Casino Extreme Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Extreme
Casino Extreme is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (14)
Bonus cashbackBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (19)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Azuree Blackjack
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Bet on Teen Patti
BingoBlackjack
Blackjack Party
Craps
Crazy Time
European Roulette
Kazino HoldemRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Litecoin
MasterCardNetellerSkrillVisa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Dollari i Zelandës së Re
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Gjermania
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)
Reel Time Gaming

Rreth Casino Extreme

Ky Mobile Casino u themelua në 2000 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 23/05/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Casino Extreme shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Casino Extreme

Casino Extreme ofron lojëra të njohura si Blackjack, Ruletë, Baccarat, Sic Bo, Video Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino ​-dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Casino Extreme

Pas lojërave të ofruara nga Casino Extreme ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Casino Extreme ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Extreme

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Casino Extreme mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Visa, EcoPayz, Neteller, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Casino Extreme ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Casino Extreme për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Casino Extreme është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.