Casitsu Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Bonus i mirëseardhjes kripto
+ Kazino Highroller
+ Lojërat Bitcoin të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transfer
Crypto
EcoPayz
Interac
Maestro
MasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Piastrix
Skrill
Sofort
Visa
iWallet
instaDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Austria
Estonia
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (33)
4ThePlayer
BGAMING
Belatra
Betsoft
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Bulletproof Games
DreamTech
EGT Interactive
EndorphinaEvolution Gaming
Games Labs
Gamevy
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayQuickfire
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

Rreth Casitsu

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 14/12/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Casitsu shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Casitsu

Casitsu ofron lojëra të njohura si Caribbean Stud, Blackjack, Craps, Baccarat, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Casitsu

Pas lojërave të ofruara nga Casitsu ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Casitsu ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Yggdrasil Gaming, iSoftBet, Quickfire, Evolution Gaming, Play'n GO , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casitsu

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Casitsu mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Neteller, MasterCard, Paysafe Card, Skrill, Bank transfer , dhe më shumë.

Pse të luani në Casitsu ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Casitsu për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Casitsu është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.