Casino Extra Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Programet VIP dhe besnikërie në ofertë
+ Drop Ditore dhe Fiton

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

About

Casino Extra është padyshim një nga më të mirat kazinove online drejtuar nga Mobile Technology Marketing BV, i njëjti ent pas Casino Estrella dhe Lucky31. Kazinoja krenohet me opsione të mëdha kumari, oferta bujare të kazinosë dhe banka të sigurta. Casino Extra është një kazino online e licencuar dhe e rregulluar. Ajo operon nën një licencë Master Gaming të lëshuar nga Curacao eGaming.

Casino Extra

Games

Ka kaq shumë opsione të lojërave të fatit në Casino Extra. Për rekord, ekziston një seksion i kazinosë në internet dhe një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë. Në kazinonë online, lojtarët mund të gjejnë disa lojëra pokeri nga NetEnt, Evolution Gaming, iSoftBet, dhe Tom Horn Gaming. Lista e varianteve të pokerit përfshin Pokeri i Karaibeve, Texas Hold'em Poker dhe 3D Casino Hold'em. Përveç pokerit, ka edhe disa lojëra të tjera kazino në internet, për shembull, lojëra elektronike, baccarat, ruletë, blackjack dhe jackpots, ndër të tjera. Përveç lojërave RNG, lojtarët mund të përjetojnë emocionet e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë si poker live, ruletë live, baccarat live, etj.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, kazino ofron disa opsione, ashtu si në depozita. Lojtarët mund t'i marrin fitimet e tyre nëpërmjet eWallets dhe kartave të kreditit/debitit si Visa, Entropay, MasterCard, Paysafecard dhe Neteller, ndër të tjera. Gjëja më e mirë në lidhje me tërheqjet në këtë kazino është se lojtarët mund të jenë të sigurt se do të marrin paratë e tyre.

Monedhat

Përveç opsioneve të pakta gjuhësore, kjo kazino ka edhe pak opsione të monedhës. Së pari, është e rëndësishme të theksohet se Casino Extra mbështet vetëm monedhën e parave fiat; kripto të tilla si bitcoin (BTC) dhe litecoin (LTC) nuk pranohen për momentin. Për më tepër, mbështeten vetëm dy monedha të parave fiat; dollari amerikan (USD) dhe Euro (EUR).

Bonuses

Një nga bonuset më të mira të Kazino Extra është paketa e mirëseardhjes që u ofron lojtarëve të sapo regjistruar një depozitë bonus përputhshmërie krahas rrotullimeve falas në tre depozitat e para. Promovime të tjera përfshijnë bonuse të ringarkimit, rrotullime shtesë falas, ulje dhe fitime ditore, jackpot, etj. Kazinoja ka një program besnikërie VIP.

Languages

Casino Extra është një kazino që u shërben lojtarëve nga vende të ndryshme të Evropës. Për të lehtësuar kumarin e lehtë dhe të drejtpërdrejtë, kazino ka një platformë shumëgjuhëshe që mbështet shumë gjuhë evropiane, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, greke, spanjisht dhe frëngjisht. Ndoshta, operatori do të shtojë gjuhë të tjera ndërsa zgjeron operacionet e tij në rajone të tjera.

Mobile

Casino Extra është një kazino online me shumë përputhshmëri e disponueshme si lojë e menjëhershme në të gjitha pajisjet (desktop dhe celular). Megjithatë, lojtarët nuk kanë nevojë të instalojnë ose shkarkojnë ndonjë shtesë për të hyrë në lojë. Cfare ka me shume? Casino Extra krenohet me një dizajn të përgjegjshëm në internet dhe një version celular të kazinosë. Fatkeqësisht, nuk ka aplikacione vendase (iOS dhe Android).

Support

Casino Extra krenohet me mbështetje të klasit botëror të ofruar nga agjentë të mirë-trajnuar dhe me përvojë të shërbimit ndaj klientit. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin duke përdorur veçorinë e bisedës së drejtpërdrejtë të disponueshme gjatë ditëve të javës nga ora 10:00 deri në 00:00 CET dhe fundjavave nga ora 10:00 deri në 23:00 CET. Përveç bisedës live, kazino ka një sistem mbështetjeje me email dhe telefon.

Deposits

Casino Extra është një kazino me para të vërteta që kërkon nga kumarxhinjtë që së pari të vendosin disa para në llogaritë e tyre. Kompania ka partnerizuar me disa platforma ndërkombëtare të pagesave në internet, duke përfshirë kuletat elektronike dhe kartat e kreditit. Disa nga metodat e disponueshme të depozitave përfshijnë MasterCard, Visa, Trustly, Neteller, Skrill, Entropay dhe Paysafecard, ndër të tjera.