Casino Winner

Age Limit
Casino Winner
Casino Winner is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Fituesi i kazinosë është një nga online kazinove celulare operuar nga Corona Ltd., një operator kazinoje malteze. Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA/CRP/108/2004). Sot, Casino Winner është i njohur për përzgjedhjen e gjerë të opsioneve të lojërave të fatit, nga tregjet e basteve sportive deri te lojërat më të fundit të kazinosë.

Casino Winner

Games

Casino Winner ka tregje të basteve sportive dhe lojëra kazino. Në seksionin e kazinosë, lojtarët kanë shumë lojëra pokeri të krijuara nga softueri, duke përfshirë Jackpot Poker, Casino Stud Poker, All Aces Poker, Poker me tre letra, etj. Lojëra të tjera në kazino përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra elektronike klasike, ruletë, blackjack, jackpots, etj.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për fitimet, kazinoja garanton tërheqje të shpejta për sa kohë që llogaria e lojtarit është verifikuar dhe të gjitha kërkesat e bastit janë përmbushur. Fituesit me fat mund të marrin para përmes Trustly, Visa, Paysafecard, MasterCard, Skrill, Neteller, Klarna, Sofort dhe MuchBetter. Ekziston një kufi minimal dhe maksimal i tërheqjes.

Monedhat

Meqenëse shumica e kazinove në internet kanë një platformë shumë-valutash, Fituesi i Kazinosë pranon ndërkohë vetëm euro (EUR). Shpresojmë që kompania të hapet për më shumë monedha në të ardhmen. Duke thënë këtë, lojtarët që përdorin euro do të gjejnë transaksione të qetë dhe transaksione të lehta çdo herë.

Bonuses

Ka shumë promovime dhe bonuse në Casino Winner. Lojtarët e rinj trajtohen me një bonus fantastik mirëseardhjeje të kazinosë që përbëhet nga një ndeshje mbi shumën e depozituar plus rrotullime falas i zbatueshëm për lojëra elektronike specifike. Sa i përket lojtarëve që kthehen, Casino Winner krenohet me disa promovime si p.sh ringarkoni bonuset, rrotullime shtesë falas, një program VIP, etj.

Languages

Shumica e operatorëve të kazinove online atje synojnë t'u shërbejnë lojtarëve nga të gjitha rajonet e botës. Kjo është arsyeja pse ka faqe shumëgjuhëshe kazinoje me dhjetëra gjuhë. Në rastin e Casino Winner, operatori kërkon t'u shërbejë lojtarëve që flasin anglisht. Përveç kësaj anglisht, kazino mbështet Finlandisht dhe Norvegjisht.

Mobile

Casino Winner është një faqe e shkëlqyer kumari që u shërben si tifozëve të basteve sportive, ashtu edhe adhuruesve të kazinove. Kazinoja është në dispozicion si lojë e menjëhershme, që do të thotë se lojtarët nuk kërkojnë ndonjë shtesë për të hyrë në lojë nëpërmjet shfletuesve celular dhe desktop. Për momentin nuk ka aplikacione Android ose iOS, por ka një version celular të kazinosë.

Software

Për të kënaqur shijet e ndryshme të lojtarëve, Casino Winner ka në bord të gjithë furnizuesit e njohur të softuerit të kazinosë. Lista përfshin Alchemy Gaming, Blueprint, Lojëra në kohë të mëdha, Booming Games, Crazy Tooth Studio, DreamTech, Electric Elephant, Design Works Gaming, Authentic Gaming, Habanero, IGT, Genesis, NextGen, Nyx, NetEnt, Microgaming, ReelPlay, Reflex Gaming, Red7, Pulse 8, Quickspin, etj.

Support

Casino Winner ka një faqe interneti miqësore për përdoruesit me navigim mjaft të drejtpërdrejtë. Përveç kësaj, kompania ka investuar në një infrastrukturë të fuqishme të mbështetjes së klientit për të siguruar që lojtarët të hyjnë në lojë pa mundim. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë kompaninë nëpërmjet një shërbimi të mbështetjes së bisedës live 24/7, email-it ose shërbimit të kthimit të telefonatave. Ekziston edhe një qendër e dedikuar ndihmës.

Deposits

Për të fituar para të vërteta në Casino Winner, lojtarët duhet të vënë bast para të vërteta. Kompania ka bashkëpunuar me disa platforma pagesash në internet për të lehtësuar bankingun e lehtë. Opsionet e depozitave në dispozicion përfshijnë Me besim, Sofort, Paysafecard, Visa, MasterCard, Skrill, Klarna, Neteller dhe MuchBetter. Casino Winner është një kazino e besuar në internet e siguruar duke përdorur kriptimin më të fundit të shkallës ushtarake.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCasino War
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Mini Baccarat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Sportet virtuale
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Bullgaria
Gjermania
Hungaria
Norvegjia
Suedia
Ukraina
SoftwareSoftware (78)
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
Asylum Labs
Authentic Gaming
BallyBarcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Bulletproof Games
Concept Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk StudiosEvolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
FoxiumFuga GamingGameArt
Gamevy
Gamomat
Genesis GamingGreenTubeHabanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leander GamesLightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Probability
Push GamingQuickspinRabcatRealistic GamesRed Tiger GamingRelax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spieldev
Stakelogic
Sthlm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)Yggdrasil GamingiSoftBet