoftwareSoftware (57)
Amatic Industries
BGAMING
BTGBetgamesBetsoftBlueprint GamingBooongo Gaming
CT Gaming
Caleta
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
PlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet