Bonus ndeshje

Në botën e lojërave online, një bonus ndeshjeje është kur shtëpia ose kazinoja, qoftë fizike apo online, përputhet me shumën e parave që depozitoni ose jeni të gatshëm të vendosni bast. Ai është veçanërisht i përhapur në botën e kazinove online, si dhe në bastet sportive si futbolli dhe kuajt.

Bonus ndeshje

Një bonus ndeshjeje u ofrohet zakonisht klientëve të rinj, megjithëse ndonjëherë u jepen anëtarëve ekzistues si një mjet promovues. Shpesh, një depozitë do të përputhet me një shumë përqindjeje. Oferta më e zakonshme është që depozita juaj të përputhet me 100%, pa marrë parasysh nëse ajo shumë është 10 dollarë apo 500 dollarë.

Section icon

Lajmi i fundit

Bonuset e Kazinosë Mobile Cashback| Si punon
2020-11-26

Bonuset e Kazinosë Mobile Cashback| Si punon

Rrotullime falas dhe përputhen me bonuset janë padyshim më të njohurit kazino celulare shpërblime. Megjithatë, bota e lojërave të fatit në internet po evoluon shpejt dhe kazinotë tani po shtojnë shpërblime për kthimin e parave në menu. Ndryshe nga shpërblimet tradicionale të kazinosë të lidhura me termat dhe kushtet e ndërlikuara dhe sfiduese, kthimi i parave është mjaft i thjeshtë. Kështu që vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth bonus i kthimit të parave dhe pse duhet të regjistroheni në aplikacionet e lojërave të fatit celular që ofrojnë këtë shpërblim.