Bonus nuk ka bastesh kryesore 2023

Kazinotë celulare janë bërë jashtëzakonisht të njohura vitet e fundit dhe numri i lojtarëve që po kalojnë në këtë lloj lojërash të fatit në internet po rritet çdo ditë. Operatorët e kazinove e dinë këtë trend në rritje, kjo është arsyeja pse platformat e tyre janë optimizuar për përdorim celular.

Shumë operatorë të kazinove celularë po afrojnë lojtarët duke u ofruar atyre disa bonuse bujare. Nga ofertat e shumta të bonuseve që kanë në dispozicion kazinotë, ofertat më tërheqëse janë bonuset e kazinosë celulare pa bast.

Ky lloj i bonuseve të kazinosë celulare vijnë në forma të ndryshme si fondet e bonusit ose rrotullimet falas, të cilat mund të përdoren në lojëra të caktuara kazino.

Bonus nuk ka bastesh kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

CrazyFox

al Country FlagCheckmark
20% bonus ditor i kthimit të parave
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonusi i kthimit të parave
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Ndërfaqe e qetë

Crazy Fox është një kazino celulare në internet e krijuar në vitin 2020. Është pjesë e kazinove N1 Interactive Limited. Crazy Fox Casino është një pronar krenar i Certifikatës së Besimit të AskGambler, Vulës Publike të Miratimit të Kazinosë dhe vulës Provably Fair. Ajo operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ka shumë lojtarë nga Peruja, Afrika e Jugut, Guatemala, Uruguai dhe Nikaragua.

Deri në 1000 € + 170 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

Në pronësi të Mountberg BV, një kompani e rregulluar nga Qeveria e Curacaos, ViggoSlots ka pasur shumë lojtarë të kënaqur që nga themelimi i saj në 2017. Lojtarët kanë akses në një bibliotekë të gjerë lojërash nga ofruesit si Microgaming, Betsoft dhe GameArt. Kazinoja përmban shumë lojëra elektronike të preferuara nga lojtarët si Blood Suckers, Thunderstruck II dhe Dead or Alive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

TonyBet i ka rrënjët që nga viti 2003 kur u lançua si OmniBet. Fillimisht u zhvillua për t'i shërbyer nevojave të komunitetit estonez të basteve, por më vonë u zgjerua për të mbuluar entuziastët e kazinove. Ai ofron një libër sportiv të gjerë dhe një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave të kazinosë. TonyBet Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Është një faqe kripto-miqësore që mbështet kriptovalutat e njohura. Estonia është një nga vendet më të reja dhe më të shquara të lojërave në rajonet nordike dhe baltike. Ajo legalizoi lojërat e fatit në tokë 26 vjet më parë, ndërsa kumari në internet në Estoni u rregullua sapo në vitin 2009. TonyBet është ndër destinacionet e njohura të lojërave në internet që kanë qenë të rëndësishme në tregun estonez. Fillimisht u lançua nën emrin e markës OmniBet në 2003. Më vonë u ble nga Antanas Guoga, i njohur gjerësisht si Tony G dhe u riemërua në TonyBet.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Fortune Panda ! Për sa i përket lojërave celulare, Fortune Panda ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Video Poker, Ruletë, Blackjack, Craps, Baccarat , së bashku me shumë të tjera. Fortune Panda është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . Fortune Panda ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 300 € + 10 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Arlequin Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Arlequin Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Bileta gërvishtëse, Poker, Dream Catcher, Keno, Caribbean Stud , së bashku me shumë të tjera. Arlequin Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Arlequin Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 1750 € + 300 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Vasy Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, Vasy Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Blackjack, Flop Poker, Baccarat, Texas Holdem , së bashku me shumë të tjera. Vasy Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2022 . Vasy Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

100 rrotullime falas + 500 € bonus
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik

