Casino Estrella

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në vitin 2012, Casino Estrella është një strehë për lojtarët në internet. Ai përmban një nga përzgjedhjet më të mëdha të lojërave të kazinosë me mbi 1500 lojëra në bibliotekën e tij. Kazinoja e preferuar së shpejti ofron lojëra elektronike, ruletë, blackjack, dhe shumë të tjera. Mobile Technology Marketing BV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga ligjet e Curacao, operon Casino Estrella.

Casino Estrella

Games

Lojtarët kënaqen ndërsa eksplorojnë lojëra elektronike dhe lojëra të mëdha me para të vërteta në Casino Estrella. Lojtarët mund të filtrojnë lojërat e kazinosë sipas llojit. Lojërat e njohura përfshijnë blackjack, lojëra elektronike, ruletë dhe poker variacione nga ofruesit kryesorë si Microgaming dhe NetEnt. Të gjitha lojërat slot pasqyrojnë grafikë madhështore 3D, të cilat garantojnë argëtim të shkëlqyeshëm me energji. Lojtarët e interesuar në lojërat klasike të tavolinës së kazinosë do të jenë të emocionuar të luajnë në Casino Estrella. Përzgjedhja e Video Pokerit ka mbi 40 lojëra, duke përfshirë Jackpot Poker, Caribbean Stud Poker, Double Poker, Joker Poker, dhe Kazino Hold'em Poker. Lojtarët mund të hyjnë gjithashtu në lojëra të tjera si kartat gërvishtëse virtuale, Baccarat dhe lojëra të tjera të menjëhershme.

Withdrawals

Lojtarët mund të zgjedhin nga metodat e njohura të pagesës si Paysafecard, Skrill ose opsionet e kriptomonedhave si Litecoin dhe Bitcoin. Një lojtar duhet vetëm të sigurohet që mënyra e pagesës që ai preferon është e disponueshme në vendin e tij. Përpara se të marrin pagesën e tyre të parë, lojtarët kalojnë një proces verifikimi. Të dhënat e lojtarëve përpunohen duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'i mbrojtur ata.

Monedhat

Asgjë nuk ndihet më mirë për një lojtar sesa aftësia për të depozituar ose tërhequr para në monedhën e tyre vendase ndërsa luan në internet. Casino Estrella e kupton këtë shumë mirë dhe mbështet një shumëllojshmëri të gjerë të monedhave. Disa nga monedhat e mbështetura në Casino Estrella janë Dollari i Shteteve të Bashkuara, euro dhe rubla ruse.

Bonuses

Kazino Estrella ofron bonuse të shkëlqyera për lojtarët. Nënshkruesit e rinj marrin deri në 350 € plus 100 rrotullime falas (FS) të shpërndara në tre depozitat e tyre të para. Depozita e parë jep një përputhje 100% deri në 50 € plus 20 FS në ditë për pesë ditë. Depozitat e dyta dhe të treta tërheqin 50% bonus deri në €100 dhe €200 respektivisht.

Languages

Faqja e internetit është në dispozicion në dy gjuhë: anglisht dhe Spanjisht. Lojtarët duhet vetëm të klikojnë një buton në fund të faqes së internetit të lojërave për të përkthyer faqen e internetit në gjuhën e dëshiruar. Lojtarët janë të siguruar për kohën e jetës së tyre ndërsa luajnë në një gjuhë që preferojnë dhe gëzojnë një ndërfaqe të pastër dhe miqësore për përdoruesit.

Mobile

Ndërsa nuk ka aplikacione të veçanta për Android dhe iOS, Casino Estrella ofron mënyrën e përsosur për lojtarët e fatit për të hyrë në lojërat e tyre të preferuara nga pajisjet e tyre celulare. Duke përdorur versionin celular, lojtarët mund të kenë akses të pakufizuar në lojëra argëtuese, jackpote të mahnitshme dhe bonuse të jashtëzakonshme. Kjo përfshin bisedën me tregtarët e drejtpërdrejtë gjatë lojës.

Support

Casino Estrella ka një ekip ndërkombëtar të mbështetjes së klientit, tek i cili lojtarët mund të mbështeten gjithmonë. Lojtarët marrin të gjithë ndihmën e nevojshme, duke përfshirë përgjigjet ndaj pyetjeve të përgjithshme, reagimet dhe komentet. Lojtarët mund të kontaktojnë Casino Estrella përmes emailit support@casinoestrella.com, sistemi i bisedës live ose telefononi +35622232368. Ekipi i mbështetjes së klientit në Casino Estrella është i përkushtuar të trajtojë menjëherë pyetjet e lojtarëve.

Deposits

Kur bëhet fjalë për depozitimin e parave në llogaritë e tyre, lojtarët kanë shumë opsione në Casino Estrella. Lojtarët mund të depozitojnë para përmes MasterCard, Neteller, VISA, Ukash, PaysafeCard dhe Entropay. Kazinoja ofron shumë më tepër metoda depozitimi dhe lojtarët do të shohin opsionet kur bëjnë një depozitë. Shuma minimale e depozitës fillon nga 10 dollarë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)
Authentic Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Evolution GamingGreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming