Bonus cashback

November 26, 2020

Bonuset e Kazinosë Mobile Cashback| Si punon

Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Rrotullime falas dhe përputhen me bonuset janë padyshim më të njohurit kazino celulare shpërblime. Megjithatë, bota e lojërave të fatit në internet po evoluon shpejt dhe kazinotë tani po shtojnë shpërblime për kthimin e parave në menu. Ndryshe nga shpërblimet tradicionale të kazinosë të lidhura me termat dhe kushtet e ndërlikuara dhe sfiduese, kthimi i parave është mjaft i thjeshtë. Kështu që vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth bonus i kthimit të parave dhe pse duhet të regjistroheni në aplikacionet e lojërave të fatit celular që ofrojnë këtë shpërblim.

Bonuset e Kazinosë Mobile Cashback| Si punon

Cili është saktësisht bonusi i kazinosë celulare për kthimin e parave?

Në mënyrë tipike, një kazino telefonike celulare do t'u ofrojë lojtarëve të rregullt shpërblime emocionuese për t'i inkurajuar ata të vazhdojnë të luajnë. Këto mund të jenë rrotullime falas, programe VIP, para bonus dhe sigurisht, kthim parash. Thënë kështu, një bonus i kthimit të parave të kazinosë celulare është një shpërblim që rimburson një përqindje të caktuar të parave të lojtarit të përdorur në një bast të humbur. Në shumicën e rasteve, ky shpërblim është i disponueshëm për lojtarët e lartë si kredite ose para bonus.

Si funksionon një bonus i kthimit të parave?

Siç e kam thënë, një bonus i kthimit të parave të kazinosë celulare do të mbulojë një përqindje të humbjeve të grumbulluara në një seancë lojrash. Ju mund t'i konsideroni ato si politikat e sigurimit të botës së kazinosë celulare. Sidoqoftë, shuma që merrni mund të ndryshojë, në varësi të kazinosë. Kjo për shkak se disa kazino mund të rimbursojnë paratë tuaja pas çdo basti, ndërsa të tjerat mund t'i lejojnë ato të grumbullohen dhe depozitim paratë pas një jave ose muaji.

Ndërkohë, mbani mend se kazinoja celulare do të ketë një përqindje fikse që nga fillimi. Kjo, natyrisht, varet nga madhësia dhe natyra e promovimit. Për shembull, një kazino telefonike celulare mund t'ju japë një kthim parash prej 10% kundrejt humbjeve në bastet me para reale të vendosura gjatë fundjavës. Ju pastaj depozitoni 100 £ dhe humbni një bast prej 50 £. Në atë skenar, kazinoja celulare do të rimbursojë 5 £, që është 10% e shumës totale të bastit.

Cilat janë rregullat e bonusit të kthimit të parave?

Përpara se të kërkoni ndonjë bonus të kazinosë në internet ose celular, duhet të lexoni me kujdes printimet e imta. Termat dhe kushtet e bonusit duhet të tregojnë shumën që ju duhet të bastni për t'u kualifikuar për shpërblimin e kthimit të parave. Gjithashtu, kontrolloni llojin e lojërave që do të llogariten në bonus. Blackjack kryesisht nuk është një prej tyre. Disa kazino madje shkojnë deri në vendosjen e një kufiri maksimal në shumën që mund të merrni për lojë, javë apo edhe muaj.

Për më tepër, pyesni veten nëse bërja pjesë e sistemit të shpërblimit të kthimit të parave do t'ju përfitojë në planin afatgjatë. Kini parasysh se do t'ju duhet të vendosni shumë bast dhe të humbni para në proces për t'u kualifikuar për shpërblimin. Pra, nëse nuk dëshironi të ri-depozitoni shpesh, ky plan bonus është i përsosur për ata që ju. Vetëm sigurohuni që kazinoja celulare të ofrojë kthim të shpeshtë parash përpara se të regjistroheni. Por ky nuk duhet të jetë faktori përcaktues përpara se të bashkoheni.

Para në dorë bonus ose para të vërteta

Në botën e madhe të kazinosë në internet, bonusi i kthimit të parave vjen si para të gatshme ose si para bonus. Me para të gatshme, ju mund t'i përdorni paratë si të doni pa asnjë kusht. Mund edhe ta tërhiqni nëse dëshironi. Në rastin e parave të gatshme të bonusit, shpërblimi i nënshtrohet kushteve si kërkesa e bastit dhe kufiri maksimal i fitimit. Për fat të mirë, paratë e bonusit janë të pajtueshme me shumicën e lojërave të kazinosë.

Në fund të fundit

Duhet të gjesh patjetër shpërblime për kthimin e parave në aplikacionet më të mira të lojërave të fatit celular 2020. Ndërsa shumica do ta ofrojnë atë pas një periudhe të caktuar, disa do të rimbursojnë një përqindje të bastit të humbur pas çdo humbjeje të shkaktuar. Sido që të jetë, ju duhet të vini bast me një shkallë të caktuar rehatie, duke e ditur se do të merrni një kompensim të bukur për një rezultat të keq. Megjithatë, lexoni me kujdes termat dhe kushtet e bonusit përpara se ta kërkoni atë. Argëtohu!

Të rejat e fundit

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare
2023-11-28

Fitimi i lojërave të mëdha në kazinotë celulare

Lajme