Codere Casino

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Codere Group është një nga kompanitë më të suksesshme të lojërave të fatit në Spanjë. Kompania operon në Amerikën Latine dhe në disa juridiksione evropiane nën një licencë të lëshuar nga autoritetet spanjolle të lojërave të fatit.

Codere operon dhjetëra dyqane bastesh me pakicë në të gjithë Spanjën dhe Amerikën Latine, përveç shërbimeve të saj të basteve online. Biznesi ka një përvojë dekadash në industrinë e lojërave të fatit dhe është një operator plotësisht i licencuar dhe me reputacion.

Games

Në seksionin e kazinosë të faqes, Codere ka një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike në internet dhe lojërave klasike të tavolinës së kazinosë, duke përfshirë shumë variacione të blackjack-ut dhe ruletit. Në dispozicion janë qindra lojëra elektronike në internet, të ofruara nga disa prej ofruesve më të mirë të industrisë. Megjithëse përzgjedhja e tavolinave të kazinosë dhe lojërave me letra është e kufizuar, ka ende dhjetëra opsione.

Withdrawals

Tërheqjet bëhen përmes ndërfaqes së përdoruesit Codere, ashtu si depozitat. Zgjidhni skedën Tërheqje nga arkëtari. Zgjidhni një mënyrë pagese nga menyja rënëse dhe ndiqni kërkesat në ekran.

Vlen të përmendet se së pari duhet të bëni një depozitë në PayPal përpara se të kërkoni një tërheqje. Sillni telefonin tuaj me vete kur tërhiqni fonde nga një vend i shitjes me pakicë të Codere. Për të përpunuar pagesën, një punonjësi do të duhet të skanojë një barkod në telefonin tuaj.

Monedhat

Mbani në mend se Codere pranon vetëm transaksione në euro (€).

Bonuses

Codere Casino Spain ka një paketë bujare mirëseardhjeje për lojtarët e rinj. Ju do të keni të drejtë për një bonus kazino që përputhet me depozitat 100% deri në 200 € kur të bashkoheni në Codere.

Bonusi i kazinosë Codere, si çdo bonus tjetër i kazinosë në internet, është subjekt i një numri termash dhe kushtesh. Në seksionin Promovimet Codere të faqes, mund të lexoni Kushtet dhe Kushtet në detaje.

Mobile

Codere Casino ka një version të shfletuesit celular dhe një aplikacion celular për lojtarët në lëvizje. Mund të përdorni shfletuesin e telefonit ose tabletit tuaj për të hyrë në versionin e shfletuesit celular. Mund të merrni aplikacionet Android dhe iOS duke ndjekur hapat e mëposhtëm:

  1. Regjistrohuni për një llogari të lojtarit Codere, më pas prekni "Shkarko aplikacionin" nëse keni një pajisje Android.

  2. Një lidhje shkarkimi do të dërgohet në pajisjen tuaj celulare si rezultat i këtij veprimi. Për të marrë aplikacionin, klikoni lidhjen.

  3. Për të instaluar aplikacionin, shkoni te cilësimet tuaja të sigurisë dhe aktivizoni aplikacionet nga burime të panjohura.

  4. Nëse jeni duke përdorur një pajisje iOS, procesi është pak më i lehtë. Shkoni në Apple App Store dhe kërkoni aplikacionin "Codere". Ju keni mbaruar pasi të keni instaluar aplikacionin.

Software

Ofruesit e programeve kompjuterike të disponueshme në Codere Casino Spain nuk janë nga më të ndryshmet në treg. Megjithatë, është një listë mjaft ekskluzive, që paraqet zhvilluesit më të aftë dhe më të zgjuar të softuerit të industrisë.

NetEnt, gjigandi suedez i lojërave, ofron shumicën dërrmuese të lojërave elektronike të Codere në internet. MGA është një kompani tjetër që kontribuon ndjeshëm në linjën e lojërave elektronike të Codere në internet.

Support

Shërbimi ndaj klientit në Codere Casino u zbulua se ishte më se i përshtatshëm. Faqja e internetit ofron tre mënyra për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit: telefon, email dhe bisedë live. Biseda e drejtpërdrejtë është zakonisht mënyra më e shpejtë për të marrë një përgjigje.

Megjithatë, në varësi të situatës suaj, çështjet më komplekse mund të shërbehen më mirë me email ose telefonata. Në çdo rast, ju mund të mbështeteni te një ekip përfaqësuesish të sjellshëm dhe të trajnuar mirë për t'ju ndihmuar me të gjitha nevojat tuaja.

Deposits

Metodat e pagesës që janë fleksibël, të shpejta dhe të përshtatshme janë shenjat dalluese të kazinove të shkëlqyera në internet. Klientët e Codere Casino Spain kanë një shumëllojshmëri opsionesh pagese për të zgjedhur. Skrill, Netseller, MasterCard, PayPal, paysafecard, Teleingreso dhe Visa janë ndër opsionet e disponueshme.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)