Casino Cruise Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Casino Cruise është një kazino në internet e modeluar sipas industrisë së anijeve të lundrimit. Me qendër në Maltë, Casino Cruise rregullohet nga Autoritetet e Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në MB. Gjithashtu, kjo kazino në internet është e licencuar nga Qeveria e Curaçao. Objektet drejtohen nga profesionistë evropianë për të ofruar një përvojë cilësore.

Games

Llojet e lojës në Casino Cruise përbëhen nga një kazino live, lojëra elektronike falas dhe online, Blackjack, Poker dhe Ruletë në internet. Klientët kanë akses në disa nga lojërat më të mira dhe më të njohura, të tilla si lojëra elektronike Starburst, Gonzo's Quest, Golden Ticket dhe Fire Joker për shembull. Në total, ka më shumë se 1300 lojëra në dispozicion.

Withdrawals

Ngjashëm me opsionet e depozitave, metodat e tërheqjes përfshijnë Mastercard, Visa card, Visa Electron, Skrill, Neteller, Ecopayz, Entropay dhe transferta bankare. Këto metoda janë gjithashtu falas dhe aplikohet një shumë minimale e depozitës prej $10. Skrill, Neteller dhe Ecopayz tërhiqen menjëherë, ndërsa transferta bankare zgjat nga 3 deri në 5 ditë dhe pjesa tjetër zgjat 1-3 ditë.

Languages

Ashtu si me shumicën e kazinove të tjera në internet, kjo ofron një përzgjedhje të opsioneve gjuhësore në faqen e tyre të internetit. Kjo përcaktohet nga zonat që kanë akses në shërbimet e Casino Cruise. Gjuhët e disponueshme përfshijnë anglisht, suedisht, gjermanisht, norvegjez, arabisht dhe finlandisht, të cilat janë ndër gjuhët më të zakonshme të disponueshme në kazinotë online.

Promotions & Offers

Pas krijimit të një llogarie me Casino Cruise, klientët do të marrin një paketë mirëseardhjeje që përfshin 200 rrotullime falas dhe 1000 dollarë. Promovimet zhvillohen gjatë gjithë vitit, të tilla si konkurse për çmime luksoze dhe shpërblime në një sistem të bazuar në pikë. Ofrohen gjithashtu promovime më të vogla të cilat u japin klientëve një shans për të fituar para shtesë.

Live Casino

Ashtu si me shumicën e kazinove të tjera në internet dhe celular, kjo kazino mundëson lehtësira si për desktop ashtu edhe për kazino celulare. Lloji i kazinosë desktop është "Luaj i menjëhershëm" i disponueshëm në pajisjet Windows ose Apple. Kazinoja celulare e disponueshme në formë aplikacioni mund të përdoret gjithashtu në telefonat celularë dhe tabletët Android, si dhe në iPhone dhe iPad.

Software

Lojërat e ofruara në faqen e internetit të Casino Cruise janë krijuar dhe krijuar nga kompanitë e softuerit Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Quickspin, Play'n GO, Yggdrasil dhe NYX Interactive. Këto përbëjnë një përzgjedhje të disa prej kompanive më të mira të softuerëve që aktualisht udhëheqin industrinë e lojërave online me lojërat më të përdorura.

Support

Mbështetja e klientit ofrohet në disa forma të ndryshme: bisedë live në faqen e internetit, tre adresa emaili dhe telefonatë. Një listë e pyetjeve të bëra shpesh (FAQ) është gjithashtu e disponueshme në faqen e internetit me përgjigje të plota, si dhe informacione të tjera të nevojshme dhe të rëndësishme që mund të gjenden në qendrën e mbështetjes.

Deposits

Casino Cruise pranon metodat e mëposhtme të pagesës për financimin e llogarisë: Mastercard, Visa card, Visa Electron, Maestro, Ecopayz, Neteller, Skrill, Paysafe card, Entropay, iDEAL, Euteller, Trustly, Boku, Easy EFT, EnterCash, GiroPay, Zimpler dhe Sofort Bankare. Të gjitha këto metoda të disponueshme nuk sjellin tarifa shtesë dhe hyjnë në fuqi menjëherë pa periudhë pritjeje.

Total score8.0
Përfitimet
+ Promovime të këndshme në vazhdimësi
+ Tërheqje të shpejta
+ Tregtarët lokalë në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Levi Bullgar
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)