Casiqo

Age Limit
Casiqo
Casiqo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Casiqo Mobile Casino është një platformë e re kazinoje me bazë celulare e krijuar në vitin 2021. Është pjesë e N1 Interactive Limited, me seli në Valletta, Maltë. Casiqo Mobile Casino operon nën një autoritet të lojërave malteze të lëshuar për kompaninë e tij mëmë në 2018. Ky institucion inovativ ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë nga disa prej ofruesve të softuerëve më të vlerësuar në industri. Ai është i përhapur në mesin e lojtarëve në Austri, Kanada, Filipine, Kroaci dhe Kanada.

Games

Të kesh ofrues të njohur softuerësh në bord do të thotë që Casiqo ka disa nga titujt e preferuar të lojtarëve. Ju mund t'i renditni shpejt titujt e lojërave sipas llojit, promovimeve ose ofruesve të softuerit. Kazino Casiqo ofron lojëra elektronike, lojëra tavoline, kazino të drejtpërdrejta, blerje bonus dhe lojëra Jackpot. Titujt e njohur përfshijnë Lord of the Ocean, Salon Prive Baccarat, Great Rhino Megaways, Mustang Gold dhe Tower Tumble.

Withdrawals

Pasi të regjistroheni në një kazino dhe të depozitoni fonde në llogarinë tuaj, ju duhet një metodë e besueshme e tërheqjes. Kazino Casiko ofron tërheqje falas midis $20 dhe $4,000. Tërheqjet përpunohen në çast dhe reflektohen në llogarinë tuaj brenda një kohe të shkurtër. Metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë Visa, MasterCard, Rapid by Skrill, Neteller dhe Skrill.

Monedhat

Duke qenë një kazino ndërkombëtare celulare, Casiqo synon një komunitet global lojtarësh. Ai mbështet monedha të ndryshme, të cilat janë të zakonshme në mesin e lojtarëve të tij. Monedhat e mbështetura përfshijnë dollarë kanadezë, euro, forinta hungareze, jen japonez, korona norvegjeze, dollarë të Zelandës së Re, zlotë polake, dollarë amerikanë ose randë të Afrikës së Jugut.

Bonuses

Casiqo Mobile Casino po kërkon të krijojë një mjedis të favorshëm lojrash për të gjithë lojtarët e saj përmes ofertave të vazhdueshme bonus. Nuk ka asnjë paketë bonus të mirëpritur për lojtarët e rinj ose promovime javore; në vend të kësaj, ajo ofron një ofertë javore 10% të kthimit të parave për të gjithë. Përveç kësaj, ka oferta të rregullta të rrotullimeve falas, bonuse speciale dhe oferta ekskluzive të hapura për të gjithë lojtarët e Casiqo Mobile Casino.

Languages

Casiqo Mobile Casino është një platformë shumëgjuhëshe pasi synon lojtarë nga e gjithë bota. Faqja mbështet gjuhën angleze plus gjermanisht, Polis, frëngjisht, norvegjeze dhe finlandisht. Jeni të lirë të ndërroni gjuhën e zgjedhjes suaj edhe pas regjistrimit.

Software

Lojtarë të ndryshëm preferojnë lojëra nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Për të marrë parasysh këtë fakt, Casiqo Mobile Casino ka bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh me reputacion për të menaxhuar një lob kaq të gjerë lojrash. Këta ofrues softuerësh përfshijnë Pragmatic Play, Play'n GO, Quickspin, Evolution, Novomatic dhe Playtech. Ju mund ta shikoni të gjithë listën në hollin e lojërave.

Support

Lojtarët nuk mund të shijojnë të gjitha veçoritë e ofruara nga Casiqo Mobile Casino pa një ekip të fortë të mbështetjes së klientit. Lojtarët mund të gjejnë përgjigje për disa nga pyetjet e tyre në seksionin FAQ. Kërkesat e tjera mund të kanalizohen përmes objektit LiveChat ose telefonatave direkt te ekipi mbështetës. Për pyetje të tjera, lojtarët mund të dërgojnë email (support@casiko.com) drejtpërdrejt. Ekipi mbështetës është në dispozicion 24/7.

Deposits

Një veçori unike rreth Casiqo Mobile Casino është objekti i tij i aksesueshëm i depozitave. Me një depozitë minimale prej $20 dhe një depozitë maksimale prej $4,000, lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur disa opsione pagese. Metodat e mbështetura të depozitave përfshijnë Neosurf, Neteller, Skrill, Rapid by Skrill, Klarna, Visa dhe Mastercard. Rekomandohet që të zgjidhni një metodë depozitimi që është e disponueshme në vendin tuaj.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus cashback
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank transferCredit Cards
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Austria
Benin
Bjellorusia
Bullgaria
Danimarka
Filipinet
Finlanda
Gana
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Kolumbia
Kroacia
Kuvajti
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Malta
Maqedonia
Qipro
Shqipëria
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (22)