CasinoRoom Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonuset agresive
+ Kazino live në dispozicion
+ Lojëra Jackpot

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Curacao
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardMasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)

About

Casino Room është një platformë lojërash fati dhe lojërash në internet, që ofron një sërë lojërash më të mira të disponueshme në treg. Kjo kazino celulare është themeluar në vitin 2005 dhe është e lidhur me Ellmount Gaming, dhe e licencuar dhe e rregulluar si nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, ashtu edhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Përveç kësaj, ata janë të autorizuar nga Qeveria e Curaçao.

Games

Lojërat e disponueshme me Casino Room ndahen në shtatë kategori; kazino live, lojëra elektronike, blackjack, ruletë, jackpots, lojëra tavoline dhe lojëra elektronike klasike. Brenda këtyre kategorive, janë lojëra si Jumanji, Lord of the Rings dhe lojëra elektronike klasike si Mega Fortune, me më shumë se 950 lojëra në total, nga të cilat klientët mund të zgjedhin.

Withdrawals

Opsionet e disponueshme të tërheqjes përfshijnë transferimin bankar, Skrill, Visa dhe Mastercard, Visa Electron, Neteller, WebMoney, Paysafe, Trustly, Ukash dhe Paylevo. Tërheqjet duhet të bëhen me të njëjtën llogari të përdorur për depozitat. Një minimum prej 10 € zbatohet për të gjitha shumat e tërheqjes dhe mund të aplikohen tarifa për tërheqje, në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës.

Languages

Dhoma e Kazinosë ofron një gamë të gjerë opsionesh gjuhësore në faqen e tyre të internetit, për t'u kujdesur për shumë vende ku ofrojnë shërbime, si Afrika e Jugut, Rusia dhe Suedia, për të përmendur vetëm disa. Këto gjuhë përbëhen nga anglisht, rusisht, suedisht, arabisht, finlandisht, gjermanisht, japonisht, spanjisht, greqisht, turqisht, polonisht, norvegjeze dhe portugalisht.

Promotions & Offers

Një sërë bonusesh dhe promovimesh funksionojnë në dhomën e kazinosë. Bonusi i fundit i regjistrimit ofron deri në 4000 dollarë me depozitim, si dhe 25 rrotullime falas. Klientët marrin gjithashtu mundësinë e zgjedhjes së llojit të bonusit, në pesë depozitat e para që bëjnë në llogaritë e tyre pas regjistrimit.

Live Casino

Kazinotë e ofruara nga Casino Room, janë lloji i kazinosë në vend, i quajtur lojë e menjëhershme në pajisjet desktop si Windows dhe Mac, si dhe një kazino celulare e cila mund të aksesohet nëpërmjet pajisjeve celulare Android si telefonat inteligjentë dhe tabletët, ose pajisjet Apple si iPhone dhe iPad. Kjo u mundëson klientëve një sasi të madhe komoditeti dhe lehtësie.

Software

Casino Room përdor një pjesë të vogël të kompanive më të mira të programeve kompjuterike të disponueshme në industri. Ato përfshijnë Betsoft, Microgaming, Nyx Interactive, NetEnt, Evolution Gaming, Thunderkick, Elk Studios dhe Play'n Go. Përveç këtyre, janë dy kompanitë Aristocrat dhe Yggdrasil Gaming. Këta ofrues softuerësh ofrojnë disa nga lojërat më të njohura në treg.

Support

Dhoma e Kazinosë ofron mbështetje të gjerë për klientët për klientët e tyre. Këto metoda përfshijnë një bisedë të drejtpërdrejtë në faqen e tyre të internetit, email, telefonatë dhe bisedë përmes Skype. Klientët gjithashtu mund t'i qasen pyetjeve të shumta të bëra shpesh (FAQ) me përgjigje, ose si alternativë, të shkruajnë kërkesën e tyre në një shirit kërkimi dhe të marrin një përgjigje.

Deposits

Klientët kanë një përzgjedhje opsionesh për depozitimin e fondeve në llogaritë e tyre. Këto përbëhen nga metodat e financimit të Mastercard dhe Visa Card, Paysafe, Neteller, Skrill, transferta bankare, WebMoney, Paylevo, Trustly, Visa Electron dhe Ukash. Këto ofrojnë mundësi të gjera për klientët. Mund të aplikohen tarifa shtesë, në varësi të mënyrës së përdorur të pagesës.