Captain Spins

Age Limit
Captain Spins
Captain Spins is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Captain Spins

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Captain Spins shënon një undefined prej 10 sipas lojtarëve. Ky Mobile Casino u krijua në 2018 dhe ka qenë me mobilecasinorank-al.com që nga 06/08/2021 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Captain Spins

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Captain Spins . Ky Mobile Casino ofron bonuse emocionuese Mobile Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Rummy, Craps, Kazino Holdem, Bingo, Dream Catcher , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Captain Spins ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Captain Spins

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Mobile Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Mobile Casino ?

Captain Spins ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Bally, Elk Studios, Rabcat, Aristocrat, BlaBlaBla Studios , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Captain Spins

Ky Mobile Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Neteller, Visa, MasterCard, Credit Cards, Debit Card , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Captain Spins ?

Captain Spins është një Mobile Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Mobile Casino e listuar në mobilecasinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Interac
Maestro
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
NetellerPayPal
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
UPI
Visa
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Afrikës së Jugut Rand
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (36)
Argjentina
Aruba
Bahamas
Barbados
Bolivia
Brazili
Dominika
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Grenada
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishujt e Virgjër Britanikë
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Xhamajka
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (54)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Aristocrat
Asylum Labs
BallyBarcrest Games
Betdigital
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Bulletproof Games
Cayetano Gaming
Concept Gaming
D-Tech
Elk StudiosEvolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
FoxiumFuga Gaming
Games Warehouse
Genesis GamingIGT (WagerWorks)
Just For The Win
Lightning Box
Magic Dreams
MicrogamingNetEnt
Old Skool Studios
PearFiction
Play'n GOPragmatic Play
Probability
QuickspinRabcat
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
Reflex Gaming
SUNFOX Games
Scientific Games
Seven Deuce Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Storm Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wild Streak Gaming