Casino-X

Age Limit
Casino-X
Casino-X is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

I lançuar në vitin 2012, Casino-X Mobile Casino solli me vete një mori lojërash argëtuese në treg. Kazinoja në internet ka një shtrirje globale dhe krenohet me shumë lojëra në mënyrë që lojtarët në të gjithë botën të kujdesen për to. Casino-X preferon të lërë cilësinë e lojërave të tyre të flasë për sa të suksesshëm janë.

Games

Casino-X Mobile Casino përmban një gamë të gjerë lojërash të ndryshme për t'i shijuar lojtarët. Një shumëllojshmëri lojërash slot janë të disponueshme për t'u luajtur, si dhe lojëra jackpot duke përfshirë Mega Fortune. Lojtarët që kërkojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë mund të zgjedhin të zgjedhin funksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Poker video dhe lojëra tavoline janë gjithashtu në dispozicion.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin para duke përdorur Bitcoin, Entropay, SMS, Ecopayz, paysafecard, Wallet One, Ligpayscom, Interkassa, Moneta RU, Neteller, Skrill, WebMoney, Yandex.Money, QIWI dhe Visa. Rregulloret për MasterCard parandalojnë përdorimin e kësaj metode nga lojtarët për të tërhequr paratë e tyre nga Casino-X. Shuma maksimale që mund të arkëtohet çdo muaj është £100000. Kohët e tërheqjes ndryshojnë.

Languages

Lojtarët e çdo kombësie mund të shijojnë lojërat e ofruara nga Casino-X Mobile Casino. Gjuhët që Casino-X Mobile Casino mbështet janë gjermanisht, rumanisht, bullgarisht, finlandisht, polonisht, portugalisht, arabisht, spanjisht, rusisht, japonisht, çekisht, norvegjez, suedisht dhe italisht. Kjo do të thotë që lojtarët mund të zgjedhin gjuhën e tyre dhe të përfshihen shpejt dhe lehtë.

Live Casino

Me lojtarët shpesh në lëvizje, Casino-X Mobile Casino u ofron përdoruesve një aplikacion celular, për t'u dhënë atyre mundësinë për të shijuar lojërat e tyre të shumta në lëvizje. Pavarësisht nëse lojtarët janë jashtë dhe në publik, ose në shtëpi, ata mund të marrin pjesë përsëri në lojëra të ndryshme, duke përfshirë tavolinat e drejtpërdrejta, me mundësinë për të shkarkuar gjithashtu lojëra.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime për të sapoardhurit. Pasi një lojtar të regjistrohet, ai do të jetë në gjendje të depozitojë fonde dhe të fillojë të luajë. Për të sapoardhurit, ekziston një ofertë paketë mirëseardhjeje. Ky bonus është në pesë depozitat e para dhe përdoruesit e rinj mund të përfitojnë edhe nga dhuratat shtesë, që ofrohen së bashku me paketën e mirëseardhjes.

Software

Lojërat me cilësi të lartë që ofron Casino-X Mobile Casino do të thotë se është bërë një faqe interneti e njohur për lojtarët. Një përzgjedhje e lojërave cilësore ofrohet nga një koleksion ofruesish të famshëm duke përfshirë Microgaming, Genesis Gaming, Push Gaming, Quickspin, Foxium, 1x2 Gaming, Yggdrasil, B(o)ngo, Playson, Evolution Gaming, Gameplay dhe 2by2 Gaming.

Support

Për lojtarët që mund të kenë pyetje rreth Casino-X Mobile Casino, ata mund të përdorin mbështetjen e shërbimit ndaj klientit që ofrohet. Lojtarët mund të kontaktojnë duke përdorur funksionin e bisedës së drejtpërdrejtë ose me email pyetjen e tyre, e cila do të merret gjithashtu nga shërbimet e klientit. Lojtarët mbështeten nga stafi i Casino-X Mobile Casino gjatë lojës.

Deposits

Casino-X Mobile Casino u ofron lojtarëve një sërë mënyrash të sigurta për të depozituar paratë e tyre. Lojtarët mund të zgjedhin të depozitojnë duke përdorur Visa, MasterCard, Yandex. Money, Skrill, Moneta RU, WebMoney, Ligpayscom, Interkassa, paysafecard, Wallet One, EcoPayz, SMS, Bitcoin, Entropay, QIWI dhe Neteller. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin që u përshtatet dhe të fillojnë aventurën e tyre.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
Alfa Bank
Alfa Click
Bank transferBitcoinCredit CardsDebit CardEcoPayz
LiqPay
Maestro
MasterCard
Moneta
Money Mail
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
PugglePay
QIWI
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Wallet One
WebMoney
Wire Transfer
Yandex Money
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kina
Kuvajti
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (8)