Neon54 Casino është një institucion i ri i lojërave të fatit celular i lançuar në vitin 2021. Ai është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një operator kazinoje me reputacion. Të gjitha aktivitetet janë të licencuara dhe të rregulluara siç duhet sipas legjislacionit të miratuar nga Qeveria e Curacaos. Kumari ka përfshirë prej kohësh përdorimin e muzikës. Kumarxhinjve u pëlqen të dëgjojnë muzikë kur luajnë poker, baste në sporte dhe lojëra të tjera kazino. Muzika është e zakonshme edhe në lojërat në internet pasi ajo prek lojtarët fizikisht dhe emocionalisht ndryshe. Neon54 Casino është një kazino celulare e frymëzuar nga kultura pop e nisur në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Justbit ! Për sa i përket lojërave celulare, Justbit ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Baste sportive, Bileta gërvishtëse, Baccarat, Poker, Bingo , së bashku me shumë të tjera. Justbit është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . Justbit ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Verifikimi i shpejtë
  • Mbështetje 24 orëshe
  • Programi i gjerë i bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Verifikimi i shpejtë
  • Mbështetje 24 orëshe
  • Programi i gjerë i bonusit

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në IZZI Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, IZZI Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Mahjong, Baste online, Lotaria, Pai Gow, Poker me tre letra , së bashku me shumë të tjera. IZZI Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2021 . IZZI Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
  • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
  • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
  • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
  • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në GemBet ! Për sa i përket lojërave celulare, GemBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Baste sportive, Bast në Futboll, Dragon Tiger, Sic Bo , së bashku me shumë të tjera. GemBet është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2020 . GemBet ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në X1 Casino ! Për sa i përket lojërave celulare, X1 Casino ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Baste online, Baccarat, Slotat, Dream Catcher , së bashku me shumë të tjera. X1 Casino është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2022 . X1 Casino ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pagesat e shpejta
   • Më shumë se 10 mijë lojëra
   • Kripto-miqësore
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pagesat e shpejta
   • Më shumë se 10 mijë lojëra
   • Kripto-miqësore

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në SkyCrown ! Për sa i përket lojërave celulare, SkyCrown ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Keno, Mini Baccarat, Bingo, Dragon Tiger , së bashku me shumë të tjera. SkyCrown është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2022 . SkyCrown ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

   50 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbi 3000+ lojëra
   • Rrotullime pa bast
   • Asnjë bast
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbi 3000+ lojëra
   • Rrotullime pa bast
   • Asnjë bast

   PlayOjo është një kazino në internet me bazë në Maltë e operuar nga SkillOnNet Ltd; një operator i njohur i kazinove. Kompania është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Komisioni Suedez i Lojërave të Fatit. Që kur filloi veprimtarinë e saj në 2017, PlayOjo ka ruajtur besueshmëri të lartë dhe standarde të nivelit të lartë, ndryshe nga kompanitë simotra që po përballen me akuza të ndryshme.

   11% Cashback Javore
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • E shkëlqyeshme në celular
   • Oferta javore për kthim parash
   • Nuk ka bonus bastesh
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • E shkëlqyeshme në celular
   • Oferta javore për kthim parash
   • Nuk ka bonus bastesh

   Betchan Casino është ndër sipërmarrjet e kazinove online në pronësi dhe operim të Direx NV Casinos; një konglomerat me bazë në Qipro që operon më shumë se 20 kazino online. Kazinoja ka funksionuar që nga viti 2015 dhe është ndër të parat që ofron lojëra të fatit Bitcoin. Është licencuar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao, por nuk është audituar publikisht.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Asnjë bonus i kazinosë celulare për bast

   Asnjë bonus i kazinosë celulare për bast

   Shumica e bonuseve të kazinosë që shfaqen në çdo kazino celulare vijnë me disa kërkesa për bast. Diçka që lojtarët duhet të plotësojnë për të kërkuar fondet e bonusit.

   Ky nuk është rasti me bonuset e kazinosë celulare pa bast, siç e tregon qartë emri.

   Mungesa e kërkesave për bast e bën këtë lloj bonusesh të kazinosë celulare shumë të popullarizuar, shumë më tepër se bonuset e tjera të kazinosë.

   Lojtarët nuk do të duhet të rrezikojnë të humbasin një pjesë të fondeve të tyre të bonusit, pasi një bonus celular pa kërkesa për bast u mundëson atyre të tërheqin të gjitha fitimet e tyre pa pasur nevojë t'i vënë bast më parë.

   Këto bonuse celulare pa kërkesa për bast në thelb po u japin lojtarëve një shans për të fituar disa para në lojërat e kazinosë. Kjo pa pasur nevojë të luani fitimet tuaja një sasi të caktuar herë përpara se të jetë në dispozicion për tërheqje.

