ComeOn Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Shumëllojshmëri të gjerë lojërash
+ Retrobet në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Curacao
Malta Gaming Authority
Panama Gaming Control Board
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
Maestro
MasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)

About

Eja! Kazino është në pronësi të kompanisë Co-Gaming Limited Casinos dhe ka qenë në industrinë e iGaming që nga viti 2008. E vendosur në qytetin e vogël të Ta' Xbiex, Rajoni Qendror i Maltës, ComeOn! është rritur në 17 marka globale të lojërave. Kjo kazino është e popullarizuar në mesin e komunitetit të lojërave, për shkak të ndërfaqes dhe besueshmërisë së saj miqësore ndaj konsumatorit.

Games

ComeOn! Katalogu i lojërave të kazinosë përmban mbi 550 lojëra. Operatori ofron lojëra tavoline, të tilla si blackjack dhe ruletë, lojëra arcade dhe video poker. Dark Knight, Magic Portals, Dead or Alive dhe Avalon II janë disa nga lojërat slot që ofrohen. Modaliteti demo i lejon lojtarët të testojnë lojërat përpara se të luajnë me para të vërteta.

Withdrawals

Ashtu si me depozitimin, ComeOn! Kazino pranon metoda të ndryshme tërheqjeje, dhe ato përfshijnë transferimin bankar, MasterCard, Maestro, Neteller dhe PayPal. Lojtarët gjithashtu mund të tërhiqen përmes Visa, Visa Debit, Visa Electron dhe Skrill. Kazinoja ka një sistem të vetëm portofol ku lojtarët mund të përdorin fondet e tyre në një vend. Kohët e tërheqjes variojnë nga 0 deri në shtatë ditë.

Languages

Faqja është e disponueshme në gjuhë të ndryshme, duke i lejuar lojtarët të luajnë lojërat e tyre të preferuara në gjuhën e tyre amtare ose gjuhën e preferuar. Disa nga gjuhët që ofrohen përfshijnë anglisht, norvegjisht, suedisht dhe finlandisht. Lojtarët që flasin rrjedhshëm polonisht dhe gjermanisht mund të lexojnë dhe kuptojnë gjithçka në këtë faqe përpara se të vendosin bastet e tyre.

Promotions & Offers

Eja! ofron një bonus 100% të mirëseardhjes deri në 25 £ dhe 20 rrotullime falas. Lojtarët e rinj mund të bastojnë x35 herë brenda 30 ditëve nga aktivizimi i ofertës. Por, si me shumicën e kazinove, lojtarëve u kërkohet të depozitojnë të paktën 10 £ për të marrë bonusin. Lojtarët mund të marrin pikë për të lexuar gazetat, duke luajtur lojëra dhe për t'u identifikuar.

Live Casino

Agjentët e mbështetjes së klientit në ComeOn! janë profesionistë, miqësorë dhe të gatshëm për të ndihmuar. Ata janë në dispozicion 24 orë në ditë. Lojtarët mund të kërkojnë ndihmë dhe mbështetje në këtë faqe të lojrave me email (support-gb@comeon.com). Për ndihmë të menjëhershme, lojtarët mund të përdorin opsionin e bisedës live në këndin e sipërm djathtas të faqes kryesore.

Software

Ofruesit e softuerit për ComeOn! Kazino përfshin NetEnt dhe Microgaming, të cilët ofrojnë përvoja të besueshme dhe të lehta për t'u përdorur në lojëra. Ofruesit e tjerë të softuerit për këtë kazino përfshijnë Play'n GO, Betsoft dhe Playtech. Adhuruesit e lojërave Extreme Live, Fuga Gaming, Evolution Gaming, Thunderkick dhe platformave të tjera të njohura të lojërave mund të shijojnë gjithashtu përvojat e tyre të preferuara të lojërave.

Support

Eja! Kazino merr çdo hap të mundshëm për të siguruar që nevojat e çdo lojtari të plotësohen. Dhe kështu, faqja e lojërave ka një kazino online celular dhe kazino të drejtpërdrejtë, të cilat lojtarët mund t'i qasen nga desktopi dhe telefonat e tyre celularë, në çdo kohë dhe kudo. Kjo kazino ofron gjithashtu një faqe të përgjegjshme dhe të fuqishme bastesh sportive.

Deposits

Kjo kazino mbështet metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë MasterCard, Visa, Visa Electron, Neteller dhe Paysafe Card. Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë para përmes transfertës bankare në internet, Entropay dhe Visa Debit. Për ata që preferojnë platformat e pagesave në internet ose kuletat celulare, ata mund të përdorin PayPal dhe Skrill për të depozituar para në ComeOn-in e tyre! llogaritë.