Cherry Casino Kazino Në Celular Rishikoni

Cherry CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus500 dollarë
Prekje ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Prekje ekskluzive
Cherry Casino
500 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 500 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Cherry Casino kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Games

Games

Cherry Casino ka një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash me pamje të mrekullueshme dhe muzikë të shkëlqyer, të cilat u japin lojtarëve ndjenjën e lojës në një kazino të vërtetë. Slotet përfshijnë Book of the Dead, Eye of Horus, Avallon II, Games of Thrones dhe lojëra klasike si Mega Fortune dhe Starburst. Lojëra të tjera përfshijnë lojëra video poker dhe jackpot.

+7
+5
Mbyll

Software

Kazinoja ka një arsenal mbresëlënës ofruesish softuerësh, të cilët ofrojnë lojëra të ndryshme që mund të luhen, kanë grafikë të qetë dhe shoqërohen me audio gjithëpërfshirëse për të krijuar një përvojë tërheqëse. NetEnt, Nyx Interactive, Thunderkick dhe Yggdrasil janë disa nga ofruesit e softuerit për këtë kazino. Zhvillues të tjerë të lojërave për Cherry Casino përfshijnë Foxium, Amaya dhe Sthlm Gaming.

Payments

Payments

Cherry Casino u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 8 , duke përfshirë MasterCard, Credit Cards, Skrill, Bank transfer, Visa . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Kazinoja mbështet një shumëllojshmëri të gjerë mënyrash pagese në varësi të preferencave dhe vendbanimit të lojtarit. Këto përfshijnë Paysafe Card, Visa, MasterCard, Neteller dhe transferim të shpejtë bankar. Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë fonde përmes Trustly dhe Skrill. Tarifa e depozitës ndryshon nga një mënyrë pagese në tjetrën.

Withdrawals

Cherry Casino ofron gjithashtu një sërë metodash të shpejta dhe të sigurta të tërheqjes. Metodat e tërheqjes janë në thelb të njëjta me metodat e depozitimit, dhe ato përfshijnë Skrill, Visa, Visa Electron, MasterCard dhe transfertë bankare. Koha, tarifa dhe kufijtë e tërheqjes ndryshojnë midis mënyrave të pagesës dhe varen nga fakti nëse ato lejohen në vendin e banimit të lojtarit.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Cherry Casino mbështet gjuhë të njohura ndërkombëtarisht dhe ka të ngjarë që lojtari ta ketë të lehtë të lexojë termat dhe kushtet, si dhe të lundrojë dhe të vendosë baste. Këto gjuhë përfshijnë anglisht, gjermanisht, suedisht, finlandisht dhe norvegjisht. Për të zgjedhur gjuhën, përdoruesi duhet të zgjedhë gjuhën nga menyja rënëse në fund të faqes.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Cherry Casino rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Cherry Casino , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Cherry Casino e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Cherry Casino përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Cherry Casino ka një histori që shkon në vitin 1963 kur Bill Lindwall dhe Rolf Lundstrom u bashkuan për të formuar një kompani lojërash fati. Ky ofrues suedez i kazinove ishte ndër bizneset e para të basteve që ofronte shërbime në internet kur lançoi faqen e tij të internetit në vitin 2000. Në 2014 dhe 2015, Cherry Casino fitoi çmimin Operatori më i Mirë i Lojërave Online.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000
Sajti i uebit: Cherry Casino

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Cherry Casino është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Cherry Casino ofron metoda të ndryshme të lojës, duke përfshirë lojën e menjëhershme, ku lojtarët hyjnë në faqe pa shkarkuar domosdoshmërisht aplikacionin e kazinosë. Lojtarët mund të përdorin kazinonë celulare për të vënë baste në skuadrat e tyre të preferuara (larmi sportesh) dhe për të luajtur lojërat e tyre të preferuara të kazinosë. Për më tepër, ka një kazino të drejtpërdrejtë për të ofruar një përvojë reale të ngjashme me kazinonë me tulla dhe llaç.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Cherry Casino , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Cherry Casino dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Cherry Casino . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Cherry Casino ofron bonuse dhe promovime tërheqëse për lojtarët, qofshin të rinj apo të kthyer. Kazinoja ofron një bonus pa depozite prej 20 rrotullimesh falas, të cilat janë aktive për katër ditët e para të aktivizimit të llogarisë. Fitimet nga bonuset duhet të vihen bast. Kërkesa e bastit ndryshon me fitimet dhe shumat e depozituara (depozita minimale është 20 €).

Live Casino

Live Casino

Ekipi i mbështetjes së klientit të Cherry Casino punon gjatë gjithë kohës për të siguruar që asnjë pyetje të mos mbetet pa përgjigje. Ata janë miqësorë, profesionistë dhe gjithmonë të disponueshëm. Ata kanë një formë kontakti në internet ku lojtarët mund të bëjnë pyetje. Një agjent i kujdesit ndaj klientit nga ofruesi i kazinosë përgjigjet brenda 30 minutave. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes telefonit dhe emailit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
22BET
22BET:600 dollarë