CasinoChan Kazino Në Celular Rishikoni

CasinoChanResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusDeri në 400 € + 120 rrotullime falas
Bonuset VIP
Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
Shumëllojshmëri bonusesh
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset VIP
Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
Shumëllojshmëri bonusesh
CasinoChan
Deri në 400 € + 120 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

CasinoChan ju përshëndet me një faqe miqësore për përdoruesit, një sistem bonus fitimprurës dhe përfitime të mëdha VIP për lojtarët më aktivë. Pas regjistrimit, lojtarët kanë të drejtë për bonusin e mirëseardhjes dhe rrotullimet falas për të rritur bankrollin e tyre. Bonusi i mirëseardhjes mund të shpërblejë deri në 400 € dhe 120 rrotullime falas. Ajo ndahet midis 4 depozitave të para. Pjesëmarrja në garat javore të lojërave elektronike të CasinoChan është metoda më emocionuese për të fituar para të shpejta. Ju mund të fitoni shpërblime tërheqëse si çmime në para dhe rritje të kufijve të tërheqjes për besnikërinë tuaj. Kazinoja gjithashtu ofron për të ringarkuar bonuse. Mund të merrni një bonus 50% deri në 100 € plus 30 rrotullime falas në Domnitors Deluxe nëse i mbushni llogaritë tuaja të lojërave të hënën.

+4
+2
Mbyll
Games

Games

Për sa i përket lojërave elektronike në internet, CasinoChan është i pakrahasueshëm. Slots përbëjnë pothuajse 2500 lojëra, duke ofruar një gamë të gjerë opsionesh për rrotullat rrotulluese. Ai gjithashtu strehon lojëra të tjera si lojëra tavoline, video poker, letra gërvishtëse dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ju mund të kërkoni lehtësisht një lojë duke përdorur motorin e kërkimit.

Slots

Banditë me një krah, pokies dhe makina frutash janë të gjithë terma të përdorur për të karakterizuar një nga lojërat më të njohura të kazinosë të të gjitha kohërave, lojërat elektronike. Në platformën celulare CasinoChan, lojtarët kanë akses në mijëra lojëra elektronike në internet. Ato përfshijnë:

 • Nën diellin e pestë
 • Joker Heist
 • Eagle Power: Mbaje dhe rrotullo
 • Aloha Mbreti Elvis
 • Druri i vdekur

Blackjack

Blackjack është loja bankare e kazinove më e luajtur në botë. Rregullat e këtyre lojërave janë të thjeshta për t'u kuptuar, gjithmonë ka vend për strategji të lartë dhe loja është emocionuese. Blackjack ka shumë variacione të tilla si:

 • Blackjack Single Deck
 • Blackjack spanjoll
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Evropian
 • Blackjack Amerikan

Ruletë

Ruleta është një lojë fati ku një rrotë rrotullohet rreth bazës së një tasi dhe ka ndarje rreth skajit të saj. Ka shumë lojëra ruletë në internet për të zgjedhur, pavarësisht nëse dëshironi të luani për para të vërteta ose thjesht për kënaqësi. Paraqitjet e ndryshme të tryezës së ruletit janë:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë me çip të artë
 • Ruletë e shpejtësisë

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Zhvilluesit në CasinoChan celular po punojnë më shumë për ta bërë kategorinë e tregtarëve të drejtpërdrejtë më emocionues dhe realist duke shtuar vazhdimisht lojëra të reja. Ata po kapin hapin me valët teknologjike që transformojnë arenën e lojërave të fatit. Disa nga lojërat më të mira të kazinosë live përfshijnë:

 • Live Dragon Tiger
 • Auto Ruletë
 • Ruletë zhytëse e drejtpërdrejtë
 • Marrëveshje ose No Deal Live
 • Partia Blackjack

Software

Kazino celulare CasinoChan shkëlqen në numrin e zhvilluesve të programeve kompjuterike që mbështesin hollin e tyre të kazinosë celulare. Kur shikoni mijëra lojëra të tyre, do të vini re se ato kanë një gamë të gjerë temash, stilesh, idesh dhe grafike. Këto veçori unike janë arritur duke bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh me reputacion. Ato përfshijnë:

 • NetEnt
 • BetSoft
 • Habanero
 • Amatic Industries
 • Lojëra evolucionare
Payments

Payments

Aplikacioni në internet ka një faqe të dedikuar pagesash që u ofron lojtarëve të ardhshëm informacion të detajuar mbi të gjitha opsionet bankare të CasinoChan. Opsionet e tyre të pagesës janë të shpejta dhe shumë të besueshme. Ekzistojnë alternativa të shumta të depozitave në dispozicion, të cilat përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Interac
 • PaySafeCard

Deposits

Depozitimi i fondeve në CasinoChan është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në CasinoChan është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

CasinoChan është një kazino globale celulare; prandaj, ai mbështet shumë gjuhë. Në tavolinat e drejtpërdrejta të kazinosë, anglishtja është gjuha më e përhapur e folur nga tregtarët. Disa tabela madje paraqesin tregtarë shumëgjuhësh të drejtpërdrejtë. Do të zbuloni shumë tregtarë që flasin gjuhë të tjera falë sasisë dhe shumëllojshmërisë së madhe të tabelave të ofruara. Gjuhët e tjera përfshijnë:

 • frëngjisht
 • gjermane
 • japoneze
 • arabisht
 • italiane
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, CasinoChan rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Licencat

Security

Në CasinoChan , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, CasinoChan e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në CasinoChan përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

