CasinoIn

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Në pronësi dhe menaxhuar nga Reinvent NV, Casinoin është një faqe cilësore lojrash në internet që mburret me një seksion lojërash emocionuese. E themeluar në vitin 2015, kazinoja operon nëpër juridiksione të ndryshme me licencën e saj të lëshuar nga Curacao. Faqja ofron qindra lojëra kazino, duke përfshirë lojëra klasike tavoline, lojëra elektronike, dhe lojëra të drejtpërdrejta kazino nga ofruesit kryesorë.

CasinoIn

Games

Casinoin përmban një larmi të shkëlqyer lojërash kazino nga disa zhvillues kryesorë të përmbajtjes si Lojëra Platipus, Push Gaming, Evolution Gaming, Elk Studios, dhe Plani i lojërave. Biblioteka e lojërave të lojërave elektronike është e mbushur me një sërë lojërash mbresëlënëse si Book of Ba, Valley of the Gods, Winterberries, Bonanza Megaways dhe të tjera. Në Casinoin, lojtarët do të shijojnë zgjedhjen e madhe të të preferuarave të tjera të lojërave të fatit në internet si Ruleta Amerikane, Ruleta Jackpot e Dyfishtë, Ruleta Evropiane, lojërat klasike të tavolinës, Baccarat Mini, Baccarat Zero Commission dhe Blackjack Amerikan. Casinoin krenohet gjithashtu me një gamë të madhe lojërash pokeri, duke përfshirë Poker Triple Edge, Three Card Poker, Oasis Poker dhe Russian Poker, ndër të tjera.

Withdrawals

Casinoin ka një përvojë bankare tepër të qetë për të gjithë lojtarët. Kazinoja ka fituar një reputacion të shkëlqyer si një avokat për kriptomonedhën. Duke pasur parasysh kohën e shpejtë të tërheqjes, është e qartë se Casinoin është e përkushtuar të ofrojë shërbimet financiare më efikase për anëtarët e saj. Metodat e pranuara të pagesës përfshijnë Skrill, EcoPayz, Visa, MasterCard, Neteller dhe WebMoney, ndër të tjera.

Monedhat

Casinoin është një kazino në internet me kriptomonedhë që do të thotë se mbështet opsionet e njohura të kriptomonedhave si Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Monero, Ripple, Dash dhe Ethereum. Kazinoja mbështet Euro; lojtarët mund të depozitojnë ose tërheqin para në euro. Prirja e madhe drejt monedhave dixhitale e dallon Casinoin nga kazinotë e tjera. Padyshim që është një zgjedhje perfekte për lojtarët që preferojnë monedhat dixhitale.

Bonuses

Mënyra që një kazino online të tërheqë të ardhurit është duke ofruar bonuse bujare, dhe kjo është pikërisht ajo që bën Casinoin. Nënshkruesit e rinj kanë të drejtë për një bonus 100% deri në 200 € në depozitën e parë plus 15 rrotullime falas çdo javë. Lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 € ose 1 mBTC për të marrë bonusin.

Languages

Casinoin mbështet disa gjuhë për të siguruar që lojtarët të kenë përvojën më të mirë gjatë lojërave të fatit. Lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin një gjuhë me të cilën janë më të rehatshëm. Disa nga gjuhët e mbështetura në Casinoin janë anglisht, azarbaycan, Spanjisht, Deutsch dhe Italiano. Gjithçka që duhet të bëjë një lojtar është të zgjedhë gjuhën e preferuar në faqen e internetit të lojrave.

Mobile

Lojtarët që preferojnë lojërat në lëvizje kanë qasje në të gjitha lojërat e kazinosë në Casinion, pavarësisht nga pajisja celulare e lojërave që kanë. Kazinoja është një destinacion lojërash në çast dhe celular. Të gjitha lojërat e kazinosë zhvillohen pa probleme në pajisjet e lojërave celulare. Një lojtar nuk do të bëjë kompromis duke luajtur ndërsa është në lëvizje.

Support

Casinoin krenohet me një ekip të jashtëzakonshëm të mbështetjes së klientit. Ekipi është në dispozicion 24/7 për të zgjidhur çdo problem që kanë lojtarët. Kanalet e përgjithshme të mbështetjes së klientit përfshijnë biseda të drejtpërdrejta, telefon dhe email support@casinoin.io. Lojtarët janë të lirë të kontaktojnë mbështetjen e klientit në çdo mënyrë që ata duan. Ekipi mbështetës është i përgjegjshëm dhe bën gjithçka që është e mundur për t'i mbajtur anëtarët të lumtur.

Deposits

Ajo që e bën Casinoin unike dhe të veçantë është sistemi i tij bankar që përbëhet kryesisht nga monedha dixhitale si Monero, Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Ripple dhe Dash. Lojtarët në Casinoin mund të përdorin gjithashtu euro për të bërë depozita në llogaritë e tyre. Kazinoja mbështet opsione të ndryshme bankare, duke përfshirë EcoPayz, Maestro, Mastercard, Yandex Money, Qiwi, Skrill dhe të tjerë.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club International
EcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)