   Asnjë bonus i kazinosë celulare për bast
   Lloje të ndryshme të bonuseve të kazinosë celulare pa bast

   Lloje të ndryshme të bonuseve të kazinosë celulare pa bast

   Ekzistojnë disa lloje të bonuseve të kazinosë pa bast në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ato mund të jenë në formën e rrotullimeve Falas, parave të gatshme të bonusit ose çipave të kazinosë. Ekzistojnë madje disa bonuse të kazinosë celulare që nuk kërkojnë që lojtarët të bëjnë një depozitë.

   Por shumica e këtyre bonuseve pa bast kërkojnë që lojtarët të bëjnë një depozitë të vogël përpara se të marrin çmimin. Depozita e kërkuar është një çmim i vogël që lojtarët paguajnë pasi ata marrin një bonus që nuk ka asnjë kufizim që do t'i pengojë ata.

   Lojtarët do të mbajnë gjithçka që fitojnë me fondet e bonusit pa pasur nevojë të plotësojnë ndonjë kërkesë për bast.

   Disa kazino celulare nuk përfshijnë bonuse të kthimit të parave të bastit në ofertën e tyre, gjë që u jep lojtarëve një shans për të kërkuar një pjesë të humbjeve të tyre mbrapsht pa ndonjë kërkesë për bast.

   Ka kazino celulare që shpërblejnë lojtarët që janë pjesë e programit VIP të kazinosë me një bonus kazino pa bast. Ky bonus është një mënyrë për t'i shpërblyer ata për besnikërinë e tyre dhe është shumë i popullarizuar në mesin e të gjithë anëtarëve VIP, veçanërisht në mesin e roleve të larta.

   Asnjë bonus celulari i bastit nuk mund të jetë:

   • Bonusi i depozitave
   • Rrotullime falas
   • Kthim parash
   • Bonus falas në para

   Rrotullime falas për celular pa bast

   celular Rrotullime Pa pagesë pa kërkesa për baste janë forma më e zakonshme e këtyre bonuseve. Ata janë gjithashtu shumë të popullarizuar në mesin e lojtarëve, pasi shumica e tyre preferojnë të bastojnë në lojëra elektronike në internet sesa në çdo lojë tjetër kazino.

   Ndonjëherë këto Rrotullime Falas pa bast vijnë me nevojën e një depozite të vogël, ndërsa disa kazino celulare ua shpërblejnë lojtarëve pa pagesë.

   Ato zakonisht janë pjesë e një Ofertë e mirëseardhjes për të cilin aplikojnë lojtarët e sapo regjistruar kur bashkohen në një kazino të re celular.

   Numri i rrotullimeve Falas pa bast që marrin lojtarët ndryshon nga një kazino celulare në tjetrën dhe mund të variojë nga 10 në 100, ose ndonjëherë edhe më i lartë.

   Më shpesh, rrotullimet falas pa bast mund të përdoren vetëm në lojëra elektronike specifike në internet.

   Është gjithashtu më e zakonshme se rrotullimet falas vijnë me një shumë bast të kufizuar. Do të thotë që çdo rrotullim falas tashmë ka një vlerë të vendosur kur vjen si bonus. Megjithatë, të gjitha fitimet do të bëhen para të vërteta menjëherë.

   Bonusi i depozitës celulare pa baste

   Shumë kazino celulare kanë bonuse të caktuara depozitash pa baste të përfshira në ofertat e tyre promocionale. Këto bonuse depozitash kërkojnë që lojtarët të bëjnë një depozitë, zakonisht një shumë të vogël, në mënyrë që të marrin një bonus pa bast.

   Por ky lloj bonusi i kazinosë celulare nuk kërkon që lojtarët të bastojnë fitimet e bëra në mënyrë që të tërheqin fondet e bonusit dhe fitimet. Zakonisht, kazinotë celulare vendosin një kufi maksimal të basteve që lojtarët mund të vendosin në lojëra të caktuara kazino me fondet e bonusit.

   Ndonjëherë lojtarët mund të kenë nevojë të përdorin një kod bonusi pa bast për të aplikuar për këtë lloj bonusesh. Ky lloj bonusi është zakonisht pjesë e ofertës së mirëseardhjes që lojtarët e rinj marrin në kazino të caktuara celulare.

