Cadabrus

Age Limit
Cadabrus
Cadabrus is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Cadabrus Mobile Casino është një platformë kazino në internet e bazuar në celular që ofron shërbime të lojrave në internet. Është themeluar në vitin 2020. Është në pronësi të plotë dhe operohet nga Romix Limited. Ai bashkëpunon me 16 ofrues softuerësh për të ofruar një lob të gjerë lojrash. Cadabrus Mobile Casino operon sipas një Licence të Lojërave Malteze të lëshuar për kompaninë e saj mëmë, Romix Limited. Lojtarët nga vendet me licenca ligjore të lojërave nga Autoriteti i Lojërave të Maltës mund të hyjnë në platformën tërheqëse të kazinosë celulare Cadabrus dhe të luajnë titujt e tyre kryesorë të lojërave.

Games

Lobi i lojërave është projektuar mirë për të mundësuar qasje të lehtë për të gjithë lojtarët. Të gjithë titujt e lojërave janë renditur sipas llojit dhe ofruesit të softuerit. Cadabrus Mobile Casino ofron lojëra elektronike, kazino live, lojëra tavoline dhe jackpote. Disa nga titujt kryesorë përfshijnë Crazy Time, Live Monopoly, Divine Fortune, Imperial Riches, Rise of Olympus, The Dog House Megaways, Blackjack Classic, dhe First Person Craps.

Withdrawals

Metoda juaj e depozitimit rekomandohet gjithmonë metodë e tërheqjes për qëllime sigurie dhe komoditeti. Megjithatë, pasi fondet tuaja të jenë përpunuar nga Cadabrus Mobile Casino, ato mund të vonojnë përpara se të reflektojnë në llogarinë tuaj, në varësi të opsionit tuaj të tërheqjes. Tërheqjet tërheqin tarifa të vogla në këtë kazino. Disa opsione të tërheqjes përfshijnë MasterCard, Trustly, Skrill, Neteller, Bank Transfer, Interac, MiFinity dhe Ripple.

Monedhat

Ashtu si gjuhët, Cadabrus Mobile Casino ka diversifikuar monedhat e saj të mbështetura. Ju mund të përdorni dollarë amerikanë, rupi indiane, euro, rrënoja ruse, forinta hungareze, dollarë kanadezë dhe dollarë të Zelandës së Re. Në kohën e shkrimit, Cadabrus Mobile Casino nuk pranonte kriptovaluta. Ashtu si gjuhët, Cadabrus Mobile Casino ka diversifikuar monedhat e saj të mbështetura. Ju mund të përdorni dollarë amerikanë, rupi indiane, euro, rrënoja ruse, forinta hungareze, dollarë kanadezë dhe dollarë të Zelandës së Re. Në kohën e shkrimit, Cadabrus Mobile Casino nuk pranonte kriptovaluta.

Bonuses

Cadabrus Mobile Casino ofron bonuse bujare dhe oferta promocionale. Paketa më e njohur e bonusit në këtë kazino celulare është Bonusi i Mirëseardhjes. Mund të arrihet në tre opsione:

  • 10% kthim parash për një depozitë minimale prej $30
  • Bonus depozitimi 200% për një depozitë minimale prej $15
  • 100% Bonus Depozitimi + 100 FS për një depozitë minimale prej $30

Të gjitha këto opsione vijnë me një kufi maksimal bast prej 500 dollarësh dhe një kërkesë bastesh 40 herë. Oferta të tjera bonus përfshijnë kthimin e parave të kazinosë javore, Bonusin e rifreskimit javor, Drop dhe fitimet dhe një rrotë magjike të fatit.

Languages

Për të mirëpritur lojtarë nga rajone të ndryshme, Cadabrus Mobile ka integruar gjuhë të tjera të njohura në krye të gjuhës angleze. Mund të ndërroni anglisht me hindu, hungarisht, rusisht, norvegjez, finlandisht dhe polonisht.

Software

Pavarësisht se Cadabrus Mobile Casino ofron më pak tituj lojërash se shumica e kazinove më të mira celulare, ajo ka bashkëpunuar me disa nga studiot më të mira të lojërave në industri. Këta ofrues softuerësh përfshijnë Pragmatic Play, Play N'Go, Microgaming, Foxium, NoLimit City dhe NetEnt. Playtech ofron numrin më të madh të lojërave me 271 tituj.

Support

Suksesi i Kazinosë Mobile Cadabrus mund t'i atribuohet ekipit profesional dhe shumëgjuhësor që qëndron pas mbështetjes së klientit. Kjo kazino ofron mbështetje gjatë gjithë orarit përmes objektit LiveChat në platformën e tij. Ato janë gjithashtu të aksesueshme përmes emailit (support@cadabrus.com) ose telefonata. Ata kanë numra të ndryshëm për gjuhë të ndryshme.

Deposits

Lojtarët nga të ndryshëm kanë qasje në mënyra të ndryshme pagese. Cadabrus Mobile Casino e ka marrë në konsideratë këtë fakt dhe ka shfrytëzuar disa opsione pagese të besueshme dhe të sigurta. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre në Cadabrus Casino duke përdorur MasterCard, Visa, Ripple, Trustly, MiFinity dhe shumë të tjerë.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (1)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (8)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)