Casino.com

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Casino.com është një shesh lojërash virtuale, i dedikuar për të ofruar argëtim, eksitim dhe pagesa super të shpejta për të gjithë lojtarët e fatit. Ata gjithashtu e kanë çuar përvojën e përdoruesit në një nivel krejtësisht të ri, me performancën e tyre të shpejtë të faqes në internet dhe gjeneruesit e drejtë të numrave të rastësishëm. Plus, ato janë të licencuara dhe të rregulluara nga Ligji i Gjibraltarit, AAMS dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Casino.com

Luaj nga aplikacioni i kazinosë ose faqja e internetit për celular

Casino.com është një fuqi globale e lojërave. Premton lojëra të freskëta dhe epike, të aksesueshme pa mundim përmes platformave celulare. 

Faqja celulare e mbushur me argëtim është e optimizuar për pajisjet celulare Android dhe iOS. Gjithçka që lojtarët kanë nevojë është një lidhje e qëndrueshme në internet dhe faqja e internetit ngarkohet shpejt. Gjithashtu, në të gjithë Mozilla, Chrome, Safari ose çdo shfletues HTML5, lojtarët kanë qasje në faqen e internetit pa vonesa.

Ndërsa jeni në uebsajt, pamja e ndërfaqes celulare është e gjithanshme për të lejuar mënyra të ndryshme aksesi në lojëra. Ashtu si faqet e tjera futuristike të kazinove celularë, lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë konfigurimet e lojërave pasi ato mund të luhen menjëherë nëpërmjet lojtarëve flash. 

Casino.com's aplikacioni celular është një alternativë e shkëlqyer për faqen e saj të internetit. I lejon lojtarët të lidhen me lojërat e tyre të preferuara kurdo dhe kudo që janë. Faqja e internetit e kazinosë e bën të lehtë shkarkimin e aplikacionit për platformat Android dhe iOS. Ka udhëzime në ekran që ju çojnë në një proces të thjeshtë instalimi duke klikuar lidhjet përkatëse. 

Aplikacioni ka shumë opsione në krahasim me faqen e internetit. Për shembull, lojtarët mund të zgjedhin disponimin e praktikës, përmes së cilës ata gëzojnë seanca lojrash falas në lojërat e tyre të zgjedhura. Kalimi në lojëra me para të vërteta pasi aplikacioni ka etiketa të qarta.

Games

Casino.com paraqet qindra opsione lojrash për përdoruesit e saj. Grupi i parë në listën e tyre të lojërave është blackjack, i ndjekur nga ruleta, lojëra elektronike, craps dhe video poker. Slotet e videove kanë një linjë veçanërisht emocionuese me opsione si Sloti Irlandez i Fatit, Sloti i Madh Blue, Sloti Silent Samurai dhe shumë më tepër.

Lojëra celulare

Casino.com gëzon një ndjekje masive për shkak të paketës së saj të pajtueshme me celularin. Nëse zgjidhni shtegun e faqes së internetit në celularin tuaj, mund të zgjeroni pamjen tuaj duke zgjedhur modalitetin e desktopit. Paneli i lojës është në këndin e majtë dhe pret kategori të ndryshme. Qasja në aplikacion u jep lojtarëve një pamje më tërheqëse të seksionit të lojërave. Ajo që është emocionuese për aplikacionin e bazuar në celular është se ju mund të provoni lojërat më të reja pa pagesë. Në varësi të preferencave të lojtarëve, Casino.com sjell argëtim shtesë 24/7 në kategoritë e mëposhtme. 

Slots celular

Seksioni i lojërave elektronike në faqen e internetit ose aplikacionin Casino.com është më i rezervuari. Ka nën-kategori që përmirësojnë përvojën e lojtarëve celularë. Ka lojëra elektronike NetEnt, lojëra elektronike 15-20 linja bastesh, 5-10 lojëra elektronike të linjave të basteve, 25+ lojëra elektronike të linjës dhe lojëra elektronike progresive. 

Ruletë Online Mobile

Nga aplikacioni ose faqja e internetit e celularit, Casino.com ka variante të ndryshme të Ruletës në internet. Ato përfshijnë; Ruletë Evropiane Premium, Ruletë Premium Franceze dhe Mini Ruletë.

Withdrawals

Ashtu si çdo kazino tjetër e markës së bardhë atje, Casino.com u garanton përdoruesve tërheqje pa probleme. Opsioni i tyre i preferuar janë transfertat bankare, por ata gjithashtu dërgojnë pagesë për përdoruesit e Visa dhe Neteller. Megjithatë, ata i marrin pagesat seriozisht, kështu që përdoruesit duhet të kalojnë një proces verifikimi përpara se të marrin ndonjë fond nga kazino.

Languages

Casino.com ka përkthyer faqen e saj të internetit në shumë gjuhë, si një hap drejt pushtimit të skenës globale të lojërave të fatit. Ata mbështesin anglisht në MB, anglisht australiane, anglisht kanadeze, italisht, gjermanisht, anglisht të Zelandës së Re dhe frëngjisht. Por ekipi gjithashtu ka plane për t'u zgjeruar në territore të reja, kështu që kjo listë është e destinuar të rritet në të ardhmen.

Live Casino

Casino.com përmirëson përvojën live të lojërave celulare. Mund të kaloni nga modaliteti portret në peizazh nga aplikacioni i tij, duke shijuar tregtarët me përvojë. Aplikacioni shton emocione shtesë përmes veçorisë së rrëshqitjes dhe prekjes së ekranit me prekje. Ai i lejon lojtarët të vendosin baste shpejt në lojëra si American Roulette Live, Blackjack Live Lobby, Buffalo Blitz live slots dhe Casino Stud Poker live.

Promotions & Offers

Është interesante që Casino.com u ofron të gjithë përdoruesve të rinj 20 rrotullime, bonus pa depozite. Ekipi gjithashtu dyfishon depozitat për herë të parë deri në 400 dollarë, dhe i kryen ato me 180 rrotullime falas. Por kjo nuk është e gjitha; Kumarxhinjtë besnikë marrin akses në kthimin e parave të drejtpërdrejta të kazinosë, bonusin e orës së artë dhe shpërblimet javore.

Software

Fatkeqësisht, Casino.com nuk përmend asnjë partneritet me operatorët e lojërave të fatit në internet në faqen e tyre, apo gjetkë. Por një gjë është e vërtetë; ata kanë një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash që duket se vjen nga operatorë të ndryshëm të besueshëm të kazinove. Pra, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar, pasi tre organe rregullatore të kazinove moderojnë operacionet e tyre.

Support

Ekipi i Casino.com është i disponueshëm në telefon pa pagesë (për përdoruesit e Mbretërisë së Bashkuar), email dhe një numër telefoni të rregullt për përdoruesit ndërkombëtarë. Këto opsione kontakti janë të drejtuara gjatë gjithë ditës, çdo ditë, por emailet mund të zgjasin 24 orë përpara se të marrin një përgjigje. Por në përgjithësi, mbështetja është super miqësore për klientët dhe klientët e mundshëm gjithashtu.

Deposits

Kjo kazino virtuale e nderuar mbështet opsione të shumta depozitash. Zgjedhjet variojnë nga kartat Visa, Eco, Neteller, Sofort banking, paysafecard, Entropay, Giropay, Skrill deri te kartat Master, të gjitha me një depozitë minimale prej $10. Ata gjithashtu u premtojnë përdoruesve që të mbajnë të sigurta të gjitha të dhënat e ndjeshme, në mënyrë që lojtarët të mund të shijojnë një përvojë lojrash pa rrota.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
AAMS Italy
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Switch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)