Libri i Ramsesit: Seria popullore e lojërave elektronike të Casumo

Lajme

2021-08-29

Katrin Becker

Ramses Book është një kazino me lojëra elektronike me temë Egjipti i Lashtë dhe një simbol dallues në zgjerim që zhbllokon thesaret arkeologjike.

Libri i Ramsesit: Seria popullore e lojërave elektronike të Casumo

Për çfarë bëhet fjalë

Libri Ramses ka të bëjë me veçorinë e Lojërave Falas, e cila mundet ju shpërblejë me rrotullime falas dhe një simbol dallues në zgjerim, që çon në pagesa më të mëdha. Kjo slot me 5 rrota, me 3 rreshta, me 5 linja pagese ka një ndjenjë të lashtë, magjike teksa argëtohet. Shenja e Librit vepron edhe si Wild edhe si Scatter, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e tjera dhe duke u shfaqur në të gjitha bobinat. Tre ose më shumë ikona librash fillojnë rrotullimin falas. Faqet e librit Ramses do të fluturojnë përpara dhe do të ndalen në një simbol të rastësishëm përpara se të fillojnë dhjetë raundet e lira dhe ky simbol do të veprojë si një Shpërndarje gjatë rrotullimeve.

Karakteristikat e lojës:

Faraoni - Simboli thelbësor

Libri i librit në Ramses është një simbol Wild dhe Scatter në simbole, dhe kërkohet të aktivizohet veçoria e Lojërave Falas në këtë slot.

Megjithatë, Faraoni është simboli më i vlerësuar i librit Ramses. Loja vjen me dhjetë linja pagese, por ju mund ta zvogëloni atë në pesë. Nëse luani kumar në dhjetë linja pagese dhe merrni 5 Faraonë në një linjë pagese, do të paguheni 500fishin e bastit tuaj. Do t'ju jepet 1000 herë basti juaj nëse arrini të arrini 5 Faraonë në një linjë pagese nëse jeni duke luajtur pesë lojëra elektronike.

Funksioni i Lojërave Falas

Do të shpërbleheni me dhjetë rrotullime falas nëse arrini të vendosni tre libra kudo në rrotulla. Megjithatë, një simbol zgjidhet rastësisht për t'u bërë simboli i veçantë i zgjerimit përpara se të fillojnë rrotullimet falas. Nëse dy (ose tre nëse simboli i zgjedhur është një gur i çmuar ose lule) ose më shumë nga simboli i zgjedhur shfaqen në bobina, ato zgjerohen për të mbushur bobinën e plotë në të cilën u shfaqën, ndoshta duke përmbajtur disa smeraldë të mrekullueshëm.

Raundet e bixhozit dhe ri-shkaktuesit

Për të aktivizuar një rishkallëzues, duhet të vendosni 3, 4 ose 5 Scatters. Libri Ramses, Funksioni i Lojërave Falas, ka potencialin për t'u rishfaqur me një numër të pafund rrotullimesh falas.

Dy raunde kumari janë përfshirë gjithashtu në Librin Ramses. Raundi i parë i kumarit është një lojë në të cilën duhet të vlerësoni ngjyrën e kartës për të fituar një bonus të dyfishtë. Një piramidë me dritë vezulluese është raundi i dytë i kumarit. Ju ose do të dyfishoni ose do të humbni në varësi të vendit ku ndalon drita.

Përmbledhje

Ramses Book është një slot Gamomat që u lëshua në vitin 2016. Megjithatë, është një nga lojërat më të njohura në kazino. Vendi ka pesë rrotulla dhe dhjetë linja pagese, me një RTP prej 96.15 përqind. Simbolet celulare, scatter, wilds dhe rrotullimet falas përfshihen të gjitha në këtë lojë slot jo progresive. Ramses Book është një slot video i drejtpërdrejtë që mund ta shijojnë edhe lojtarët më të papërvojë.

Publikimi i 2016 ka pesë rrotulla, tre rreshta dhe dhjetë linja pagese që mund të rregullohen. Lojtarët do të jenë në gjendje të zgjedhin midis 5 dhe 10 linjave të pagesës. Duke filluar me bobinën më të majtë, sloti paguan nga e majta në të djathtë. Kur bëhet fjalë për simbolet me vlerë të lartë, mund të filloni të fitoni pagesa duke vendosur dy ose më shumë ikona që përputhen në një linjë pagese. Minimumi për kostumet e kartave është tre të një lloji. Për një rrotullim të vetëm, bastet variojnë nga 0,10 dollarë në 6 dollarë.

Lajmi i fundit

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Lajme