Casumo Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score10.0
Përfitimet
+ Aplikacioni i disponueshëm
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (6)
Gjermania
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Suedia
SoftwareSoftware (20)

About

Casumo është themeluar në vitin 2012 si Casumo.com dhe është i bazuar në Maltë. Kjo kazino celulare ofron një larmi të madhe lojërash dhe lojërash të kazinove në internet të disponueshme si në pajisjet mobile ashtu edhe në ato desktop. Casumo është i licencuar për të ofruar lojëra të fatit në distancë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, si dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Llojet e lojërave të ofruara në këtë kazino celulare përfshijnë slot machines, lojëra tavoline dhe jackpots. Në përgjithësi, ka 850 lojëra të ndryshme nga të cilat mund të zgjidhni brenda këtyre kategorive, të tilla si Book of Dead, Diamond Mine, Jammin' Jars dhe Genie Jackpots. Ata gjithashtu kanë një listë lojërash ekskluzive për kazinonë Casumo.

Withdrawals

Të njëjtat metoda të përmendura më lart zbatohen për të bërë tërheqje. Rekomandohet që klientët të përdorin të njëjtën metodë për të tërhequr siç bënë për të depozituar fonde. Ekziston një shumë minimale e depozitës prej 10 €. Ashtu si me depozitat në Casumo, nuk ka tarifa për tërheqjet. Tërheqjet mund të zgjasin nga 1-5 ditë pune për t'u reflektuar.

Languages

Gjuhët e disponueshme për ata që luajnë kumar me Casumo përbëhen nga anglishtja, finlandishtja, gjermanishtja, norvegjeze dhe suedishtja. Opsionet e gjuhës janë kaq të kufizuara kryesisht për faktin se më shumë se 90 zona janë të kufizuara nga kumari me këtë kompani, duke përfshirë vende si Austria, Shtetet e Bashkuara, Danimarka, Kina, Italia dhe Japonia.

Promotions & Offers

Casumo Mobile Casino ofron bonuse dhe promovime të regjistrimit që vazhdojnë të ndryshojnë dhe evoluojnë gjatë gjithë sezoneve. Bonuset aktuale të disponueshme përfshijnë 200 rrotullime falas me rastin e regjistrimit dhe bonuse për pesë depozitat e para deri në vlerën 1200 €. Bonuset i përmbahen termave dhe kushteve, duke përfshirë bastimin minimalisht 30 herë.

Live Casino

Dy llojet e kazinove të ofruara nga Casumo janë lojë e menjëhershme në opsionin e kazinosë live, si dhe një opsion i kazinosë celulare. Luajtja e menjëhershme është e aksesueshme në pajisjet desktop Mac ose PC, ndërsa kazinoja celulare është e disponueshme në çdo pajisje celulare Android ose Apple, si telefonat, tabletët dhe iPad.

Software

Casumo përdor disa nga programet më të fundit. Klientët kanë qasje në përdorimin e programeve nga kompanitë softuerike si Microgaming, Evolution Gaming, NextGen Gaming, Novomatic, Quickspin, Thunderkick, Quickfire, Elk Studios, Barcrest Games, GreenTube, Play'n GO dhe WMS (Williams Interactive). Përveç kësaj është softueri i ofruar nga NetEnt, Bally dhe IGT (WagerWorks).

Support

Klientëve në Casumo Mobile Casino u ofrohet mbështetje përmes bisedës live në faqen e tyre të internetit. Nuk ka metoda të tjera kontakti, duke përjashtuar edhe mbështetjen telefonike nga opsionet. Nëse opsioni i bisedës live nuk është funksional, klientët mund të lënë një mesazh të cilit do t'i përgjigjet sa më shpejt të jetë e mundur përmes emailit. Ekziston edhe një adresë emaili në dispozicion.

Deposits

Ekzistojnë gjashtë mënyra depozitimi në dispozicion kur klientët duhet të financojnë llogaritë e tyre. Këto përbëhen nga Skrill Visa dhe Mastercards, Skrill, Neteller, Paysafe dhe transferta bankare. Këto metoda nuk shkaktojnë tarifa shtesë dhe hyjnë në fuqi menjëherë, por transfertat bankare zgjasin deri në 3 ditë pune. Përjashtim bëjnë Finlanda dhe Suedia të cilat kanë transferta bankare të menjëhershme.

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra
2022-03-29

Aplikacionet e kazinosë celulare që kombinojnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra

Zoti Green është një kazino e shkëlqyer për ata që shijojnë lojërat klasike të tavolinës si blackjack, ruletë dhe baccarat. Provoni një nga lojërat befasuese mbi 60+ me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat përfshijnë çdo gjë nga Monopoly live deri tek blackjack VIP. Kazinoja ka gjithashtu dhoma emocionuese pokeri, keno, bingo dhe një libër sportiv të njohur. Në përgjithësi, faqja përfshin mbi 700 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, dhe lojtarët celularë mund të shijojnë shumicën e tyre edhe përmes versionit të aplikacionit.

Libri i Ramsesit: Seria popullore e lojërave elektronike të Casumo
2021-08-29

Libri i Ramsesit: Seria popullore e lojërave elektronike të Casumo

Ramses Book është një kazino me lojëra elektronike me temë Egjipti i Lashtë dhe një simbol dallues në zgjerim që zhbllokon thesaret arkeologjike.