   Lojërat e kazinosë që lojtarët mund të përdorin fondet nga bonusi i depozitës pa kërkesa për bast janë zakonisht lojëra elektronike në internet. Por ka disa kazino celulare që përfshijnë lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në ofertën për bonusin e depozitave pa kërkesa për bast.

   Lloje të ndryshme të bonuseve të kazinosë celulare pa bast
   Luaj lojëra elektronike celulare pa kërkesa për bast

   Luaj lojëra elektronike celulare pa kërkesa për bast

   Për të luajtur lojëra elektronike celulare pa kërkesa për bast, lojtarët duhet së pari të aplikojnë për një bonus depozite ose pa depozite pa bast, ose për një bonus Rrotullime Falas pa bast.

   Pasi të kenë kërkuar bonusin pa vënë bast për lojërat elektronike në internet, ata duhet të kontrollojnë lojërat e disponueshme të sloteve ku mund t'i përdorin ato.

   Bonusi i kazinosë celulare pa bast mund të vijë me një bast maksimal që lojtarët mund të vendosin në çdo raund që rrotullojnë në një lojë të caktuar slot në internet. Gjithashtu, fondet e bonusit ose rrotullimet Falas duhet të përdoren për një periudhë të caktuar.

   Sigurohuni që të lexoni termat dhe kushtet për t'u siguruar që i njihni rregullat për çdo bonus përpara se ta përdorni.

   Pasi lojtarët të shpenzojnë të gjitha fondet e bonusit ose Rrotullimet Falas nga bonusi i kazinosë celulare pa bast, ata mund të tërheqin të gjitha fitimet e bëra, pa pasur nevojë të plotësojnë ndonjë kërkesë për bast.

   Megjithëse shumë kazino celulare po i vendosin kufijtë e basteve shumë të ulëta, ato ende mund t'i ofrojnë lojtarit disa çmime bujare.

   Një gjë shtesë që shkon në favor të lojtarit është se ata mund të marrin Rrotullime Falas shtesë që do t'u jepen nga loja e slotit në internet.

   Kur këto Rrotullime Falas i jepen lojtarit, fondet e bonusit ose rrotullimet Falas pa bast ndërpriten derisa të përfundojnë Rrotullime Falas në lojë.

   Luaj lojëra elektronike celulare pa kërkesa për bast
   Mbani atë që fitoni me bonusin tuaj të kazinosë celulare

   Mbani atë që fitoni me bonusin tuaj të kazinosë celulare

   Gjëja më e mirë në lidhje me bonusin e kazinosë celulare pa bast është fakti që lojtarët mund të mbajnë të gjitha fitimet që bëjnë me fondet e bonusit ose rrotullimet Falas. Kjo e bën këtë lloj bonusi të kazinosë celulare jashtëzakonisht të popullarizuar në mesin e lojtarëve.

   Kthimi i fondeve të bonusit të Rrotullimeve Falas nga bonusi pa bast është shumë i lehtë për t'u bërë. Gjëja e parë është të aplikoni për një depozitë ose pa bonus pa bast në një kazino celulare që ofron këtë lloj bonusi (shikoni listat tona kryesore).

   Pas marrjes së fondeve të bonusit të Rrotullimeve Falas, lojtari mund t'i shpenzojë ato në lojëra të caktuara kazino që kazinoja celulare i ka vendosur si të disponueshme për të bastuar me fondet e bonusit ose Rrotullimet Falas. Këto lloj bonusesh zakonisht vijnë me një limit maksimal të basteve.

   Kur të gjitha fondet e bonusit ose rrotullimet Falas të jenë përdorur nga lojtari, ata do të lejohen nga kazinoja celulare të tërheqë të gjitha fitimet pa përmbushur asnjë kërkesë për bast.

   Si të kërkoni bonus të kazinosë pa bast në celularin tuaj

   Për të kërkuar një bonus kazino pa bast në një pajisje celulare, së pari duhet të gjeni një kazino celulare që ofron këto lloje bonusesh. Pas gjetjes së një kazinoje të kënaqshme celulare që ka një bonus pa asnjë kërkesë për bast, hapi tjetër është të krijoni një llogari dhe të aplikoni për bonusin pa bast.

   Nëse është një bonus depozite pa bast, atëherë duhet të bëni një depozitë të vogël në mënyrë që të kërkoni fondet e bonusit. Nga ana tjetër, nëse kazinoja celulare ka një bonus pa depozitë pa bast, nuk ju kërkohet të bëni një depozitë. Disa kazino celulare mund të kërkojnë një kod bonus.

