Boomerang Casino

Age Limit
Boomerang Casino
Boomerang Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Boomerang Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Boomerang Casino shënon një 7.6 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Mobile Casino u krijua në 2020 dhe ka qenë me mobilecasinorank-al.com që nga 26/07/2021 .

Lojëra të ofruara në Boomerang Casino

Lojtari është në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur, mund të kthehet te Boomerang Casino . Ky Mobile Casino ofron bonuse emocionuese Mobile Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Texas Holdem, Craps, Slotat, Baste sportive, Pai Gow , për të përmendur disa.

Programet e disponueshme në Boomerang Casino

Softuerët luajnë një rol të madh kur zgjidhni një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të krijuar nga një prodhues specifik, ndaj pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Mobile Casino ? Boomerang Casino ofron lojëra nga softuer të mirënjohur si Playtech, GameArt, Pragmatic Play, Microgaming, Endorphina , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Boomerang Casino

Ky Mobile Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Visa, Skrill, Neteller, Bank transfer, Paysafe Card , së bashku me shumë të tjera.

Pse të luani në Boomerang Casino ?

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Mobile Casino e listuar në mobilecasinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt. Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë ose kanë nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferBitcoin
Crypto
Ethereum
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCardNeteller
Nexi
Paysafe Card
Postepay
Ripple
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Islanda
Norvegjia
Polonia
Zvicra
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
BGAMING
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint GamingBooongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
PlayPearls
PlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayQuickspinRed Rake GamingRelax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
iSoftBet