CasinoChan është në pronësi dhe operohet nga Dama NV, një kompani e njohur e lojërave. Kjo kripto-kazino është themeluar në vitin 2019. Ajo ofron një përzgjedhje të madhe lojërash kazino për përdoruesit e saj përmes një platforme të bazuar në ueb celular. Ajo funksionon sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Për drejtësi në lojëra, të gjitha lojërat e kazinosë auditohen rregullisht nga iTech Labs. CasinoChan është një kazino e re celulare që mirëpret lojtarët në mbarë botën dhe ofron bonuse ekskluzive. Është themeluar në vitin 2019 nën pronësinë e Dama NV dhe ka fituar rëndësi gjatë viteve. Kazinoja në internet funksionon nën licencimin nga Antillephone dhe qeveria e Curacao. Faqja e internetit ka një pamje të thjeshtë e cila mundëson që butonat e mëdhenj të dallohen. Ikonat e lojës janë tërheqëse, gjë që ndihmon faqen e uljes të lërë përshtypje në sytë e shikuesve në shikim të parë. Mund të gjeni mbi 2000 lojëra elektronike në internet në këtë kazino celulare, si dhe variante blackjack dhe ruletë. Lojërat vijnë me bonuse të mahnitshme për lojtarët ekzistues që luajnë në CasinoChan.

Pse të luani CasinoChan Mobile Casino?

CasinoChan shquhet në të gjitha fushat e lojërave online në krahasim me të gjitha faqet e tjera të lojrave. Më shumë se 3,000 lojëra kazino celulare të menjëhershme janë aktualisht të aksesueshme në sit. Lista vazhdon të rritet falë partneriteteve nga më shumë se 40 zhvillues softuerësh. Kazinoja shkëlqen kur bëhet fjalë për lojëra elektronike në internet. Ata kanë një gamë të gjerë lojërash unike dhe lojëra elektronike në internet që do t'ju pëlqejnë. Bonuset janë gjithashtu intriguese, dhe ju mund të merrni një shans për të fituar para të vërteta duke përdorur kuponët e bonusit në faqen e promovimeve.

Aplikacionet e kazinosë CasinoChan

Kazino celulare CasinoChan nuk ka një aplikacion për pajisjet celulare; në vend të kësaj, ai ofron një softuer në shfletues të pajtueshëm me telefonat inteligjentë iOS dhe Android. Kazinoja ka një ndërfaqe që funksionon pa probleme, ku përdoruesit e celularëve mund të përdorin telefonat e tyre për funksionalitet të plotë, duke përfshirë shërbimin bankar, mbështetjen dhe lojën argëtuese. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra elektronike emocionuese janë gjithashtu të disponueshme në faqen e tyre të internetit. Ju madje mund të identifikoheni me të njëjtat kredenciale të llogarisë. Faqja është e organizuar mirë dhe e lehtë për t'u naviguar, veçanërisht për fillestarët.

Ku mund të luaj CasinoChan Mobile Casino

Edhe pse CasinoChan nuk ka një aplikacion të dedikuar celular, ju mund të hyni lehtësisht në sajt përmes smartphone ose tabletit. Mund të hyni në versionin celular të hollit të lojërave përmes shfletuesit në telefonin tuaj inteligjent iPod, iPhone ose Android.

Shumica e lojërave të ofruara në versionin desktop janë të disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë nëpërmjet aplikacionit në internet. HTML5 u përdor për të ndërtuar pjesën më të madhe të bibliotekës. Si rezultat, është i pajtueshëm me shumicën e telefonave, tabletave dhe kompjuterëve desktop

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019
Sajti i uebit: CasinoChan

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në CasinoChan është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Sipas faqes së internetit, ekipi i kujdesit ndaj klientit të CasinoChan është në dispozicion të lojtarëve 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Disa nga pyetjet e përgjithshme janë përgjigjur në seksionin FAQ. Nëse keni ende një pyetje pa përgjigje, mund të kontaktoni ekipin mbështetës përmes Bisedës Live. Përndryshe, ju mund t'i dërgoni ato me postë (support@casinochan.com) ose telefonojini.

Pse e vlerësojmë CasinoChan Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

CasinoChan ka gjithçka që do të kërkonte një entuziast i kazinosë celulare. Aplikacioni në shfletues i kazinosë ka një përvojë të pastër, të lehtë për t'u naviguar dhe emocionuese lojërash. Lojtarët mund të hyjnë në platformë nga pajisjet Android dhe iOS. Lojërat e kazinosë vijnë me grafikë me cilësi të lartë, falë zhvilluesve me reputacion të softuerit.

Si përfundim, kazinoja celulare ofron disa bonuse dhe promovime të mira. Këto janë mjete të rëndësishme të marketingut që ndihmojnë lojtarët të rrisin balancat e tyre të kazinosë në mënyrë eksponenciale. Depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen duke përdorur opsione të shumta. Koha e përpunimit varet nga mënyra juaj e preferuar e pagesës. Mos harroni të eksploroni mjetet e përgjegjshme të lojërave të fatit të disponueshme në këtë platformë celulare.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në CasinoChan , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në CasinoChan dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga CasinoChan . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në CasinoChan . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e CasinoChan i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Monedhat

Monedhat

CasinoChan është i kënaqur të pranojë monedha të ndryshme si USD, CAD dhe EUR për sa i përket monedhës. Një shërbim i tillë na tregon se CasinoChan vërtet i konsideron nevojat e lojtarëve. Përveç Bitcoin, CasinoChan ka një shumëllojshmëri të madhe të monedhave dixhitale, si p.sh

 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • Dogecoin
 • Litecoin
 • Tether
1xBet:1500 €
Merr bonusin
22BET
22BET:600 dollarë