Cashmio

Age Limit
Cashmio
Cashmio is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Cashmio është një nga kazinotë më të reja në internet që ofron argëtim emocionues në internet. Ajo u themelua në vitin 2015 dhe përdor teknologjinë më të fundit për të përmirësuar përvojën e lojtarëve. Qasja kryesore e marrë nga kjo faqe e kazinosë është të sigurohet që çdo lojtar do të argëtohet dhe do të shijojë eksitimin që vjen me lojën këtu.

Games

Lojtarët e lojërave elektronike nuk do të mërziten kurrë në Cashmio Casino, pasi ka një përzgjedhje të madhe për të zgjedhur. Lojërat në tryezë variojnë nga disa zgjedhje në blackjack dhe ruletë, së bashku me All Aces Poker për lojtarët e pokerit. Një lojë tjetër me interes në seksionin e lojërave tavoline është seksioni Super Wheel dhe Live Casino.

Withdrawals

Të qenit në gjendje të tërhiqeni është po aq thelbësore për lojtarët e kazinove në internet, sa edhe metodat e depozitimit. Cashmio lejon që tërheqjet të bëhen përmes Mastercard, Neteller, Skrill, ecoPayz, Trustly dhe ekziston gjithashtu një opsion për transferta bankare. Zakonisht duhet një ditë që një tërheqje të miratohet dhe ka një lejim maksimal mujor për tërheqje.

Languages

Të jesh në gjendje të shijosh një kazino në gjuhën që zgjedh një lojtar është diçka për të cilën Cashmio punon shumë për ta ofruar. Gjuhët e mbështetura për këtë kazino të re dhe emocionuese në internet janë norvegjeze, anglisht, gjermanisht, suedisht dhe finlandisht. Nëse lojtarët kanë vështirësi për të hyrë në faqen në një nga këto gjuhë, ata mund të kërkojnë ndihmë për mbështetje.

Live Casino

Ndërsa platforma Cashmio është jashtëzakonisht miqësore për përdoruesit, ka raste kur lojtarët do të duan të kontaktojnë mbështetjen. Ata mund ta bëjnë këtë duke dërguar email mbështetje. Një tjetër mundësi është përdorimi i bisedës live. Pastaj, ekziston edhe një seksion i detajuar FAQ këtu, i cili është plot me informacione që mund t'u përgjigjen shumë pyetjeve.

Promotions & Offers

Cashmio do të jetë i sigurt se do t'i tërheqë lojtarët që të bashkohen me bonusin e tyre të parë, i cili është një shans për të shijuar njëzet rrotullime falas në slotin e tyre të Ishullit të Pashkëve, edhe para se të bëjnë një depozitë. Pastaj, bonusi i depozitës së parë është një ndeshje 100%, deri në 100 € plus 100 rrotullime falas.

Software

Cashmio do të sigurohet që lojtarët e tyre do të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara. Ata e kanë arritur këtë duke shtuar një përzgjedhje të ofruesve më të mirë të softuerit në listën e tyre. Kjo përfshin NetEnt, Microgaming, Quickspin, Play'NGo, Betsoft, IGT, WMS, Evolution, Blueprint, Thunderkick, Bally, Yggdrasil, Foxium dhe disa të tjerë.

Support

Luajtja e menjëhershme është diçka që lojtarët mund ta shijojnë në kazino online Cashmio. Faqja është optimizuar për lojëra në celular, kështu që lojërat mund të shijohen në çdo kohë dhe kudo. Për ata që shijojnë lojën e drejtpërdrejtë të kazinosë, ata nuk do të zhgënjehen me atë që ka për të ofruar kjo kazino. Veprimi i luajtjes së drejtpërdrejtë sigurohet përmes softuerit Evolution Gaming.

Deposits

Të kesh disa opsione për të depozituar në një kazino online është thelbësore dhe Cashmio ka qenë i sigurt se do të ofrojë shumë zgjedhje. Depozituesit mund të zgjedhin nga Mastercard, Neteller, Skrill, Paysafecard, ecoPayz, Instadebit, Trustly, Sofort, Euteller, Instabet dhe P24. Duke pasur disa zgjedhje, do të thotë që shumica e lojtarëve do ta kenë të shpejtë dhe të lehtë të depozitojnë në Cashmio.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
EnterCash
Euteller
Instabet
MasterCardNeteller
P24
P24
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort (by Skrill)
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (136)
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malavi
Maldivet
Mali
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (33)