Casino Friday

Age Limit
Casino Friday
Casino Friday is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Casino Friday

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 25/01/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Casino Friday shënon 7.9 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Casino Friday

Casino Friday ofron lojëra të njohura si Ruletë, Dream Catcher, Blackjack, Baccarat, Caribbean Stud , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Casino Friday

Pas lojërave të ofruara nga Casino Friday ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Casino Friday ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Microgaming, Playson, Rabcat, Quickspin, Barcrest Games , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Friday

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Serbia , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Casino Friday mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin EcoPayz, MasterCard, Credit Cards, Debit Card, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në Casino Friday ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Casino Friday për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Casino Friday është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Japoneze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Bank Wire Transfer
BitcoinCredit CardsDebit CardEcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (33)
Afrika e Jugut
Andorra
Arabia Saudite
Austria
Bahrein
Bolivia
Brazili
Brunei
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjeorgjia
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Katari
Kili
Kina
Libani
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maroku
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Rusia
Serbia
Tajlandë
Uruguai
Vietnami
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (65)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
BallyBarcrest Games
Betdigital
BetgamesBetsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Foxium
GameBurger Studios
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Nyx Interactive
OneTouch Games
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRealistic Games
Red 7 Gaming
Red Rake GamingRed Tiger GamingRelax GamingSG Gaming
Shuffle Master
Skillzzgaming
Snowborn Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet