Casino Planet

Age Limit
Casino Planet
Casino Planet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Rreth Casino Planet

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 23/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Casino Planet shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Casino Planet

Casino Planet ofron lojëra të njohura si Caribbean Stud, Casino War, Mini Baccarat, Baccarat, Video Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Casino Planet

Pas lojërave të ofruara nga Casino Planet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Casino Planet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Yggdrasil Gaming, Quickspin, NetEnt, Evolution Gaming, Pragmatic Play , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Planet

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Casino Planet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin , dhe më shumë.

Pse të luani në Casino Planet ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Casino Planet për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Casino Planet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (8)