Bonusi javor kryesore 2023

Lojtarët ekzistues të kazinosë tashmë kanë një ide për rëndësinë e bonusit javor të kazinosë celulare. Marrja e këtyre bonuseve çdo javë do të thotë që dikush mund të përfshihet në lojëra më shpesh dhe me kosto më të ulëta. Më shumë bonuse në para rezultojnë në rritje të fitimeve. Në rast të një bonusi të kthimit të parave, lojtari ka sigurinë për të marrë paratë, duke minimizuar humbjen.

Të rejat e fundit

Filloni javën në krye në Wizebets me ofertën e rrotullimeve falas
2023-08-22

Filloni javën në krye në Wizebets me ofertën e rrotullimeve falas

I lançuar në vitin 2022, Wizebets është një faqe kazinoje celulare me vlerësimin më të lartë të operuar nga Fair Game Software KFT. Ashtu si shumica e kazinove, Wizebets ka një bonus të mirë 100% të mirëseardhjes plus 100 rrotullime falas për lojtarët që regjistrohen me sukses dhe bëjnë depozitat e tyre të para. Kazinoja gjithashtu kryen promovime të shumta besnikërie, duke përfshirë bonusin e depozitës së dytë, kthimin e parave të së martës 15 dhe rrotullimet falas të së hënës.

Ngjituni në nivelin VIP në Wazamba për të rrëmbyer 15% kthimin e parave javore
2023-08-15

Ngjituni në nivelin VIP në Wazamba për të rrëmbyer 15% kthimin e parave javore

Nëse dëshironi të regjistroheni në një kazino celulare me promovime të pakufizuara bonus, Wazamba është alternativa më e mirë. Në këtë kazino, do të gjeni disa bonuse që synojnë lojtarët e automatëve, lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Shumëfishoni fitimet tuaja në Azur Casino me bonusin e orës së lumtur të së mërkurës
2023-08-01

Shumëfishoni fitimet tuaja në Azur Casino me bonusin e orës së lumtur të së mërkurës

Azur Casino është një kazino celulare e licencuar nga Curacao, e njohur për pranimin e lojtarëve nga disa vende, duke përfshirë Francën dhe Ishullin e Krishtlindjeve. Kazinoja krenohet me një ndërfaqe të pastër dhe të thjeshtë përdoruesi me një përzgjedhje të madhe ofruesish dhe bonusesh lojërash.

Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist
2023-07-18

Shijoni bonusin e rifreskimit deri në 100 € të hënën dhe të premten në Kazino Das Ist

Bonuset javore u japin lojtarëve të kazinosë celulare një mundësi për të luajtur duke përdorur kredite falas dhe për të zgjatur listën e tyre të çmuar. Dhe nëse jeni me fat, mund të fitoni një pagesë të mirë prej tyre.