CasinoEmpire Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoEmpire
CasinoEmpire is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
NetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (7)
Australia
Austria
Franca
Gjermania
Holanda
Irlanda
Kanadaja
SoftwareSoftware (13)
BetsoftEzugi
Gamomat
Golden Hero
Kalamba Games
Microgaming
Nucleus Gaming
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Playson
Spinomenal
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming

About

Casino Empire është një platformë kazinoje në internet e krijuar në vitin 2018. Ajo ofron një lob gjithëpërfshirës të lojërave nga disa prej ofruesve kryesorë të softuerëve në industri. Casino Empire operon sipas një licence master të lëshuar nga Qeveria e Curacao për Geomatic Marketing NV Callkey Systems Limited, një degë e Geomatic Marketing NV, mbikëqyr të gjitha operacionet në këtë platformë.

Games

Të apasionuarit pas kazinove në internet janë gjithmonë në kërkim të një lobi të ngarkuar lojërash. Ai ofron Ruletë, Blackjack, Kazino Live, Video Poker, Jackpot, Keno, Bingo, Baccarat, Lotari, Slots dhe Karta Gërvishtëse. Seksioni i lojërave nëse është krijuar me veçori shtesë për t'ju ndihmuar të gjeni lehtësisht titullin e lojës tuaj të preferuar. Disa nga lojërat më të mira në Casino Empire përfshijnë Christmas Carol, Boomanji, Tipsy Tourist, Casino Hold'Em, Blackjack, Monkey Keno, etj.

Withdrawals

Sipas Kazino Empire T&C, të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve. Megjithatë, mënyra juaj e preferuar e pagesës përcakton se sa kohë do të duhet për të reflektuar në llogarinë tuaj bankare. Tërheqjet e kriptomonedhave janë të menjëhershme ndërsa transfertat bankare mund të zgjasin pak më shumë për të përpunuar fondet. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë transfertat bankare dhe kriptovaletat.

Monedhat

Pavarësisht se Casino Empire është funksionale për disa kohë, ajo mbështet vetëm Euro. Pasi të keni fondet në llogarinë tuaj, ato konvertohen dhe shfaqen në Euro. Në kohën e shkrimit, nuk kishte asnjë lajm nëse kazino do të futej në ndonjë monedhë tjetër së shpejti.

Bonuses

Bonuset pa depozitë dhe depozitime janë shumë të zakonshme në kazinotë online këto ditë. Në Casino Empire, ju merrni një paketë bonus bujare mirëseardhjeje pasi të regjistroheni. Ju merrni një bonus në 6 depozitat e para plus rrotullime falas. Me një depozitë minimale prej 20 €, mund të zhbllokoni 400 € plus 10 rrotullime falas si një paketë mikpritëse.

Languages

Platforma Casino Empire është krijuar për të akomoduar lojtarë nga çdo cep i botës. Prandaj, lojtarët mund të hyjnë në këtë faqe duke përdorur gjuhë të ndryshme të njohura. Ato përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, italisht dhe portugalisht. Në këndin e poshtëm majtas, mund të kaloni në një gjuhë që keni zgjedhur.

Software

Jo çdo ofrues softuerësh është i popullarizuar në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet. Marrja e lojërave nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike çon më shumë trafik në një faqe kazinoje në internet. Casino Empire strehon lojëra nga Betsoft, lojërat Kalamba, Oryx Gaming, Ezugi, Platipus Gaming, Evolution Gaming, NoLimit City, Microgaming dhe Playson, ndër të tjera. Ju mund ta shikoni të gjithë listën në faqen e internetit të kazinosë.

Support

Operacionet e Perandorisë së Kazinosë mbështeten nga një ekip agjentësh klientësh të aftë që punojnë gjatë gjithë kohës për të ofruar ndihmë për të gjithë lojtarët. Ju mund të përdorni objektin LiveChat në faqen e internetit të kazinosë për përgjigje të menjëhershme. Përndryshe, ju mund të kontaktoni mbështetjen e klientit me email (support@casinoempire.com) ose telefononi (+35722232365) direkt. Ju mund të gjeni disa përgjigje të dobishme në seksionin e tyre FAQ.

Deposits

Casino Empire ofron opsione të përshtatshme dhe të sigurta depozitash për transaksione të përshtatshme. Ju mund të zgjidhni opsionin e depozitimit që është i përshtatshëm për ju dhe i aksesueshëm në vendin tuaj. Të gjitha të dhënat e depozitave janë të mbrojtura dhe të garantuara nëpërmjet një teknologjie të nivelit të lartë të kriptimit. Ju mund të bëni depozita në llogarinë tuaj Kazino Empire duke përdorur monedhën tradicionale ose kriptomonedhën. Ju bëni depozita fondesh përmes Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash ose Transfertë Bankare.