CasinoCasino

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

CasinoCasino ka marrë qasjen për të ofruar një përvojë në internet e cila imiton nga afër të njëjtat përvoja të kazinosë që shijohen jashtë linje. Kazinoja është krijuar nga një kompani që ka një përvojë të madhe në industrinë e kazinove. Ata kanë zhvilluar një platformë të lehtë për t'u përdorur që krijon një atmosferë të vazhdueshme eksitimi.

Games

Gjëja e parë që lojtarët e rinj do të zbulojnë në CasinoCasino është se nuk ka mungesë të lojërave. Zgjedhjet variojnë nga një përzgjedhje e madhe e lojërave video, me mundësinë për të marrë pjesë në turne. Pastaj, ka shumë lojëra tavoline për të zgjedhur, dhe disa nga lojërat më emocionuese të kazinosë live që ofrohen në internet.

Withdrawals

Të jesh në gjendje të marrësh para nga CasinoCasino është po aq e rëndësishme sa të jesh në gjendje t'i depozitosh ato. Ata kanë shumë opsione për të qenë në gjendje ta bëjnë këtë, ku shumë prej tyre janë të njëjta me ato të përdorura për depozita. Kazinoja përpiqet të përpunojë tërheqjet në të njëjtën ditë me kërkesën.

Languages

Ajo që disa zbulojnë është se zgjedhja e gjuhëve që ofron faqja është mjaft e kufizuar. Menyja rënëse e gjuhës së tyre mbështet vetëm EN ose FL. Megjithatë, në pyetjen FAQ të kësaj faqeje, ata tregojnë se ekipi i tyre mbështetës mbështet një sërë gjuhësh ndërsa anglishtja është primare.

Live Casino

CasinoCasino nuk ofron mbështetje të hapur 24-orëshe, megjithëse ata kanë të disponueshme bisedë gjatë orëve të caktuara. Alternativa në orët e punës është të dërgoni një email. Ata tregojnë se i shqyrtojnë emailet çdo mëngjes. Ata gjithashtu kanë një seksion gjithëpërfshirës FAQ, i cili trajton shumë pyetje të zakonshme që lojtarët mund të kenë.

Promotions & Offers

CasinoCasino është një kazino online e cila po qëndron konkurruese me bonuset e saj. Për ata që janë të rinj në faqen, ofrohet një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 €. Ky bonus u jep lojtarëve para shtesë për t'u përdorur, për të shijuar shumëllojshmërinë e lojërave që ofrohen nga kjo kazino.

Software

Shumë kazino online kanë zgjedhur të përdorin një shumëllojshmëri ofruesish softuerësh të kazinove. CasinoCasino ka zgjedhur të fokusohet në ofertat e lojërave Amatic Industry. Arsyeja për këtë është sepse lojërat e ofruara përmes këtij ofruesi janë të njëjta me ato që gjenden në kazinotë offline. Shumë entuziastë të kazinosë e vlerësojnë këtë.

Support

CasinoCasino ofron një kazino për lojë të menjëhershme pa shkarkim. Ata janë gjithashtu shumë krenarë për kazinonë e tyre live. Kjo kazino është fokusuar vërtet në ofrimin e një numri të madh lojërash përmes platformës së tyre live. Pavarësisht se kur një lojtar dëshiron të shijojë ndonjë veprim të drejtpërdrejtë të kazinosë, ai duhet të jetë në gjendje, këtu në CasinoCasino.

Deposits

CasinoCasino do të sigurohet që lojtarët të kenë shumë mundësi për të qenë në gjendje të depozitojnë shpejt dhe lehtë në faqen e tyre. Opsionet e depozitave përbëhen nga Mastercard, Visa, Skrill, Neteller, Paysafe, Epro, Zimpler, Trustly dhe Flexepin. Një opsion shtesë është transferimi bankar, i cili do të marrë disa ditë për t'u regjistruar në kazino.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)