   Ka kazino celulare që nuk u japin bonuse bastesh lojtarëve të tyre më besnikë që janë pjesë e tyre Programi VIP. Për të kërkuar këtë bonus celulari, fillimisht duhet të hyni në klubin VIP.

   Dhe ka kthimi i parave pa bonus bastesh që disa kazino celulare u japin lojtarëve, si përqindje e humbjeve të tyre të bëra gjatë një periudhe të caktuar kohore. Për të kërkuar një kthim parash, së pari duhet të depozitoni dhe të vendosni një shumë të caktuar parash në lojërat e kazinosë celulare.

   Mbani atë që fitoni me bonusin tuaj të kazinosë celulare

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   Çfarë do të thotë pa bast?

   Asnjë bast, si në asnjë bonus bast, do të thotë që kazinoja celulare nuk kërkon që lojtarët të bastojnë fondet e bonusit një numër të caktuar herë përpara se të mund të kërkojnë shumën e plotë të bonusit. Asnjë bast nuk duhet të deklarohet në një bonus pasi shumica e bonuseve të kazinosë celulare vijnë me kërkesa të caktuara për bast.

   Çfarë është një bonus depozite pa bast?

   Një bonus depozite pa kërkesë për bast është një lloj bonusi kazino që lojtarët marrin pasi të kenë vendosur një shumë të caktuar depozite. Ky lloj bonusi i kazinosë nuk vjen me disa kërkesa bastesh që lojtarët duhet të plotësojnë për të kërkuar bonusin e depozitës pa bast.

   Çfarë është një bonus i kazinosë celulare pa depozitë pa bast?

   Një bonus i kazinosë celulare pa depozitë pa bast është një lloj bonusi kazino për të cilin çdo lojtar mund të aplikojë pa bërë një depozitë. Ky bonus i kazinosë celulare pa depozitim vjen gjithashtu pa asnjë kërkesë bastesh që lojtarët duhet të përmbushin për të kërkuar shumën e bonusit.

   Cilat janë rrotullimet falas pa bast?

   Rrotullime falas pa bast janë një lloj bonusi kazino që i jepet lojtarit si depozitë ose bonus pa depozite. Ato mund të përdoren në lojëra të caktuara slot në internet, ku fitimet e bëra me Rrotullime Falas nuk kanë nevojë të vihen bast disa herë për t'i kërkuar ato.

   Çfarë lojëra kazinoje mund të luaj me bonuset e kazinosë celulare pa bast?

   Zakonisht, fondet e bonusit që fitohen nga bonuset e kazinosë celulare pa bast janë të destinuara për disa lojëra elektronike në internet që shfaqen në kazinonë celulare. Por ka disa kazino celulare që i lejojnë lojtarët ta shpenzojnë atë në lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

   A vjen bonusi pa bast i kazinosë celulare me një shumë maksimale që mund të fitohet?

   Shumica e kazinove celularë kanë vendosur një kufi në shumën maksimale që mund të fitohet me përdorimin e fondeve të bonusit ose rrotullimeve Falas pa asnjë bast.

   A ka një kufi maksimal bast për bonuset e kazinosë celulare pa bast?

   Po me shumë mundësi. Shumica e kazinove celularë që ofrojnë një bonus pa bast kanë një kufi të caktuar për sa mund të vini bast kur përdorni bonusin.

   A mund të fitoj para të vërteta me një bonus të kazinosë celulare pa bast?

   Sigurisht, ju mund të fitoni para të vërteta me bonusin e kazinosë celulare pa bast. Lojtarët mund të mbajnë të gjitha fitimet e bëra me këtë lloj bonusi të kazinosë celulare, pa qenë nevoja të plotësojnë ndonjë kërkesë për bast.

   A janë një mashtrim bonuset e kazinosë celulare pa bast?

   Megjithëse bonuset e kazinosë celulare pa bast janë shumë të rralla, ato sigurisht që nuk janë një mashtrim. Kazinotë celulare po përdorin këtë lloj bonusi për të tërhequr lojtarë të rinj, pasi bonuset pa bast janë lloji më i dëshiruar i bonusit në industrinë e lojërave të fatit në internet.